Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Reklama AWS z flagą z Solidar...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Reklama AWS z flagą z Solidarności, wtf?
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, widzieliscie reklame AWS na strone TheBerrics gdzie widnieje polska flaga z Solidarności? Dla mnie to troche dziwne. Chociaz jest przynajmniej polski akcent ;) Co wy o tym sadzicie? Moze bylo juz o tym info, a ja nic nie wiem? Ponizej fotki.

http://i34.tinypic.com/2hdmbue.jpg

http://designgirl.blox.pl/resource/fo_solidarnosc_l.jpg

PS: Jesli temat okaze sie błachy to go usuncie, ale nie odrazu.. :P

*Napisane Aug 23, 2010, 11:37 am
fanta01

fanta01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fanta01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem już. Ktos chyba pokazał to kiedys w temacie o berricsie.

Napisane Aug 23, 2010, 11:54 am
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aha, znalazlem, ale tam watek w ogole nie zostal rozwiniety...

Napisane Aug 23, 2010, 12:09 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znak nie jest uzyty w zaden obrazliwy dla nas sposob, wiec mi to nie przeszkadza.

Napisane Aug 23, 2010, 12:18 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ktoś sie obrazą? dla mnie to czysta zajawa

Napisane Aug 23, 2010, 12:56 pm
cormax92

cormax92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cormax92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie tylko ciekawi czemu akurat ten symbol może berra ma polskie korzenie czy coś?

Napisane Aug 23, 2010, 1:04 pm
matboc

matboc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matboc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak, jest pewnie żydem  :P

Napisane Aug 23, 2010, 1:23 pm
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

moze dlatego ze jest solidarny? albo aws jest solidarny, popiera solidarnosc... zreszta nie wiem;p

a moze polubili Polske bo sie cos o niej dowiedzieli, albo sie do nas wybieraja :D

Napisane Aug 23, 2010, 2:28 pm Ostatnio edytowane Aug 23, 2010, 2:30 pm przez sk8gp
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bo fajnie wygląda to ukradli.
Skąd durny amerykanin  ma wiedzieć że to co USA próbowało zrobić pare lat grupka stoczniowców zrobiła w pare miesięcy bez straszenia atomem?

Napisane Aug 23, 2010, 3:51 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dogslide powiedział(a):
Skąd durny amerykanin  ma wiedzieć że to co USA próbowało zrobić pare lat grupka stoczniowców zrobiła w pare miesięcy bez straszenia atomem?
e kur.wa z wikipedii?

Napisane Aug 23, 2010, 6:04 pm
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BTM powiedział(a):
dogslide powiedział(a):
e kur.wa z wikipedii?

Tutaj cię zmartwię, większość amerykanów nie odczuwa potrzeby edukacji.

Napisane Aug 23, 2010, 7:00 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

skejciki to nie większośc, bo kto normalny zwróci uwage na taka reklame? babcia z zoloogicznego?

Napisane Aug 23, 2010, 7:50 pm
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

BTM powiedział(a):
skejciki to nie większośc, bo kto normalny zwróci uwage na taka reklame? babcia z zoloogicznego?

A co, deska jakoś magicznie dodaje inteligencji?

Napisane Aug 23, 2010, 9:04 pm
ejczpi

ejczpi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ejczpi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet zapisałem tą foto by mamie pokazać ale to już dawno

Napisane Aug 23, 2010, 9:20 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

dogslide powiedział(a):
BTM powiedział(a):

A co, deska jakoś magicznie dodaje inteligencji?
a czemu nie?
dla mnie to fajna sprawa, takie moje zdanie elo

Napisane Aug 23, 2010, 9:42 pm
mnich9494

mnich9494

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mnich9494 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

popieram BTM'a i ja to pierwszy zauważyłem i napisałem w temacie o Berricsie  ;)

Napisane Aug 23, 2010, 11:56 pm
raval08

raval08

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raval08 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może najprościej byłoby zapytać berry? wysłać na email tego screena i opisać że polaczkowie są na tyle zdziwieni że powstał oddzielny temat na forum w tej sprawie :P

steveberra@theberrics.com  ;]

*Napisane Aug 24, 2010, 9:35 am Ostatnio edytowane Aug 25, 2010, 2:21 pm przez raval08
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raval08 powiedział(a):
może najprościej byłoby zapytać berry? wysłać na email tego screena i opisać że polaczkowie są na tyle zdziwieni że powstał oddzielny temat na forum w tej sprawie :P

nom hehe
ma ktoś jego mejla?

Napisane Aug 25, 2010, 11:37 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja