Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Sprzęt » [bmx] jaki BMX marki EASTERN...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[bmx] jaki BMX marki EASTERN jest najleprzy do 1500 zł , wybór
BRTone

BRTone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BRTone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema Zwracam się do was z prośbą o pomoc :)

Mam sobie zamiar kupić  BMX'a Tylko się zastanawiam jaki to ma być :D  bardzo mi się podobają BMX'y marki EASTERN dużo słyszałem na temat tych rowerów ze nie które są ciężkie że mają jakieś wady w sobie Itp. i tu jest właśnie to pytanie jaki JEST NAJLEPSZY ALBO JAKI BYŚ CIĘ POLECILI MI MODEL Z EASTERN mniej więcej chciał bym wydać 1500 zł napiszcie który się opłaca a który sobie darować  :) tu daję jakiś mały przykład może się opłaca ??? Z góry dziękuje wszystkim za POMOC

http://allegro.pl/item1183057413_bmx_eastern_bikes_shovelhead_stan_idealny.html

http://allegro.pl/item1186067688_piekny_bmx_eastern_bikes.html

*Napisane Aug 17, 2010, 2:19 pm
KuBeK000

KuBeK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KuBeK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystkie mają wady ale to nie problem

chodzi o to że nie mają zalet

Napisane Aug 17, 2010, 2:26 pm
BRTone

BRTone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BRTone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no na pewno  mają jakieś  zalety no ale mi chodzi dokładnie o takie coś który bmx jest najlepszy w tej tabeli cenowej i którego się opłaca kupić no i chodzi mi tez o wagę tak żeby nie był cięży niż 12 kg :)  :thinking: tak wiem Mam szukać na FORUM :) tylko ze na forum chwalą WTP Itp a mi chodzi o EASTERN z tego co widziałem na forum już było kilka tematów na temat rowerów firmy EASTERN i z tego co czytałem bardzo polecają model  ( SEQUENCE ) nie jest on wcale chyba taki zły pod względem części i wytrzymałości jak go polecają a ma ktoś tutaj na forum może model  ( RAMRODDER ) bardzo bym prosił jak toś ma ten model i o ocenę tego roweru :)

Napisane Aug 17, 2010, 2:53 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to kup sobie jakiegoś WTP albo proletana a nie się tak napaliłeś na easterna

Napisane Aug 17, 2010, 4:01 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KuBeK000 powiedział(a):
wszystkie mają wady ale to nie problem

chodzi o to że nie mają zalet

Napisane Aug 20, 2010, 12:34 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja