Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Pierwsza deska

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pierwsza deska
Warficzek

Warficzek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Warficzek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam wszystkich.
Jestem nowy na forum , także zaczynam dopiero swoją przygodę z deską , i jestem (jak pewnie zauważyliście) całkiem zielony.

Jeździłem już co prawda 3 dni z kolegą , i spodobało mi się to.
Wczoraj postanowiłem kupić deskę , a po przeczytaniu w jakich granicach deski się powinno kupować , to chciałbym wam pokazać , jaką deskę kupiłem , i czy jest ona dobra (na początek).

Kupiłem deskę przy poradach kolegi , który się już orientuje w deskorolce , gdyż jeździ około 2 lat.

Cała deskorolka :
http://www.sklep-presto.pl/product-pol-17791-Deskorolka-Antique-White-AR-3111.html
Gumki które na które zmienie : http://www.sklep-presto.pl/product-pol-15643-Gumki-do-trucka-Doh-Doh.html

Co o tym sądzicie ?
Czy nada się na początek i ile wytrzyma ?

Jeśli sądzicie że deska jest zła , to proszę napiszcie też , co polecacie.

Proszę o odpowiedzi w komentarzach

Pozdrawiam
Warficzek

*Napisane Aug 27, 2010, 9:39 am Ostatnio edytowane Aug 27, 2010, 9:40 am przez Warficzek
matrekus

matrekus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matrekus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha nie bierz tego gówna
na pewno nie kupuj kompletnej deski.
jak podasz ile możesz wydać to ci coś mogę złożyć

Napisane Aug 27, 2010, 10:17 am
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matrekus powiedział(a):

Widzę, że pojęcie o desce masz zerowe - więc nie wypowiadaj się, bo wprowadzasz w błąd.
Kupiłeś sprzęcik, na którym można się spokojnie nauczyć i jeździć, i robić tricki : ) Tak popatrzyłem na specyfikację, to jest ok. Powinna Ci długo służyć.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w nauce : )

Napisane Aug 27, 2010, 10:21 am Ostatnio edytowane Aug 27, 2010, 10:22 am przez elmacio
MasterMichal

MasterMichal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MasterMichal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem co masz w swoim mieście ale proponuje abyś zaczął od deski z sportowego abyś nauczył sie podstaw. A potem składaj sobie set (sprzęt).

Pizdro i powodzenia ;)

matrekus powiedział(a):

HAHAHAHAHA

Napisane Aug 27, 2010, 10:30 am
Warficzek

Warficzek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Warficzek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cóż...

W "mieście" to ja nie mieszkam , ale mam blisko do Katowic , Mikołowa lub Gliwic ( Autobusem 10min :D)

Deska już do mnie jedzie , także mam nadzieję , że będzie mi dobrze służyć.

Pozdrawiam
Warficzek

Napisane Aug 27, 2010, 10:46 am
ejczpi

ejczpi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ejczpi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak się ollie,szowita,fs ollie nauczysz to bierz coś fajniejszego zmień deck,potem trucki, kółka i łoża

Napisane Aug 27, 2010, 11:11 am
wycior1515

wycior1515

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wycior1515 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zaczolem od marketu a potem po kolei trucki kolka deck loza i teraz mam zarypista deske i systematycznie ja ulepszam.

Napisane Aug 27, 2010, 11:21 am
KuBeK000

KuBeK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KuBeK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matrekus powiedział(a):

nie rozumiem takich ludzi jak ty
koleś dopiero zaczyna a wy chcecie żeby kupił deskę za 400zł do nauki ollie

Napisane Aug 27, 2010, 1:55 pm
ejczpi

ejczpi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ejczpi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no co kurde nie masz racji poza rzucane mleko14 to głupek

Napisane Aug 27, 2010, 2:02 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deska nawet spoko
ciekawe ile wytrzyma
jak ci pęknie to napisz mi na pm
:D:D:D:D:D

Napisane Aug 27, 2010, 3:00 pm
Stroncz

Stroncz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stroncz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No, powiem, że jak zaczynasz, to deska wręcz zajebista. Lekko nauczysz sie na niej podstawowych tricków, później też powinna trochę wytrzymać ;D

Napisane Aug 27, 2010, 7:26 pm
szakal5

szakal5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szakal5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakaś z allegro za 50 zł ;D

Napisane Aug 27, 2010, 7:50 pm
zolu3

zolu3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zolu3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobra tA decha bier ją

Napisane Aug 27, 2010, 8:24 pm
amba666

amba666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to amba666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yyy.. nie wiem co ona ma w miejscu gripu, ale ogólnie nie jest zła ;)

Napisane Aug 27, 2010, 8:40 pm
Warficzek

Warficzek

Member
Wyświetl posty

Deski jeszcze niema , bo zamówiłem za późno :(

Ale może będzie dziś albo w poniedziałek.
Ja już naprawdę nie mogę wytrzymać , taką mam zajawkę :D

Napisane Aug 28, 2010, 8:51 am
Stroncz

Stroncz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stroncz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hahaha, to oglądaj SV'ki, na yt jakieś filmiki, zdjęcia i czekaj ; D Ja też kurde zamówiłem za późno, i mp3 w pon. przyjdzie ^^

Napisane Aug 28, 2010, 9:01 am
oski84

oski84

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski84 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cos mi sie wydaje ze i tak nie pojezdzisz, bo ciagle pada. Ja nie bylem na desce 3 dni i juz nie moge wytrzymac ;)

Napisane Aug 28, 2010, 10:52 am
Stroncz

Stroncz

Member
Wyświetl posty

Fakt ... Ja nie jeżdże 4h i mnie chuj strzela już xD

Napisane Aug 28, 2010, 11:10 am
Warficzek

Warficzek

Member
Wyświetl posty

Dokładnie , ciągle pada , i nawet na desce od kolegi pojeździć nie mogę  :mad:

Tak mnie rwie , żeby się nauczyć wgl. tych podstaw (skręcanie przez dociskanie taila , sama jazda :) ) że zaraz nie wytrzymam , i chyba tam pojadę ! :D

Napisane Aug 28, 2010, 1:46 pm
Maerrik

Maerrik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Maerrik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiesz najlepiej Kupic deske składaną Ja kupiłem Kompletną Black Knight i żałuje i chce to gówno jak najszybciej złamać;/

Napisane Aug 28, 2010, 5:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja