Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » TWS - Hallelujah

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
TWS - Hallelujah
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hype do tego filmu był nieziemski od samego początku gdy tylko transworld po raz pierwszy ogłosił roster na tą produkcje. Potem tylko co jakiś czas słyszeliśmy o kolejnych wyczynach T-Puda, które brzmią mało realnie nawet w EA Skate. Wszystko to w połączeniu z jakościa produkcyjną TWS zwiastowało najlepszą produkcje tej marki od czasu First Love. Szkoda, że nic z tego nie wyszło gdyż Hallelujah to najgorszy film Transworlda jaki powstał. Wszystko prócz samego poziomu trików, który jest kosmiczy jest tutaj okropne. Poziom kręcenia poszedł na łeb na szyję, beznadziejny dobór muzy (jedynie z 2 kawałki wpadają w ucho) oraz montaż nie posiadający nawet jakiś sensownego tematu. Trzeba do tego zaliczyć beznadziejne połączenie scen SD/HD oraz sekwe Biebla kręconą chyba komórką. Wszystko to sprowadza się do jednego - olbrzymiego zawodu. Nawet montaż, który zawsze był ozdobą każdego filmu TWS jest bardzo średni (nie licząc dalej poziomu jazdy oczywiście). Transworld powinien definitywnie przestań wydawać nowe filmy co roku gdyż porównując najnowsze produkcje do klasyków jak The Reason czy Modusa wypada to po prostu żenująco słabo. Już po ubiegłorocznym Right Foot Forward nie sądziłem, że może być gorzej a jednak.
Film oczywiście warto zobaczyć dla samych trików... ale też z drugiej strony czy ktoś jeszcze jara się trikami z kosmosu? Bo tylko z takich się składa part Pudwilla co w połączeniu z jego okropnym stylem czyni są sekcje jak dla mnie nieoglądalną.  Jedynym jasnym punktem był tutaj Bledsoe, ten chłopak będzie kimś.

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane Aug 4, 2010, 11:51 pm Ostatnio edytowane Aug 12, 2010, 12:28 am przez Karwan89
basis12

basis12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to basis12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogarnalem ten film wczoraj,ja jestem pod mega wrazeniem ogolnie bo transworldy zawsze na maxa mi sie podobaly,jesli chodzi o ten nie jest inaczej.muzyka fakt ze srednia,ale triki kosa.tyler mega wjechal,taylor mega triki ale mi nie podpasowal,peter wogole akysz dobrze ze cole i asta go podratowali,decenzo w szoku max :O a torey to wiadomo ze machina,ale milo sobie popatrzec jak smiga,juz przyzwyczailem sie do jego machania lapami itp wiec git.ten montaz z pojedynczymi trikami roznych luda tez mega jak zwykle(zawsze mi podchodza mega) :P a right foot forward tez byl super wiec jesli o mnie chodzi film polecam na maxa ;)

Napisane Aug 5, 2010, 9:37 am
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

e tam za duzo gadasz, pudwill ma wlasnie taki styl ktorego nikt nie ma, czasem wyglada to maxymalnie sztywno ale on sie tym charakteryzuje, lepiej zeby bylo pare różnych stylów, jak kazdy by jezdizl tak samo to wygladalo by to tak jak by jezdzila jedna osoba

Napisane Aug 5, 2010, 12:57 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co ty pieprzysz , torey pokazał że dobrze śmiga , jak gutek powiedział lepiej inny styl niż wszystkie takie same , narazie tylko part toreya widzialem ale juz caly film sie sciaga i zobaczymy co dalej

Napisane Aug 5, 2010, 1:31 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film bez klimatu... ostatni dobry film Transoworlda to A time to shine... teraz jest jakas lipa z doborem skaterów do przejazdów u nich..

Napisane Aug 5, 2010, 3:31 pm
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie podoba jego styl.

Napisane Aug 5, 2010, 3:50 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tricki faktycznie kosa maks. Jeżeli chodzi o film... znajdą się i dobre momenty i te złe... Ogółem film dobry, w skali 1-6 dałbym 4-.
PEACE

Napisane Aug 12, 2010, 12:29 am
Angello

Angello

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Angello zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan89 powiedział(a):
Tricki faktycznie kosa maks. Jeżeli chodzi o film... znajdą się i dobre momenty i te złe... Ogółem film dobry, w skali 1-6 dałbym 4-.
PEACE
Ja dałbym zaledwie 3. Film z lekka monotonny. Jakby nie Pudwill, Decenzo i Bledsoe to bym wogóle tego filmu nie oglądał. Najlepszy trick to był Laser Flip z triple setu w wykonaniu Toreya. Taka moja opinia.

Napisane Aug 12, 2010, 5:56 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Angello powiedział(a):
Karwan89 powiedział(a):
PEACE
Ja dałbym zaledwie 3. Film z lekka monotonny. Jakby nie Pudwill, Decenzo i Bledsoe to bym wogóle tego filmu nie oglądał. Najlepszy trick to był Laser Flip z triple setu w wykonaniu Toreya. Taka moja opinia.

ogółem się zgadzam, tylko najlepszy trick to był laser przez porkę ;d

edit:
najlepszy był chaos, skate ninja i jakiś ziom z grinda bodajże 540big flipem

Napisane Aug 16, 2010, 1:45 pm Ostatnio edytowane Aug 16, 2010, 1:47 pm przez Ravenrox
Tunior91

Tunior91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tunior91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja bym się nie zdziwił jakby to Torey został skaterem roku 2011, niech se macha rekami, ale technicznie jest nie do pobicia aktualnie ;p a piosenka z przejazdu idealnie dobrana ogólnie sv dobry, dobre intro, dobre przejezdy i tricki jakbym grał na kompie ;p

Napisane Jan 31, 2011, 12:56 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja