Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Fight club

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fight club
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszyscy często zgrywają tutaj cwaniaków, jestem ciekaw historii dotyczących bójek, jednak z góry mówie interesują mnie tu sytuację kiedy naprawde byliście zagrożeni i nie mieliscie wyboru lub stawaliście w czyjejś obronie. Ile było osób jak sie skończyło, jakie obrażenia.

Jesli temat będzie żył oto pare zasad.

-Żadnych bajek o 40 arabach o was i waszych katanach +8, nikogo nie interesuje czy jesteście w normalnym świecie chodząca śmiercią i darujcie sobie marne próby imponowania.
-No i jesli macie 11 12 lat to może darujcie sobie opowiesci o szaraninie po wfie
-konkretne ciekawe historie

Napisane Sep 11, 2010, 8:58 pm Ostatnio edytowane Sep 11, 2010, 8:58 pm przez rychu911
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W sumie to wszystkim dookoła psikał, ale tylko ja się nie posrałem żeby powiedzieć że mi się to nie podoba :P
Musiałem też wziąć poprawkę na jego wiek. W dodatku na pewno długo byśmy się nie szarpali w autobusie.
Ogólnie typ podobno często szuka dymu po pijaku, ale pierwszy raz mnie to spotkało z jego strony. Kolejny taki wybryk i już nie tylko ja postaram się go oklepać

Napisane Oct 25, 2010, 10:13 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rasky powiedział(a):
Nie podałes mu ręki, co odebrał jako brak szacunku i niehonorowe zachowanie za co powinieneś dostać wpie*dol ;D  Co z tego, że mieszka niedaleko ? Jak jest klaunem to lej i patrz czy równo puchnie, a nie mówisz, że bić się potrafisz ; )

2Massey powiedział(a):
OGARNIĘTYCH albo nacpanych, pijanych, szukajacych zaczepki. Kapewu?

Jak są pijani to raczej nie stanowią wielkiego zagrożenia, pozatym, że głośno drą mordę i nagle stają się 'mistrzami; wszystkich sztuk walki i ogólnie sa nie do wyjeb*nia, po czym padają po 1 strzale, jeśli są naćpani to już w ogóle śmiech na sali ;D Walka z jakimś naćpanym helmansem to nie lada wyzwanie ;D

Zależy co ćpali, jak typ jest na fecie to on nawet nie poczuje tego jak go uderzysz w zęby

Napisane Oct 25, 2010, 11:41 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2Massey powiedział(a):
rasky powiedział(a):
Nie podałes mu ręki, co odebrał jako brak szacunku i niehonorowe zachowanie za co powinieneś dostać wpie*dol ;D  Co z tego, że mieszka niedaleko ? Jak jest klaunem to lej i patrz czy równo puchnie, a nie mówisz, że bić się potrafisz ; )

2Massey powiedział(a):

Jak są pijani to raczej nie stanowią wielkiego zagrożenia, pozatym, że głośno drą mordę i nagle stają się 'mistrzami; wszystkich sztuk walki i ogólnie sa nie do wyjeb*nia, po czym padają po 1 strzale, jeśli są naćpani to już w ogóle śmiech na sali ;D Walka z jakimś naćpanym helmansem to nie lada wyzwanie ;D

Zależy co ćpali, jak typ jest na fecie to on nawet nie poczuje tego jak go uderzysz w zęby

Zastosuj duszenie. Dobrze wykonane - niezawodne.;)

Napisane Oct 25, 2010, 11:45 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
2Massey powiedział(a):
rasky powiedział(a):

2Massey powiedział(a):

Ta i idz do paki za nieumyslne spowodowanie śmieci, jak cie w wojsku nie naumieli jak sie dusi to sie lepiej za to nie bierz.

Napisane Oct 26, 2010, 12:02 am
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Często też jest tak, że jak spotkasz 4 kozaczków i spośród nich wyskoczy do ciebie jeden lub dwóch i zaatakują wspólnie, w momencie kiedy stracisz równowagę i upadniesz, nie tylko oni cie przekopią, ich koledzy też będą chcieli.

Ja miałem sytuacje jak pewnego wieczoru szedłem z kumplem i z naprzeciwka szła grupka z 8- 9 osób. Wśród nich był taki gagatek tzw 'konfident' przez którego moi koledzy mają wyroki (chodzi o posiadanie i 'handel' MJ), jeden musiał wyjechać z kraju, żeby nie pójść siedzieć. Nie słucham firmy, peji i w ogóle rapu, ażeby mieć opinie na temat takich zachowań jak współpraca z policją na niekorzyść znajomych. Ale wracając do tematu... szedłem i widząc jego uśmiech na twarzy, pomyślałem, że nie zejdę mu z drogi. Wpadłem na niego. Kiedy już z ich strony zaczęła się gadka 'co ku*wa?'' dotarło do mnie, że chodziło mi o jednego typa, ale przecież to są jego koledzy więc zleją mnie wszyscy. I co się stało? Praktycznie nic. Faktycznie, rąk musiałem użyć, jakiś cios lub dwa poleciały, ale nie wiem do tej pory czemu nie zostałem obity. Może dlatego, że to nie grupka podbiła do jednostki, tylko jednostka do grupki... Dopiero po całym wydarzeniu kiedy się rozeszliśmy pomyślałem sobie "Jestem jebnięty".
^^)

Napisane Oct 26, 2010, 12:19 am
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
2Massey powiedział(a):
rasky powiedział(a):

2Massey powiedział(a):

Jak jesteś naćpany fetą to najlepiej działa klasyczny liść, który siądzie elegancko na ucho, masz tak przyspieszone krązenie krwi, że momentalnie jesteś ogłuszony/tracisz przytomność, wiem z autopsji ;) Bo pięsciami to możesz okładać, po głowie skakać i ogolnie katować a typ i tak nie poczuje i będzie leciał do przodu jak maszyna ;p Z drugiej strony to niebezpieczne bo np połamiesz mu nos i typ się wykrwawi na śmierć, nie jeden był taki przypadek, że spidziarz się przekręcił bo lekarze nie mogli zatamować krwotoku.

Napisane Oct 26, 2010, 1:01 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rasky powiedział(a):
Z drugiej strony to niebezpieczne bo np połamiesz mu nos i typ się wykrwawi na śmierć, nie jeden był taki przypadek, że spidziarz się przekręcił bo lekarze nie mogli zatamować krwotoku.

I bardzo dobrze, ćpunowi.

Napisane Oct 26, 2010, 1:14 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może akurat trafisz na typa, który nie jest ćpunem, np spróbował pierwszy raz, albo nalezy do tego grona ludzi, którzy walą sobie na jakieś większe balety typu White Sensation itd, a normalnie jest całkiem ogarniętym gościem ?

Napisane Nov 5, 2010, 7:51 am
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rasky powiedział(a):
Może akurat trafisz na typa, który nie jest ćpunem, np spróbował pierwszy raz, albo nalezy do tego grona ludzi, którzy walą sobie na jakieś większe balety typu White Sensation itd, a normalnie jest całkiem ogarniętym gościem ?

Myślisz, że ogarnięty gość wszczynał by jakiekolwiek bójki ?

Wczoraj koleżka pokazywał mi swoje zdjęcie po tym jak został "pobity".
Najlepsze jest to, że został skatowany przez pseudo ochronę w barze. Jak by tego było mało, w barze na jego dzielnicy gdzie przesiadywał prawie codziennie. Sytuacja wyglądała tak, że ustawili się na solo i wyszli przed pub się bić. Ten kolega pewny siebie, kilka lat trenuje tajski boks, a do tego jest fanatycznym kibicem, bierze udział w ustawkach, jeździ na akcje je*ać szaliki itp. Niestety nic mu to nie dało, bo jak się okazało trafił na kumatego psychola, który na wolności jest kilka miesięcy po tym jak odsiedział 10 lat. Zaczęli się bić i jak mój koleś dostawał to mówi, że basta, już więcej nie chce się lać.  Wtedy ten typ nie wiadomo skąd dorwał jakąś pałkę. Zdzielił go w czoło, tak że padł na ziemie, zalał się krwią i stracił przytomność. Kiedy leżał bez świadomości, ten psychol siadł na niego i zrobił sobie z jego twarzy gruchę treningową. Cała akcja skończyła się tak, że obudził się w szpitalu dwa dni później Bez kitu... jak zobaczyłem to jego zdjęcie po tym zajściu, to do tej pory nie wiem, jakim trzeba być psychopatą, żeby tak skatować innego człowieka. W sumie, to ci co widzieli tą akcje nie mają wątpliwości, że on chciał go normalnie zabić, albo wpadł w jakiś stan i stracił kontrole nad tym co robi. Do tego kolega nie miał ani jednego sińca poza głową. Nie bił go w żadne inne miejsce.

I myślę, że gadanie typu "umiem się bić" możecie sobie wsadzić w dupsko. Ten typ wcale nie był jakimś wielkim turem, normalnej postury chłopek. A do tego ten mój kolega, naprawdę jest dobrym zawodnikiem, nie dość, że walczy po sportowemu, to ulica też mu nie jest obca, bo jeździ się napie*dalać w imię klubu na zadymy i ustawki.

Może jak uda mi się załatwić to jego zdjęcie to wrzucę. Tylko ostrzegam, człowieka w nim trudno rozpoznać.
  ^^)

Napisane Nov 5, 2010, 12:30 pm
JDilla

JDilla

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JDilla zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeszcze w odpowiedzi masseyowi:
Jutup
może nie 4 kolesi no, ale i tak więcej niż jeden.

Napisane Nov 10, 2010, 3:32 pm Ostatnio edytowane Nov 10, 2010, 3:35 pm przez JDilla
Mentos99

Mentos99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mentos99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JDilla powiedział(a):
Jutup

zauwaz, ze oni nie mieli zamiaru sie bic z kolesiem, a klientka dostala przez przypadek

Napisane Nov 10, 2010, 4:12 pm
FOKUSRECON

FOKUSRECON

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FOKUSRECON zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mentos99 powiedział(a):
JDilla powiedział(a):
Jutup

zauwaz, ze oni nie mieli zamiaru sie bic z kolesiem, a klientka dostala przez przypadek

no i co z tego?
gosciu mial 100% racje ze im wjebal

Napisane Nov 10, 2010, 4:20 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FOKUSRECON powiedział(a):
Mentos99 powiedział(a):
JDilla powiedział(a):
Jutup

no i co z tego?
gosciu mial 100% racje ze im w*****l

Powtórz to przy pierwszym przypadkowym popchnięciu dziewczyny boksera :)

Napisane Nov 10, 2010, 5:09 pm Ostatnio edytowane Nov 10, 2010, 5:10 pm przez Sergij
JDilla

JDilla

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JDilla zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mentos99 powiedział(a):
JDilla powiedział(a):
Jutup

Przypadkowo?! przecież on najpierw się obrócił i dostrzegł kątem oka idących obok niego ludzi i od razu widzimy, że koleś automatycznie machnął ręką (dość energicznie) "w ślepo". Czyli co, jakby tam tych ludzi nie było, to koleś też by sobie ot tak machnął ręką w tak w miarę szybki sposób? Faktem może być to, że nie wiedział że celuje akurat w babkę, ale faktem jest też to że machnął to łapą w celu sprowokowania, zaczepki. a później widać, że jak chłoptaś babki podjął walkę to oni obydwoje nawet nie starali się go uspokoić i wytłumaczyć, tylko też podjęli walkę, a na sam koniec jeszcze zanim poszli, chyba w wiadomym celu, choć nie wiemy stuprocentowo w jakim. Przeanalizuj raz jeszcze filmik i zobacz w jaki sposób on tą łapą uderzył tą kobietę, bo dla mnie wydaje się to zbyt oczywiste, by twierdzić, że zrobił to "przypadkowo"

Napisane Nov 10, 2010, 5:27 pm Ostatnio edytowane Nov 10, 2010, 5:28 pm przez JDilla
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Te typki to przecież wyjątkowe pipy, typ leje jednego a drugi się przygląda zamiast mu pomóc. Dresy działają na trochę innej zasadzie. Zresztą we wcześniejszych postach nie miałem do końca racji - bo przecież nie można powiedzieć, że każda grupa będzie zachowywać się tak samo.

Napisane Nov 10, 2010, 5:35 pm
JDilla

JDilla

Member
Wyświetl posty

no właśnie, a dodatkowo każdy dres to nie jest mistrz sztuk walk i poza agresywnym napieraniem do przodu, niczym innym nie może się poszczycić. a co do drugiego, to po prostu wg mnie się wystraszył tak nagłej reakcji chłoptasia tej dziewojki, bo w końcu nie minęła nawet sekunda od ataku, a bokser już wytoczył porządny cios.

Napisane Nov 10, 2010, 5:45 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uderzenie na pewno nie było przypadkowe.
Filmik jest już stary ale tutaj właśnie widać przewagę boksera. Jest dobrze obity i oswojony z bólem i zauważcie, że głowę na wyprostowaną i idzie cały czas do przodu. Nie kuli się żeby się zasłonić, tylko idzie cały czas do przodu i nie patrzy na to, czy przypadkiem go coś trafi.

Napisane Nov 10, 2010, 7:58 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
Uderzenie na pewno nie było przypadkowe.
Filmik jest już stary ale tutaj właśnie widać przewagę boksera. Jest dobrze obity i oswojony z bólem i zauważcie, że głowę na wyprostowaną i idzie cały czas do przodu. Nie kuli się żeby się zasłonić, tylko idzie cały czas do przodu i nie patrzy na to, czy przypadkiem go coś trafi.

Haha, a przed czym on tam miał się zasłaniać? :)

@down: No właśnie o to mi chodziło :)

Napisane Nov 10, 2010, 8:10 pm Ostatnio edytowane Nov 10, 2010, 8:20 pm przez Dakota1
JDilla

JDilla

Member
Wyświetl posty

no a drugą sprawą jest jego szybkość i natychmiastowa reakcja, która zaskoczyła niewąsko napastników

@dakota no właśnie rzecz w tym, że on sam nie dopuścił agresorów do wyprowadzenia jakiegokolwiek ciosu.

Napisane Nov 10, 2010, 8:14 pm Ostatnio edytowane Nov 10, 2010, 8:16 pm przez JDilla
Dewot

Dewot

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dewot zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Filmik stary jak świat. Z ciekawostek mogę podać że dzieje się on na Słowacji, dwójka owych  "młodzieńców" jest narodowości romskiej.

Oczywiście warto obejrzeć :D.

Zresztą dwóch na jednego to jeszcze nic. Co powiecie państwo na 50:1?

Napisane Nov 10, 2010, 8:57 pm Ostatnio edytowane Nov 10, 2010, 9:05 pm przez Dewot
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja