Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Girls On Tour

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Girls On Tour, pierwszy tour z dziewczynami
panmarcepan

panmarcepan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panmarcepan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

- co o tym myślicie? nie przepadałem nigdy za dziewczęcą deskorolką, ale ten filmik jest tak genialnie zrobiony - że trudno się nie zajarać !

edit by Adi21: po to jest opcja 'vimeo' zeby jej uzywac.

Napisane Aug 1, 2010, 2:14 pm Ostatnio edytowane Aug 2, 2010, 1:22 am przez Adi21
grzesmilan

grzesmilan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesmilan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napisane Aug 1, 2010, 11:12 pm Ostatnio edytowane Sep 25, 2020, 7:39 pm przez grzesmilan
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dają radę;]
Kilka tricków naprawdę kozak.

Napisane Aug 1, 2010, 11:56 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grzesmilan powiedział(a):
jak zwykle na vimeo mi przycina nieziemsko, nie da sie oglądać.

wylacz HD, mi tez sie zacina jak mam zaznaczone HD.

Napisane Aug 2, 2010, 1:20 am
sztachaa

sztachaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sztachaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie nie podoba ...

Napisane Aug 2, 2010, 9:49 am
LSKSKATE

LSKSKATE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LSKSKATE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kompletne dno. Dawno nie widzialem niczego równie słabego.

Napisane Aug 9, 2010, 2:03 pm Ostatnio edytowane Aug 9, 2010, 2:03 pm przez LSKSKATE
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LSKSKATE powiedział(a):
Kompletne dno. Dawno nie widzialem niczego równie słabego.

To są panieny, daj spokój. Pod względem poziomu można je ciut łagodniej potraktować.

Napisane Aug 9, 2010, 3:48 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poziom słaby jak na robienie filmiku, ale ogólnie świetnie posklejane i dobrze dobrana muzyka.

Oczywiście wiele trickóe było kozackich nawet. Na wc jak byłem to widziałem tam je. Na minirampach dzirwczyny git śmigają.

Napisane Aug 9, 2010, 4:04 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

początek tragiczny, natomiast na kątach całkiem całkiem ;)

Napisane Aug 9, 2010, 7:05 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko filmik. zajawka kipi :)

Napisane Aug 10, 2010, 1:04 am
Riddick5822

Riddick5822

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riddick5822 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe one z Amokiem jeździły :D ? Te same miejscówki często się pojawiają :]

Napisane Aug 10, 2010, 10:40 am
Adas89

Adas89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adas89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

faktycznie niski poziom, ale kilka tricków kozak. no a film mistrz, bardzo piękny :)

Napisane Aug 10, 2010, 1:08 pm
DirtyPati

DirtyPati

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DirtyPati zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko, można poczuć zajawe.

Napisane Aug 23, 2010, 9:59 pm
Cracq

Cracq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cracq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak się nazywa trick który robi dziewczyna w 1:15/1:18? Wiem że pod koniec manual jest:D

A tak to filmik fajny jak na dziewoje;D

Napisane Aug 25, 2010, 1:11 pm
Stanoch

Stanoch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stanoch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cracq powiedział(a):
Jak się nazywa trick który robi dziewczyna w 1:15/1:18? Wiem że pod koniec manual jest:D

A tak to filmik fajny jak na dziewoje;D

chyba to jest nolie shouv it, ale nie wiem :D

filmik jest całkiem spoko ;D

Napisane Aug 25, 2010, 5:04 pm
Pawrelek

Pawrelek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawrelek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehh fajnie śmigają jak "dziewoje" ogólnie wszystko fajnie, szkoda, że u nas takie laseczki nie śmigają na dechach :D

*Napisane Aug 30, 2010, 3:52 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Filmik zaje*isty, bo montował Grzesiu ; *

Napisane Aug 30, 2010, 4:29 pm
Pan6bober

Pan6bober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pan6bober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam film ma plus dzięki montażowi przez co przyjemnie się ogląda ale same triki są chu*owe i według mnie nie nadaje się takie coś do filmu (fajny był board do dupy na wc : D) mogli by coś ponagrywać tak za 2lata i było by nawet git

Napisane Aug 30, 2010, 9:35 pm Ostatnio edytowane Aug 30, 2010, 9:37 pm przez Pan6bober
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Smieszne jest to, że 90% osob tutaj się wypowiadajacych nie powtorzy polowy trikow ktora sa w tym montazu, ale wy i tak zjedziecie ten film dla zasady.

Napisane Sep 2, 2010, 12:27 am Ostatnio edytowane Sep 2, 2010, 12:28 am przez Tony2002
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Większość jak widzę ślini się na sam widok dziewczyn "laska na desce wow super hiper" a ja patrzę na to jako na filmik deskorolkowy. Już się w tym wątku wypowiadałem, poziom poza kilkoma trikami w dalszej części jest taki, że gdyby jeździł to chłopak to byście go tak zjechali, że już nic by do netu nie wrzucił.
Np. do 1:20 prawie wszystko to kompletna padaka, co to ma być ?

Napisane Sep 2, 2010, 11:55 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja