Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejsc闚ki » P造ty granitowe

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
P造ty granitowe
alienn

alienn

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to alienn zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Elo!
Gdzie mo積a takie kupi i za ile?

Napisane Jul 30, 2010, 3:56 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

lecisz do obi, castorama, nomi ewentualnie jakis sklep gdzie sprzedaja plytki podlogowe i pytasz sie czy sa plytki granitowe... kupujesz jedna przychodzisz do domu przecinasz ja na p馧 szlifierka z tarcza do betonu i bawisz sie w robienie jakis boxow itp

Napisane Jul 30, 2010, 4:19 pm
kubaxx345

kubaxx345

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kubaxx345 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Klik

Przyk豉d

Napisane Jul 30, 2010, 4:47 pm
alienn

alienn

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to alienn zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ale ja nie chce takich wielkich. Czy s taki na wielko軼 p造tki pod這gowej? mam 30x30 cm. Pozdro

Napisane Jul 30, 2010, 5:08 pm
dQd

dQd

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to dQd zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

W Castoramie s o wielko軼i 30.5x30.5cm. Pakowane s po 10 sztuk, a ich cena wynosi 47 z

Napisane Jul 30, 2010, 7:17 pm
OLEJking

OLEJking

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to OLEJking zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

dQd powiedzia(a):
W Castoramie s o wielko猑i 30.5x30.5cm. Pakowane s po 10 sztuk, a ich cena wynosi 47 z

Mozna kupic na sztuki (sory za brak polskich znakow, ale pisze z PSP ;)

Napisane Jul 30, 2010, 8:17 pm
fingeralex

fingeralex

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to fingeralex zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja kupi喚 1 p造tk za 5 z w obi

Napisane Nov 15, 2010, 6:11 pm
michalex97

michalex97

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to michalex97 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

w豉郾ie ja te chce kupi a w castoramie nie ma ale jeszcze zobacz. A mo積a takie w necie kupi , te za 47 z kupi ;(

Napisane Nov 15, 2010, 6:48 pm
prorider22

prorider22

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to prorider22 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nie dostaniesz w takich sklepach typu obi, moze jak masz duze szczescie :)
...Tak samo pisalo mi pelno osob ze w castoramie lub obi jest fornir.Nie sluchaj niektorych z a.pl bo zle na tym wyjdziesz.Jedyne co to idz do kamieniarza albo Allegro.

Napisane Nov 16, 2010, 3:15 pm
michalex97

michalex97

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to michalex97 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

S r騜ne kastoramy i ro積e rzeczy w nic s...

Napisane Nov 16, 2010, 6:06 pm
alieeen123

alieeen123

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to alieeen123 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

alienn powiedzia(a):
Elo!
Gdzie mo積a takie kupi i za ile?

Z這dziej....  plagiat !!

Napisane Dec 11, 2010, 8:39 am
jarilitmanen

jarilitmanen

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to jarilitmanen zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nie wiedzia貫m 瞠 p造ty granitowe mo積a kupi na sztuki 0_0

Napisane Jan 31, 2011, 3:19 pm Ostatnio edytowane Jul 22, 2015, 9:25 am przez Zyga
xchemikx

xchemikx

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to xchemikx zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

taaa ja by貫m u mnie w praktikerze i za 5 p造tek cos ala grant ; /  chca 89 z :O , z tego co s造sza貫m to bedzie wydatek rz璠u 30 z ... ale og鏊nie bede musia cos zakupic

Napisane Jan 31, 2011, 3:42 pm
konw

konw

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to konw zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Tutaj mo瞠sz si dogada. Maj ca趾iem poka幡y asortyment i na pewno co dla siebie znajdziesz. O cen to musisz albo mailem albo telefonicznie si dogadywa. Tu masz linka : P造tki granitowe

Napisane Oct 7, 2013, 12:58 pm
MarcinFB2

MarcinFB2

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to MarcinFB2 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nie odkopuj tematu ten koles byl ostatnio 200 dni temu an portalu i raczej ich juz nie ptrzebuje ty debilu

Napisane Oct 7, 2013, 3:07 pm
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja