Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Fight club

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fight club
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszyscy często zgrywają tutaj cwaniaków, jestem ciekaw historii dotyczących bójek, jednak z góry mówie interesują mnie tu sytuację kiedy naprawde byliście zagrożeni i nie mieliscie wyboru lub stawaliście w czyjejś obronie. Ile było osób jak sie skończyło, jakie obrażenia.

Jesli temat będzie żył oto pare zasad.

-Żadnych bajek o 40 arabach o was i waszych katanach +8, nikogo nie interesuje czy jesteście w normalnym świecie chodząca śmiercią i darujcie sobie marne próby imponowania.
-No i jesli macie 11 12 lat to może darujcie sobie opowiesci o szaraninie po wfie
-konkretne ciekawe historie

Napisane Sep 11, 2010, 8:58 pm Ostatnio edytowane Sep 11, 2010, 8:58 pm przez rychu911
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sakurasan powiedział(a):
mojego ziomka jak wracał ode mnie z osiedla busem już późną porą to 2 typków najpierw ojeb*ło z koma a potem potraktowało na do widzenia skalpelem po dłoni, na szczęście tylko lekko mu rozcięli dłoń.
Niektórzy to są popie*doleni ehh

Stawiam Kraków albo Śląskie!

Napisane Sep 15, 2010, 1:52 am
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak nożownicy to w Krakowie ; p

Napisane Sep 15, 2010, 9:18 am
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stawiam na śląsk, choć tam to raczej prentem by cie potraktowali co obok z budowy na złom wzięli  :cyclops:

Napisane Sep 15, 2010, 10:58 pm
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W krk nie często spotyka się kosę na ulicy, chyba że w Hucie, albo nocą na Kazimierzu
Choć może jeszcze mało widziałem

Napisane Sep 15, 2010, 11:10 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GrzesiekS powiedział(a):
W krk nie często spotyka się kosę na ulicy, chyba że w Hucie, albo nocą na Kazimierzu
Choć może jeszcze mało widziałem

Mnóstwo jest "groźnych dzielnic" gdzie za nic możesz zostać potraktowanym nożem (oczywiście mówię o Krakowie). Od Huty zaczynając, gdzie latają małolaty po 15 lat już z nożami szukając zaczepki, przez Kurdwanów, Bieżanów, Prądnik i Krowodrze na Prokocimiu kończąc. Jak nie wiesz jak się zachować wobec dresów, to spierdalaj a nie wdawaj się w pogaduszki bo to do niczego nie prowadzi, ale tak na zdrowy rozsądek dla każdego z Was porada - przechodzicie obok grupki dresów - nigdy, przenigdy nie patrzcie się na nich, szczególnie prosto w oczy. Bez bujania się, ręce wyjmijcie z kieszeni jak lubicie nosić, i idźcie przed siebie. Nie schodźcie im z drogi, np. na drugą stronę ulicy. Jak typ jest jeden, to kop w krocze i sprint. Nie ma co zgrywać bohatera i mówić o honorze, jak koleś może w każdej chwili Cię zadźgać.

Napisane Sep 16, 2010, 1:17 am Ostatnio edytowane Sep 16, 2010, 1:18 am przez 2Massey
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co do Krakówka jeszcze i ostrych narzędzi, to mojego znajomego zaatakowali kiedyś... maczetą. Szczęście, że była to zima, więc gruba kurtka dała +5 do obrony, ale i tak skończyło się w szpitalu. Wszystko działo się w centrum miasta, w środku dnia, na przystanku, maczetę miał zawiniętą w reklamówkę. Podobno (nie byłem bezpośrednim świadkiem, ale szwy widziałem ;D), poszło o popularne pociągnięcie z bara. Tak więc, kozaczenie nigdy nikomu na dobre nie wyszło, ja tam wolę się dresom usuwać, niż potem zbierać palce na chodniku.
Poza tym, opisywałem chyba w innym temacie jeszcze kilka przygód z mojego miasta, z użyciem sprzętów najróżniejszej maści.

Napisane Sep 16, 2010, 6:56 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Khyrwa, niezłe historie tutaj piszecie, mam nadzieje że nikt nie daje upustu swojej wyobraźni hyhy. Wychodzi na to że albo za dużo przesiaduje w domu albo przemieszczam się po względnie bezpiecznych miejscach. Mogę napisać tylko że w takim dajmy na to centrum Katowic czuje się bezpieczniej niż u mnie na dzielnicy gdzie nigdy nic nie wiadomo.

Napisane Sep 16, 2010, 8:26 pm
skandalouz

skandalouz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skandalouz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mialem kilka takich historyjek ..
Raz jak mialem 12 lat  typek w skejt parku powiedzial ze chce kupic deske. Umowilem sie z nim na drugi dzien przyszedl z jakims koksem ktory mi podstawil noz do gardla. Zabrali mi deske i telefon. Mało sie nie zesrałem .. :D

*Napisane Sep 16, 2010, 8:50 pm
JoKeR95

JoKeR95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JoKeR95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja raz jeździłem z kumplami na kauflandzie i podchodzi do  dwóch typów w tym jeden naje banany i pyta sie mego kumpla czy ma ognia a kumpel na to że nie ma to chciał go kopnąć w jaja ale osłonił się odruchowo dęsko niestety w taki sposób że tracki w owe jaja go walneły później podchodzi do mnie ja mówie że też nie mam on na to że lepiej żebym miał bo jak nie to wpier.';dol ja juz prawie narobiłem w gacie kiedy podchodzi drugi i pyta    się za kim jestem to odpowiedziałem to co u nas jest wszędzie namalowane czyli widzew on na to uhuhu nasza krew sraty baty i inne i poszli ale prawie narobiłem

Napisane Sep 17, 2010, 10:01 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JoKeR95 powiedział(a):
Ja raz jeździłem z kumplami na kauflandzie i podchodzi do  dwóch typów w tym jeden naje banany i pyta sie mego kumpla czy ma ognia a kumpel na to że nie ma to chciał go kopnąć w jaja ale osłonił się odruchowo dęsko niestety w taki sposób że tracki w owe jaja go walneły później podchodzi do mnie ja mówie że też nie mam on na to że lepiej żebym miał bo jak nie to wpier.';dol ja juz prawie narobiłem w gacie kiedy podchodzi drugi i pyta    się za kim jestem to odpowiedziałem to co u nas jest wszędzie namalowane czyli widzew on na to uhuhu nasza krew sraty baty i inne i poszli ale prawie narobiłem

BaRdzo dobRze odpowiedziałeś.;)

Napisane Sep 17, 2010, 10:20 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JoKeR95 powiedział(a):

i potrafi walczyć i ma moce!

Napisane Sep 18, 2010, 4:27 am
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fakt, mrożąca krew w żyłach historia. Dawno takiej nie czytałem.

Napisane Sep 18, 2010, 1:06 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi nikt jeszcze nie wymachiwał nożem przed facjatą.
Miałem podobną sytuacje w barze, z kolesiem większym ode mnie. Wyszedłem z baru i przechodziłem jakoś koło niego, on coś powiedział, wyczułem, że szuka przysłowiowego ch**a do dupy. Podszedłem do niego i się pytam grzecznie, czy o coś mu chodzi. Sapał coś, nie miałem zamiaru się z nim bić. Użyłem słownej agresji, a ten chłop ni stąd ni zowąd  złapał butelkę po lechu i ciach... zrobił sobie ładnego tulipana. W efekcie wyszła wielka zadyma, z 30 osób przed lokalem, miejscowi na przyjezdnych (ja byłem z przyjezdnych).

Skończyło się to dla niego kilkudniowym pobytem w szpitalu(złamana szczęka). Później przez dwa tygodnie jadł przez rurkę. Wiem to, bo to jak się później okazało był to brat dziewczyny mojego ziomka. Napiszę jeszcze, że ja go nie uderzyłem. W całym zamieszaniu zgubiłem go z oczu. Dostał od mojego kolegi (trenującego sporty walki) tylko raz w szczękę, ale tak, że od razu padł na asfalt, przywalając jeszcze głową. Leżał we własnej krwi z 10 minut, nieprzytomny, jego zabrała karetka, a nas pogoniła policja.

Dużo osób ucierpiało. I z moich kolegów i z obcych ludzi. W sumie to nic dziwnego jak tylu pijanych typa próbuje przekonać siebie do swoich racji w sposób prymitywny. No ale cóż... tak wyszło.

Napisane Sep 18, 2010, 1:40 pm
Szela10

Szela10

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szela10 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co myślicie o gazach pieprzowych w podobnych sytuacjach? Pytam całkiem poważnie, czy waszym zdaniem to nie jest może w jakiś sposób ryzykowne itp

Pozdrawiam z miasta maczet :)

Napisane Sep 18, 2010, 11:05 pm Ostatnio edytowane Sep 18, 2010, 11:05 pm przez Szela10
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko git, dopóki Ci go nie zabiorą.

Napisane Sep 18, 2010, 11:29 pm
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gaz jest dobry, ale na 1, max 2 przeciwników. I od razu po użyciu trzeba spierdzielać  ;)
Niedawno znalazłem w piwnicy gaz, zauważyłem że ma nawet dość dobry zasięg.
Aha, i ważne żeby nie iść w kierunku w którym go się rozpyla, bo sobie też można zaszkodzić, uwierz mi  :)

Napisane Sep 18, 2010, 11:34 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

W tym temacie moge powiedzieć pare rzeczy, kiedyś po niemiłym zdarzneiu zaczalem nosic gaz i nosilem nieprzerwanie 2 lata ze sobą dopóki mi w Szwajcarii policja nie zabrała. Użyłem raz, uratowała mi dupsko i ostro napastników tym sponiewierałem. Nie ma nic wazniejszego niz zdrowie i bezpieczeństwo i mam wyjeba na teksty w stylu że to dla kobiet, tyle że dresy nie maja pojęcia o honorze i sie samemu nie rzucają.

Co do Grzesieks, 2,3,5 bez znaczenia, uzyc gazu trzeba wiedziec jak i kiedy bo samo jego posiadanie nie starcza i tak trzeba mieć łeb na karku.

Napisane Sep 19, 2010, 10:53 am
skandalouz

skandalouz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skandalouz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rychu911 powiedział(a):
W tym temacie moge powiedzieć pare rzeczy, kiedyś po niemiłym zdarzneiu zaczalem nosic gaz i nosilem nieprzerwanie 2 lata ze sobą dopóki mi w Szwajcarii policja nie zabrała. Użyłem raz, uratowała mi dupsko i ostro napastników tym sponiewierałem. Nie ma nic wazniejszego niz zdrowie i bezpieczeństwo i mam wy***** na teksty w stylu że to dla kobiet, tyle że dresy nie maja pojęcia o honorze i sie samemu nie rzucają.

Co do Grzesieks, 2,3,5 bez znaczenia, uzyc gazu trzeba wiedziec jak i kiedy bo samo jego posiadanie nie starcza i tak trzeba mieć łeb na karku.

Masz racje, chociaz wole kastet i nosze xD

Napisane Sep 19, 2010, 2:17 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skandalouz powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):
W tym temacie moge powiedzieć pare rzeczy, kiedyś po niemiłym zdarzneiu zaczalem nosic gaz i nosilem nieprzerwanie 2 lata ze sobą dopóki mi w Szwajcarii policja nie zabrała. Użyłem raz, uratowała mi dupsko i ostro napastników tym sponiewierałem. Nie ma nic wazniejszego niz zdrowie i bezpieczeństwo i mam wy***** na teksty w stylu że to dla kobiet, tyle że dresy nie maja pojęcia o honorze i sie samemu nie rzucają.

Masz racje, chociaz wole kastet i nosze xD

I co zrobisz przy kilku napastnikach? Rzucisz w nich?

Napisane Sep 19, 2010, 2:30 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg mnie gaz jest duzo lepszym rozwiazaniem niz nóż/kastet. jak sie nie umiesz bic to kastet nie pomoze.

skandalouz powiedział(a):
wole kastet i nosze

mam nadzieje ze chodzilo o to, ze nosisz kastet a nie o 'noże' :laugh:

Napisane Sep 19, 2010, 2:31 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2010, 2:35 pm przez Adi21
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja