Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Co myslicie o marihuanie?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co myslicie o marihuanie?
Ygrek

Ygrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ygrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CO MYŚLICIE O MARICHUANIE? CZY POWINNA BYĆ LEGALNA?

JA OSOBIŚCIE NIE UZNAJĘ JEJ JAKO NARKOTYK I WEDŁUG MNIE POWINNA BYĆ LEGALNA!!! NO ALE KIEDY SIĘ TEGO DOCZEKAMY?  :(

*Napisane May 6, 2005, 8:04 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Badaniem przydatności konopi dla medycyny nie zajmują się wyłącznie Amerykanie. Obiecujące rezultaty osiągnięto w Wielkiej Brytanii, gdzie próby kliniczne dotyczące leczenia stwardnienia rozsianego weszły już w ostatnią fazę. Firma GW Pharmaceuticals otrzymała rządową licencję na uprawę ok. 40 tys. sadzonek konopi rocznie (na zakamuflowanym poletku) i prowadzenie testów. Analiza stanu 350 pacjentów wykazała ograniczenie przewlekłego bólu i problemów ze snem, kontrolowaniem ruchów i przykurczami mięśni. Podobne wyniki opisują lekarze z brytyjskiej Peninsula Medical School, którzy zakończyli 15-tygodniowe próby z udziałem niemal 700 pacjentów.

Konopie mogą też pomagać chorym na nowotwory - i to na kilka sposobów. Hiszpańscy onkolodzy wykazali na łamach sierpniowego wydania "Cancer Research", że zawarte w nich alkaloidy (kannabinoidy) hamują wzrost glejaka, najczęstszego spośród nowotworów mózgu. Badania przeprowadzono na myszach, którym wszczepiono fragmenty ludzkich guzów. Zespół dr. Manuela Guzmana traktował je roztworem alkaloidów konopi i stwierdził, że glejak przestał się rozrastać. Dlaczego? Zdychał z głodu. Kannabinoidy "wyłączały" geny odpowiedzialne za tworzenie nowych naczyń krwionośnych odżywiających zrakowaciałą tkankę. Oprócz zwalczania przyczyn marihuana może też łagodzić objawy towarzyszące chorobie nowotworowej, na przykład przewlekłe mdłości po chemioterapii. No i oczywiście łagodzi też ból - tak samo jak w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów (dane z czerwca tego roku).

i tu was mam ?! ;D
i love mary Jane...
:P

*Napisane May 6, 2005, 10:57 am
nato0

nato0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nato0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zależy jak jej używasz. Znam osoby które palą naprawde często i to już są wraki nie ludzie. Ja sam używam bardzo sporadycznie - 2-3 razy w roku. Nie myśle że jest to złe ale legalizacja mi nie potrzebna. Kto chce palić i tak będzie palił a kto nie to nie.

Napisane May 6, 2005, 11:01 am
BadDog

BadDog

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BadDog zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm legalizacja...:) Kurde jednym by sie to spodobało a jednym nie.................................Ja jestem za... B)

*Napisane May 6, 2005, 1:07 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrakami od zioła ?
no jak podrodze sie jesce doprawiają prochami to sie ne dziw...

PEACE :stare:

*Napisane May 6, 2005, 2:52 pm
Volcia

Volcia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Volcia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Writerka moze i ziolo pomaga jak ktos na costam choruje ale jak pali dla przyjemnosci to kazdy debil wie ze szkodzi i chyba temu nie zaprzeczysz? A co do legalizacji to jestem na tak ;]

Napisane May 6, 2005, 3:12 pm
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pie**le tą marichuane

Zachowuj się. RadaZ

Napisane May 6, 2005, 3:33 pm Ostatnio edytowane May 15, 2005, 4:23 pm przez RadaZ
SKATAN

SKATAN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SKATAN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wniosek jest taki .. Wszystko jest dla ludzi
Lecz nie dla DEBILI

Napisane May 6, 2005, 3:42 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spytałeś co myśle o marihuanie, tak?
Więc wyrażam swoją wypowiedz :

Nienawidzę jej !!!!!!!!!

Napisane May 6, 2005, 7:16 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Punkd89 powiedział(a):

Nienawidzę jej !!!!!!!!!

a co ona takiego ci zrobiła :P

raaaaaaaaaany to wątek jak w strażniku texasu
ganda jak wszystko ma swje złe i dobre strony kto nie wie ile i gdzie to niech nie dotyka proste a co do legalizacji..... przynajmniej by nie była mieszana z ludwikiem czy co tam dolewaja  :mad:

Napisane May 6, 2005, 8:13 pm
binio20

binio20

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to binio20 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TO LEK DLA ZDROWYCH  I SCHOROWANYCH !!! GANJA 

*Napisane May 6, 2005, 11:31 pm
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szit i tyle.
nigdy tego nawet nie dotkne, tak jak i zadnych narkotykow:P papierosy tez bynajmniej nie dla mnie. o :)

Napisane May 7, 2005, 8:48 am
MiGi4

MiGi4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiGi4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Marihuana to jedyny produkt, w ktorym sie wydziela dym, ktorego sprobowalem i nie mialem co narzekac, sprobowalem bo lubie rozne jazdy i bylo fajnie, i nie jaram nalogowo, kilka razy w roku maksymalnie, tymczasem papierosem NIGDy sie nawet nie zaciagnalem i to jest moj powod do dumy, a alkohol... to obalam browarki czesto :P

Napisane May 7, 2005, 9:04 am
szog

szog

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szog zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ludzie co wy gadacie .. :)
maryska jest Dobra .. niezaleznie od stosowania :)  moj kumplel pali 7 lat :) i normanie chodzi na studia :) i tip top.. ja pale ze 3  i nic zlego sie nie dzieje :) .. moze nie tak czesto ze codzienie ale 2-3 razy w tyg B)  :) ale jeszcze jest Good :)  fakt sa wraki ale to jush nie po gandzi tylko po Dropsach :P hehe nie prawda ?

a jak by byla maryska legalna to by sie szybko znudzila .. jestem tego absolutnie pewien :)

Peace For All

Napisane May 7, 2005, 10:39 pm Ostatnio edytowane May 7, 2005, 10:43 pm przez szog
Ygrek

Ygrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ygrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wedlug mnie szog ma racje

Napisane May 8, 2005, 9:13 am
sochosk8

sochosk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sochosk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zeby wiekszosc z was ją kiedykolwiek na oczy widziała

Napisane May 8, 2005, 10:07 am Ostatnio edytowane May 29, 2006, 6:05 pm przez sochosk8
kubov

kubov

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubov zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla porownania

Uzywka                    umieralnosc                status prawny
Tyton                      2 mln osob rocznie          legalny
alkochol                  1 mln osob rocznie          leganlny
morfina(heroina        ok 50 osub rocznie          nie leganlne
marichuana              0 osob rocznie                nielegalne

zrodlo pentor

Napisane May 8, 2005, 6:50 pm
szog

szog

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szog zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Punkd89 powiedział(a):

Nienawidzę jej !!!!!!!!!

Nie dziwie Sie w koncu jestes Maly :) i nawet sie nie bierz :)

Peace :)

Napisane May 8, 2005, 9:22 pm
SzOnDoK

SzOnDoK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzOnDoK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widać ze z ciebie wielki palać skoro piszesz z błędem pisze sie przez samo ,,h" a po za tym legalizacja przyniosła by duuzy zysk polsce

Napisane May 8, 2005, 9:58 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ganja sensibila...;]
CO o niej myśle? LOL..;] Tego sie nie da opisac... Musicie isc do lasu w nocy jak bedzie padał deszcz i sie spalic. Wtedy zobaczycie jak to jest..Filmy niesamowite! Albo na koncercie jakims... to nie ogarniecie. Pięknie;];];]

A czy legalna? A po co??!! I tak mozna ja dostać WSZĘDZIE!
A jak zalegalizuja to moja mam bedzie zła wiec moze lepiej nie legalizujmy:P

Napisane May 10, 2005, 9:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja