Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Sklep w Krakowie

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sklep w Krakowie , Jw
Masteusz

Masteusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Masteusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No wiec tak poszukuje sklepu w Krakowie który jest zaopatrzony takie rzeczy jak linery kółka i łożyska do rolek
Nie moglem znaleźć na mieście a Google tez niewiele pomogło ...
Bylem w Galerii skąd mnie wysłali na floriańską ...  stamtąd na mikołajska a  stamtąd na grodzką ( gdzie nie moglem sklepu znaleźć ) i tu się rodzi pytanie gdzie tak owy sklep można znaleźć
Z góry dziękuje za pomoc

Napisane Aug 18, 2010, 10:27 am
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mieszkam w krakowie i w krakowie NIEMA takiego sklepu, jedynie w intersporcie, exisport, go sport, tam mają rolki agresywne, i dostaniesz czasami łożyska, ale linerów, kółek i szyn tam niema... Rozumiem że chodzi Ci o rolki agresywne?

Napisane Aug 18, 2010, 10:42 am
Masteusz

Masteusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Masteusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak ... wiesz jak bylem tutaj w hotelu forum na poolu to powiedzieli mi żeby jeszcze spróbować w jakimś sklepie na rogu Ul . Studenckiej i Loretańskiej ( czy jakoś tak ) a nie wiem czy opłaca się jechać bo po 1 sze ie wiem czy cos tam ejst na 100 % apo 2 gie czy  jeżeli jest jakis skateshop to czycos tam beda sprzedawac ... orjentuje sie ktos ??

Napisane Aug 18, 2010, 1:35 pm Ostatnio edytowane Aug 18, 2010, 1:37 pm przez Masteusz
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myśle że niema sensu tam jechać bo najpewniej będzie tam tylko kolejny sklep sportowy... Ja sam szukałem, ale internet to jedyne miejsce, ewent. możesz zrobić całodniową wycieczke do hedona

Siemianowicka 78
41-503 Chorzów

Napisane Aug 18, 2010, 3:33 pm Ostatnio edytowane Aug 18, 2010, 3:36 pm przez HulajnogaFun
Masteusz

Masteusz

Member
Wyświetl posty

Wielkie dzieki  :rolleyes:
Ale i taksie tam przejade bo i tak nie maco robic a na rolki nie moge isc :cyclops: ... liner jest za bardzo z******  :mad:

Napisane Aug 18, 2010, 3:39 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Masteusz powiedział(a):
Wielkie dzieki  :rolleyes:
Ale i taksie tam przejade bo i tak nie maco robic a na rolki nie moge isc :cyclops: ... liner jest za bardzo z******  :mad:

Powiedz jakie masz rolki i w czym problem

Napisane Aug 18, 2010, 3:49 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a wrocław ?? jest tam jakiś sklep z rolkami bo się tam wybieram a przy okazji bym sobie kupił coś nowego

Napisane Aug 18, 2010, 10:08 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Niema stacjonarnych sklepów, prócz cubeskate i hedonskate... I to są pojedyncze przypadki! Only internet! Nie bójcie się tam kupować bo to naprawdę sprawdzone sklepy  :P

Napisane Aug 19, 2010, 8:47 am
Masteusz

Masteusz

Member
Wyświetl posty

Razors G8 i gobka w lewym linerze sie poprostu w jakis sposób odczepila od tego i po 1 jest to strasznie nie wygodne a po 2 gie nie trzyma juz tak nowi ... nol i nowe kółka teżby soe przydały ...

Napisane Aug 19, 2010, 8:51 am
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Masteusz powiedział(a):
Razors G8 i gobka w lewym linerze sie poprostu w jakis sposób odczepila od tego i po 1 jest to strasznie nie wygodne a po 2 gie nie trzyma juz tak nowi ... nol i nowe kółka teżby soe przydały ...

HEDONSKATE

Napisane Aug 19, 2010, 9:00 am Ostatnio edytowane Aug 19, 2010, 9:01 am przez HulajnogaFun
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bać się nie boję ale zawsze fajnie by było przymierzyć rolki bo nie zawsze opinie użytkowników wystarczają

Napisane Aug 19, 2010, 9:14 am
Masteusz

Masteusz

Member
Wyświetl posty

EHhh na tym head on skate ( zresztą jak na wszystkich tych stronach z rolkami )
nie kupie linera o tym rozmiarze co chce ... Shit Happens

btw czy do tych rolek
http://www.tinyurl.pl?rlwSqvgb
bedzie pasowac ten liner ??
http://www.tinyurl.pl?D1KSodX8

Napisane Aug 19, 2010, 9:29 am Ostatnio edytowane Aug 19, 2010, 9:35 am przez Masteusz
SportHouse

SportHouse

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SportHouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Swego czasu również nie byłem przekonany co do zakupów internetowych,ale teraz wiem że to naprawdę bezpieczne i dobre rozwiązanie. W razie problemów zawsze możesz wymienić sprzęt,wiec nie ma się czego bać.

Napisane Mar 25, 2011, 12:32 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja