Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Fight club

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fight club
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszyscy często zgrywają tutaj cwaniaków, jestem ciekaw historii dotyczących bójek, jednak z góry mówie interesują mnie tu sytuację kiedy naprawde byliście zagrożeni i nie mieliscie wyboru lub stawaliście w czyjejś obronie. Ile było osób jak sie skończyło, jakie obrażenia.

Jesli temat będzie żył oto pare zasad.

-Żadnych bajek o 40 arabach o was i waszych katanach +8, nikogo nie interesuje czy jesteście w normalnym świecie chodząca śmiercią i darujcie sobie marne próby imponowania.
-No i jesli macie 11 12 lat to może darujcie sobie opowiesci o szaraninie po wfie
-konkretne ciekawe historie

Napisane Sep 11, 2010, 8:58 pm Ostatnio edytowane Sep 11, 2010, 8:58 pm przez rychu911
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Psychofani to ekipa Ruchu Chorzów ; )

Napisane Nov 19, 2010, 3:52 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na potrzeby tematu, posiedziałem no ok te 40 50 minut i mysle efekt całkiem niezły, pIErwsza na anderze WPIER4OLOWA MAPA POLSKI

WPIER5DOLOWA MAPA POLSKI

Napisane Nov 20, 2010, 11:51 pm Ostatnio edytowane Nov 20, 2010, 11:51 pm przez rychu911
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rychu dobry pomysl, az sobie wydrukuje przed nastepna podroza :laugh:

Napisane Nov 20, 2010, 11:53 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rychu911 powiedział(a):
Na potrzeby tematu, posiedziałem no ok te 40 50 minut i mysle efekt całkiem niezły, pIErwsza na anderze WPIER4OLOWA MAPA POLSKI

WPIER5DOLOWA MAPA POLSKI

hahahah wielkie propsy :D !

Napisane Nov 20, 2010, 11:55 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wychodzi na to, że największe stężenie agresji, zła i przemocy występuje na południu Polski, k*rwa ale mamy przeje*ane ;c

Napisane Nov 21, 2010, 12:42 am
skateordiexd

skateordiexd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateordiexd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja południe oczywiscie najlepsza czesc polski

Napisane Nov 21, 2010, 12:57 am
acabziom

acabziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acabziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja w środku tego kartofla, taki troche niewymiarowy

Napisane Nov 21, 2010, 1:01 am
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Pragnę zauwazyć że największe wpierd0lowe stęzenie wystepuje na terenie byłego zaboru Austriackiego oraz Kacapowego, zatem echo tego dziaodstwa powiewa nawet prawie 100 lat po wyzwoleniu.

Idąc za ciosem uwtorzyłem również mape której struktura luźno opiera się na wskaxniku wpier0lu oblicoznego na podstawie lokalnych konfliktów wynikjących z upodobań do piłkarskich druzyn.

WMP wskaźnik sportowy

Oraz prawdziwa gratka, mały referacik - dr.mec.płk Rychu - Socjopsychologia mieszkańcow aglomeracji miejskich z uwzględnieniem przynalezności do klubów sportowych i pochyłą, obliczoną na prawdopodbieństwo zależności w wypadku kontaktów werbalnych w Polsce w latach 1989 - 2010

Referacik

Napisane Nov 21, 2010, 2:20 am Ostatnio edytowane Nov 21, 2010, 2:38 am przez rychu911
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No w krk są czasami chore sytuace kiedy są rozgrywane derby
Z resztą chyba wszędzie tak jest

Napisane Nov 21, 2010, 11:43 am
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pie4dolone pseudokibicarskie scierwo , my mamy park zaraz przy boisku ;p

Napisane Nov 21, 2010, 12:07 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

dabek69 powiedział(a):

A ja sklep zaraz przy domu i co z tego ?

GrzesiekS, krakowskie Derby ma najlepszy klimat w Polsce <3 tylko trzeba uważać na ostre obiekty latające ; )

Napisane Nov 21, 2010, 12:15 pm
Nime

Nime

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nime zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rychu, myśle że twoj referacik oddaje całą istote sprawy i pozwala się niemal wczuć w smutną, śląską, wpier.dolową rzeczywistość.

Napisane Nov 21, 2010, 12:19 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rasky powiedział(a):
dabek69 powiedział(a):

A ja sklep zaraz przy domu i co z tego ?

GrzesiekS, krakowskie Derby ma najlepszy klimat w Polsce <3 tylko trzeba uważać na ostre obiekty latające ; )

Mnie jakoś nigdy nie cieszyło, gdy widziałem przed sobą kilkunastu pijanych psycholi wymach.ujących szalikami. Jako "neutral" musiałem oddalać się w pierwszej kolejności ;)

Napisane Nov 21, 2010, 1:56 pm Ostatnio edytowane Nov 21, 2010, 1:57 pm przez Clubbasse
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dabek69 powiedział(a):

Naoglądałeś się TVN-u i jedziesz po wszystkich polskich "pseudo"kibicach? Rozwalanie stadionu już dawno wyszło poza kibicowanie. Stawiam, że nie znasz tego klimatu, ani bliżej żadnych poważniejszych kibiców, więc nie wiesz jak to wygląda od wewnątrz.

Napisane Nov 21, 2010, 2:26 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja