Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Tricki » tech deck colector

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
tech deck colector, tech deck colector
kalesoniarz

kalesoniarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalesoniarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elo. z koleszka wpadlismy na pomysl zeby sprawic sobie drewnianego tech deck'a, tylko nie wiem czy to dobry pomysl, dobre sa, wytrzymale, jaki profil, i wgl, prosze o szybkie odpowiedzi i rady
Dziekuje:)

Napisane Sep 11, 2010, 6:20 pm
gmefisto

gmefisto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gmefisto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Profil taki sam jak plastikowe pewno. Jak kazdy tech deck sa dobre na poczatek. Od nich lepsze sa samorobki.

*Napisane Sep 11, 2010, 6:35 pm
potuch28

potuch28

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to potuch28 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam inne zdanie. Na początku też sądziłem ze to gówno.  ale ostatnio kupilem i jeździłem na poczotku z gripem i kołami td też i tragedia to była. ale zamontowałem koła gf i tape i do jeżdżenia jest to dla mnie najlepszy blat. Gdyby był szersz to by był dla mnie ideał !  15 min jeżdżenia po 2 miechach przerwy i siada wszytsko jak należy  !

Napisane Sep 11, 2010, 7:26 pm
kalesoniarz

kalesoniarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalesoniarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jest takiej formy jak td plastik? bo o to mi własnie chodzi:)

Napisane Sep 11, 2010, 7:48 pm
kalesoniarz

kalesoniarz

Member
Wyświetl posty

a wiecie gdzie mozna kupic  drewnianego dosyc dobrego fb oprocz mitta?? prosze o szybkie odpowiedzi;) dziex z gory

Napisane Sep 11, 2010, 7:49 pm
kerniol

kerniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kerniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A dlaczego nie chcesz kupić mitta? To dobre blaty. Oczywiście w swojej cenie.

Napisane Sep 11, 2010, 8:25 pm Ostatnio edytowane Sep 11, 2010, 8:27 pm przez kerniol
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.fingerboarding.forumowisko.net/
Tu masz wszystko o firmach i tam możesz kupować i zamawiać przeróżne blaty...

Napisane Sep 11, 2010, 9:31 pm
kalesoniarz

kalesoniarz

Member
Wyświetl posty

Kurde te forumiwisko to dziwna strona wgl nie moge sie zalogowac nie wiem o co chodzi;/

Napisane Sep 12, 2010, 7:31 am
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bo wpierw trzeba sie zarejestrowac^^ :stare:

Napisane Sep 12, 2010, 8:43 am
kalesoniarz

kalesoniarz

Member
Wyświetl posty

zarejestrowalem sie i jak na cos klikam to wyswietlaja mi sie sponsorzy;/

Napisane Sep 12, 2010, 9:00 am
dain235

dain235

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dain235 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam tech deska i jest miodzio :rolleyes:profil jest iny nisz ten plastikowa deska jest wienksza i ma fajny profil kupuj ale kułka do wymiany

Napisane Sep 12, 2010, 10:23 am
gmefisto

gmefisto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gmefisto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ma ktos moze jakies lepsze zdjecia tego blatu, profilu itp? Jak cos to mozecie mi rzucic na pw? z gory dzieki...

*Napisane Sep 12, 2010, 11:18 am
gmefisto

gmefisto

Member
Wyświetl posty

Znaczy... linki do tych zdjec. Sorka...XP

*Napisane Sep 12, 2010, 11:20 am
potuch28

potuch28

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to potuch28 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dain235 powiedział(a):
ja mam tech deska i jest miodzio :rolleyes:profil jest iny nisz ten plastikowa deska jest wienksza i ma fajny profil kupuj ale kułka do wymiany

no ja bym na twoim miejscu te kułka wymienił na kÓłka. profil minimalnie inny. ma bardziej kwadratowe noski. a mittów nie kupuj bo gówniane są.

Napisane Sep 12, 2010, 11:54 am
kalesoniarz

kalesoniarz

Member
Wyświetl posty

mitt sa zajebiste, wdlg mnie 1 z najlepszych firm polskich, ma mitta poltora roku i zajebisty jest. dzieki za podpowiedzi, nie kupuje tech decka bo profil mi nie odpowiada, zamowilem se nastepnego mitta:) pozdro i dziekowa wszystkim:)

Napisane Sep 13, 2010, 2:01 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a nie lepiej było kupić coś lepszego od mitta np. : miniramps ( no fakt teraz nie dostaniesz) , lignum , naturals , lemons deck , purple haze ,

Napisane Sep 13, 2010, 2:08 pm
kalesoniarz

kalesoniarz

Member
Wyświetl posty

a skad moge miec te: lignum lemons, naturals itp...?

Napisane Sep 13, 2010, 8:42 pm
xchemikx

xchemikx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xchemikx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIEKUPUJ TD >> bo sam miałem i do dupy , ja jeżdze na minirampie , ale ty juz go niedostaniesz , wiec pomyślałbym na twoim miejscu , o mittcie , birdsie , albo o lignumie ;> Ja jeździłem na birdsie i spoko

Napisane Sep 13, 2010, 9:04 pm
potuch28

potuch28

Member
Wyświetl posty

xchemikx powiedział(a):
NIEKUPUJ TD >> bo sam miałem i do dupy , ja jeżdze na minirampie , ale ty juz go niedostaniesz , wiec pomyślałbym na twoim miejscu , o mittcie , birdsie , albo o lignumie ;> Ja jeździłem na birdsie i spoko

W sumie to my nie mamy nic do gadania w zwiazku z tym jaki blat ma kupić bo każdemu na czymś innym sie dobrze jeździ. tobie np na birdsie i oplecasz mu birdsa mitta i lignum a td mu nie polecasz. Ja akurat bym proponował td bo sie do niego przekonałem a mitta bym nie polecał bo źle mi sie jeździło  i był słabo wykonany ( miałem gen 3,4,5,6) a na birdsie mi sie najgorzej jezdzilo zewszystkich blatów. Ja bym polecał oprócz td ALFE <3 Naturala lignuma też i forest no i moze minirampa jeszcze. Według mnie to są najlepsze pl blaty.

Napisane Sep 13, 2010, 9:17 pm
pitek13

pitek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do (cenzura) są, bierz miitt'a albo birds'a

Napisane Sep 14, 2010, 6:24 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja