Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Fight club

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fight club
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszyscy często zgrywają tutaj cwaniaków, jestem ciekaw historii dotyczących bójek, jednak z góry mówie interesują mnie tu sytuację kiedy naprawde byliście zagrożeni i nie mieliscie wyboru lub stawaliście w czyjejś obronie. Ile było osób jak sie skończyło, jakie obrażenia.

Jesli temat będzie żył oto pare zasad.

-Żadnych bajek o 40 arabach o was i waszych katanach +8, nikogo nie interesuje czy jesteście w normalnym świecie chodząca śmiercią i darujcie sobie marne próby imponowania.
-No i jesli macie 11 12 lat to może darujcie sobie opowiesci o szaraninie po wfie
-konkretne ciekawe historie

Napisane Sep 11, 2010, 8:58 pm Ostatnio edytowane Sep 11, 2010, 8:58 pm przez rychu911
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skandalouz powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):
W tym temacie moge powiedzieć pare rzeczy, kiedyś po niemiłym zdarzneiu zaczalem nosic gaz i nosilem nieprzerwanie 2 lata ze sobą dopóki mi w Szwajcarii policja nie zabrała. Użyłem raz, uratowała mi dupsko i ostro napastników tym sponiewierałem. Nie ma nic wazniejszego niz zdrowie i bezpieczeństwo i mam wy***** na teksty w stylu że to dla kobiet, tyle że dresy nie maja pojęcia o honorze i sie samemu nie rzucają.

Co do Grzesieks, 2,3,5 bez znaczenia, uzyc gazu trzeba wiedziec jak i kiedy bo samo jego posiadanie nie starcza i tak trzeba mieć łeb na karku.

Masz racje, chociaz wole kastet i nosze xD

Spotkasz kiedyś kumatego typa naprzeciw siebie i zobaczysz ile ci da ten twój kastet.

Napisane Sep 19, 2010, 2:31 pm
skandalouz

skandalouz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skandalouz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):
W tym temacie moge powiedzieć pare rzeczy, kiedyś po niemiłym zdarzneiu zaczalem nosic gaz i nosilem nieprzerwanie 2 lata ze sobą dopóki mi w Szwajcarii policja nie zabrała. Użyłem raz, uratowała mi dupsko i ostro napastników tym sponiewierałem. Nie ma nic wazniejszego niz zdrowie i bezpieczeństwo i mam wy***** na teksty w stylu że to dla kobiet, tyle że dresy nie maja pojęcia o honorze i sie samemu nie rzucają.

Co do Grzesieks, 2,3,5 bez znaczenia, uzyc gazu trzeba wiedziec jak i kiedy bo samo jego posiadanie nie starcza i tak trzeba mieć łeb na karku.

Spotkasz kiedyś kumatego typa naprzeciw siebie i zobaczysz ile ci da ten twój kastet.

Po za tym gnoje ktore koazacza po pijaku na osiedlu nie sa zbyt "KUMACI" i nie widze powodu zeby sie nie bronic kastetem :) Nie raz mi sie przydał choc mysle ze bym dal rade i bez niego

Napisane Sep 19, 2010, 3:12 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2010, 3:13 pm przez skandalouz
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
wg mnie gaz jest duzo lepszym rozwiazaniem niz nóż/kastet. jak sie nie umiesz bic to kastet nie pomoze.

wole kastet i nosze

mam nadzieje ze chodzilo o to, ze nosisz kastet a nie o 'noże' :laugh:
pewnie napie*dala wszystkich kastetem a oni lądują na noszach.

Napisane Sep 19, 2010, 3:13 pm
krisb18

krisb18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krisb18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co wy tak tu przezywacie dzieci xD
trzeba sie wyluzowac

Napisane Sep 19, 2010, 3:38 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zPo za tym gnoje ktore koazacza po pijaku na osiedlu nie sa zbyt "KUMACI" i nie widze powodu zeby sie nie bronic kastetem :) Nie raz mi sie przydał choc mysle ze bym dal rade i bez niego

Ja nie widzę powodu żeby machać kastetem przed najebanym niekumatym gościem.

Napisane Sep 19, 2010, 4:22 pm
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie polecam noszenia kastetów, pałek, noży itp. bo gdy uszkodzicie delikwenta, to później możecie zawitać na sali rozpraw, i nic tu nie da tłumaczenie że "działałem w obronie własnej!"
Dobrym rozwiązaniem kiedy nie potrafisz unieszkodliwić napastnika rękami i nogami jest gaz pieprzowy

Napisane Sep 19, 2010, 5:26 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kastet i pała to strata pieniędzy. Typków jest więcej niż 1  i już Ci to gówno da, jeśli myślisz, że nie dasz rady uciec bez wspomagaczy, to najlepiej gaz i świadomy umysł. Nic tak nie ratuje dupy jak świadomośc tego co się robi, trzeba kontrolowac strach i adrenalinę.

Napisane Sep 19, 2010, 5:31 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):

Po za tym gnoje ktore koazacza po pijaku na osiedlu nie sa zbyt "KUMACI" i nie widze powodu zeby sie nie bronic kastetem :) Nie raz mi sie przydał choc mysle ze bym dal rade i bez niego

Mój ty twardzielu :*

Napisane Sep 19, 2010, 6:40 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kastet to idiotyzm

Bo jesli żaden z ciebie pięsciarz, gośc ci zabierze zabawke i masz przesrane
A co najwazniejsze dresy to nie są żadne JP ci koelsie sa durni ale cwani i znam historie moich przyjaciół w któych dresy w momencie zetknięcia z policja upieraja się że to ty ich napadłeś a świadczy o tym np kastet który jest defacto nielegalny. Wazniejsze od szybkich nóg czy twardej głowy jest umiejetnie ocenianie sytuacji i olej w głowie, nic tego nei zastapi.

Napisane Sep 19, 2010, 6:47 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No i oczywiście ważna jest psychika, jak ktoś się wszystkiego boi, idzie po osiedlu i panika jest w jego oczach, to oczywiście będzie najlepszym kąskiem dla dresów. Trzeba być pewnym siebie, ale nie kozaczyć. To są dwie różne rzeczy, trzeba o tym pamiętać.

Napisane Sep 21, 2010, 1:02 am
koszula

koszula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja dzisiaj mialem sytuacje, bez walki zadnej, ale nieciekawa. Dwoch cpunkow na zejsciu wyskoczylo w mojej obecnosci z nozem do znajomego, noz trzymali mu przy gardle i oczywiscie chcieli pieniedzy. Cale szczescie wszyscy opanowani byli, bo skonczylo sie na tym, ze koles odpuscil po uspokojeniu go. Jak odeszlismy to szli caly czas za nami krzyczac cos o amfie, takze poinformowalismy odpowiednie sluzby porzadkowe, ale nie wiem, czy ich scigneli. Wniosek taki, ze koniecznie trzeba isc na krav maga.

Napisane Oct 6, 2010, 9:09 pm
Ostrldz

Ostrldz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ostrldz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koszula powiedział(a):
Ja dzisiaj mialem sytuacje, bez walki zadnej, ale nieciekawa. Dwoch cpunkow na zejsciu wyskoczylo w mojej obecnosci z nozem do znajomego, noz trzymali mu przy gardle i oczywiscie chcieli pieniedzy. Cale szczescie wszyscy opanowani byli, bo skonczylo sie na tym, ze koles odpuscil po uspokojeniu go. Jak odeszlismy to szli caly czas za nami krzyczac cos o amfie, takze poinformowalismy odpowiednie sluzby porzadkowe, ale nie wiem, czy ich scigneli. Wniosek taki, ze koniecznie trzeba isc na krav maga.

Owszem, ja miałem w życiu wiele takich sytuacji. raz mnie okradli, raz pobili jak bylem maly, nie raz mnie grupka bili bezbronnego i tez wyciagalem takie wnioski ze trzeba sie na cos zapisac. Zawsze to byl slomiany zapal, jednak teraz doroslem i cwicze juz jakis czas muay thai. Jeszcze nie byłem zmuszony użyć bo nikt mnie nie zaczepił jak narazie, po za tym nie daje sie sprowokować i nie prowokuje. Gnojków w dresie olewam .. Ale jak bede musiał to sie nie zawaham bo najlepszą obroną jest atak! :)

Napisane Oct 6, 2010, 9:28 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Ostrldz powiedział(a):
obroną jest atak! :)

[img]undefined[/img]http://c.wrzuta.pl/wi15116/49f2e26d000228d449a6a04c/0/rychu%20peja

Napisane Oct 6, 2010, 11:30 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Ostrldz powiedział(a):
koszula powiedział(a):

Owszem, ja miałem w życiu wiele takich sytuacji. raz mnie okradli, raz pobili jak bylem maly, nie raz mnie grupka bili bezbronnego i tez wyciagalem takie wnioski ze trzeba sie na cos zapisac. Zawsze to byl slomiany zapal, jednak teraz doroslem i cwicze juz jakis czas muay thai. Jeszcze nie byłem zmuszony użyć bo nikt mnie nie zaczepił jak narazie, po za tym nie daje sie sprowokować i nie prowokuje. Gnojków w dresie olewam .. Ale jak bede musiał to sie nie zawaham bo najlepszą obroną jest atak! :)

Nawet jak będziesz ćwiczył 30 lat to muay thai, a typów będzie więcej niż powiedzmy dwóch to jest po Tobie i Twoim muay thai.

Napisane Oct 7, 2010, 9:46 pm
skateordiexd

skateordiexd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateordiexd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[/quote]

Nawet jak będziesz ćwiczył 30 lat to muay thai, a typów będzie więcej niż powiedzmy dwóch to jest po Tobie i Twoim muay thai.[/quote]

O_o wiesz co mówisz ?

Napisane Oct 7, 2010, 10:13 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to już zależy od konkretnej sytuacji, więc dyskutowanie o tym, kto pokona ilu przeciwników jest co najmniej głupie

Napisane Oct 7, 2010, 10:26 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

[quote=skateordiexd]O_o wiesz co mówisz ?[/quote]

To nie film człowieku, gdzie każdy do Ciebie podchodzi pojedynczo. Spróbujesz wyjebać jednemu - drugi zajebie Ci batonem w tył głowy. To są polskie realia, a Ty dalej żyj w przekonaniu, że jak ćwiczysz jakąś sztukę walki to rozjebiesz całą armię

Napisane Oct 7, 2010, 11:47 pm Ostatnio edytowane Oct 7, 2010, 11:49 pm przez 2Massey
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak się wie co się robi, to 4 można spokojnie ogarnąć.

Napisane Oct 8, 2010, 9:58 am
Ostrldz

Ostrldz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ostrldz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2Massey powiedział(a):
skateordiexd powiedział(a):
O_o wiesz co mówisz ?

To nie film człowieku, gdzie każdy do Ciebie podchodzi pojedynczo. Spróbujesz wy*****ć jednemu - drugi zajebie Ci batonem w tył głowy. To są polskie realia, a Ty dalej żyj w przekonaniu, że jak ćwiczysz jakąś sztukę walki to rozjebiesz całą armię

I co?
Zawsze cos tam potrafie
To też zależy od grupki. Kiedyś jak wracalem z kumplem(ćwiczy box) w nocy, wyskoczylo trzech do niego w autobusie, a jak wyszlismy na przystanku to jednemu wybil zeba a reszta zwiała.. tak więc to zależy od sytuacji a umiejetnosci walki sie przydają ..

Napisane Oct 8, 2010, 1:15 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostrldz powiedział(a):
jednemu wybil zeba a reszta zwiała..

tak tez czesto jest, zwykle wtedy gdy nie maja nozow, batonow, kastetow itp :laugh: fajterzy kur*a..

Napisane Oct 8, 2010, 1:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja