Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Jak to zrobić?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak to zrobić?, lub co robię zle?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz jak robi się dany trick?
A może siedzisz już trochę w temacie ale i tak niektóre tricki sprawiają ci kłopot?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

*Napisane Sep 20, 2010, 10:36 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:29 am przez Kroolik78
Snawak

Snawak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Snawak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam problem z kickflipem i pop shove it . Z kickflipem jak ciągne nogę to deska leci do przodu ;/ A Pop Shove it to zakrecam ale nie ląduję ;/ Pomocy może przy pop shove it powinienem skakać do przodu ???

Napisane Sep 20, 2010, 10:54 pm
oski84

oski84

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski84 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z kickflipem jest taka sprawa że (chyba) za bardzo ciągniesz nogą niż kopiesz. Spróbuj bardziej po ukosie i mocniej kopnąć.

Napisane Sep 20, 2010, 11:51 pm
Snawak

Snawak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Snawak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki;) Będę próbował.

Napisane Sep 21, 2010, 7:03 am
prota

prota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to prota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie moge zrobić varial heela. Kręci mi się połowa heela, a jak próbuje mocniej zakręcić to mi ucieka daleko za mnie. HELP!!!

Napisane Sep 21, 2010, 12:52 pm
Savior

Savior

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Savior zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Snawak powiedział(a):
Ja mam problem z kickflipem i pop shove it . Z kickflipem jak ciągne nogę to deska leci do przodu ;/ A Pop Shove it to zakrecam ale nie ląduję ;/ Pomocy może przy pop shove it powinienem skakać do przodu ???

z tym kickflipem to trzeba troche czasu. to samo przyjdzie. miałem ten sam problem. no i jak kręce to odrazu potem wyskok w góre robie.
a przy pop shove-it jak deska ucieka ci w przód to skacz tez w przód.

Napisane Sep 21, 2010, 1:33 pm
Swicheroo

Swicheroo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swicheroo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Snawak powiedział(a):

To może i ja się na coś przydam!  ^^) Robiąc tego kickflipa spróbuj tylną nogą pchnąć deskę za siebie, a odskoczysz do przodu razem z deską  :)
Przy pop szuvicie po prostu zapamiętaj, gdzie deska odlatuje, a potem ląduj w tym właśnie miejscu!

Powodzonka życzę  ;)

Napisane Sep 21, 2010, 3:06 pm
Skate987

Skate987

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate987 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam dla Cb rozwiązanie :)
Spróbuj zrobić go na trawie żebyś wiedział że jak upadniesz to że nic ci się nie stanie najlepiej żeby wokoło Cb była trawa. Ja tak się uczyłem a później na chodniku i mi shove it w miejscu sprawiał problem więc nauczyłem się w jeździe :)

Napisane Sep 21, 2010, 4:52 pm
Swicheroo

Swicheroo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swicheroo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skate987 powiedział(a):
Mam dla Cb rozwiązanie :)
Spróbuj zrobić go na trawie żebyś wiedział że jak upadniesz to że nic ci się nie stanie najlepiej żeby wokoło Cb była trawa. Ja tak się uczyłem a później na chodniku i mi shove it w miejscu sprawiał problem więc nauczyłem się w jeździe :)

Trawa jak trawa, ale jak przy chasioku znajdziesz stary gruby dywan, to jest rox  :cyclops:

Napisane Sep 21, 2010, 8:02 pm
Knopersik

Knopersik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Knopersik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bam problemy z wyladowaniem na troji , ale keje za 10 proba:D nie moge hardflipa i sw flipa , ktos doradzi?

Napisane Sep 21, 2010, 9:23 pm
ziom21XDD

ziom21XDD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziom21XDD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej a ja mam problem z pop shove it ja kopie deske a ona leci w prawo pomocy

Napisane Sep 22, 2010, 5:02 pm
OlgierdSkate

OlgierdSkate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlgierdSkate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co do kolegi z fajnym avatarem warning this is sparta. mialem ten problem z kickflipem dopóki nie zminiłem butów. może masz takie szerokie to one bardziej ciagna deske niz ja kreca, zmien na takie wąske ja w takich wyszedłem i wyszedł w 1h i juz kleje tylko jedna noga :/ niewiem ale prawa noga wogule nie podskakuja (goofy) ale nie w tym problem tkwi. jak robie pop shove it no wlasnie i tu problem nawet go nie krece! chyba bym musial na wysokosc 4 pietra skoczyc i wyladawac bo zanim ta deska sie zakreci to ja juz leze na ziemi help!  zeby nie bylo codziennie (jak tylko szkoła pozwoli) wychodze na deske i katuje!!

aaa ale sie rozpisałem teraz nikt tego nie przeczyta  :mad:

Napisane Sep 22, 2010, 5:22 pm
Chrobak

Chrobak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chrobak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziom21XDD powiedział(a):
ej a ja mam problem z pop shove it ja kopie deske a ona leci w prawo pomocy

spróbuj ugiąć na maksa kolana i podskoczyc delikatnie zeby cie nie glebło tam gdzie ci deska poleci

Napisane Sep 22, 2010, 8:04 pm
MasterMichal

MasterMichal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MasterMichal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Snawak powiedział(a):

Przy kickflipie musisz kopać bardziej w dół (rada która MI pomaga, skacz na bo w kierunku którą nogą kopiesz)

POP-shovit  musisz skakać do przodu i po lekkiem skosie :)

Napisane Sep 22, 2010, 8:10 pm
Chrobak

Chrobak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chrobak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ci co mają problem z kickflipem

1.nie kopcie flipa słabo ponieważ deska bedzie w powietrzu a wy juz na ziemi
2. Kopcie na początku mocno i tylnią noge stawiajcie nie na krawędzi tylko wsuńcie ją na taila tak żeby nie wystawała z boku
3. Z klejeniem różnie to bywa ,ale nogę ,którą kopiecie flipa starajcie sie wsunać na deske w taki sposób że gdy wykopiece to starajcie sie do końca rotacji deski  trzymać w przodzie żeby deska mogła się swobodnie obrócić oraz potem nogi wsunąć na deske i mocno się wybijać żeby móc to skleić

Ważne

Nie piszcie głupich postów że nie możecie skleic na montazówki
Bo tutaj wam to opisze mniej więcej :
Na początku starajcie sie to uczyć w wolnej jeździe żęby można to było kontrolować
Noge ustawiaj przy montażowkach albo troche dalej żeby ci było łatwiej złapać ją na montażówki
A teraz sposób klejenia : po prostu starajcie sie nie bać lądować w małym rozkroku i patrzcie na deske przy klejeniu

Napisane Sep 22, 2010, 8:16 pm
szyman123

szyman123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyman123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Knopersik powiedział(a):
ja bam problemy z wyladowaniem na troji , ale keje za 10 proba:D nie moge hardflipa i sw flipa , ktos doradzi?
Weź ty się ogarnij -.- kleisz tróje a zakładasz temat jak big spina zrobić który jest o wieeeeeele łatwiejszy . Ty to masz mózg jednak -.-

Napisane Sep 22, 2010, 8:29 pm
kubaSB

kubaSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubaSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bigspin nie jest łatwiejszy od trójki rumunie no chyba, że forumowy "fejki"

Napisane Sep 22, 2010, 8:52 pm
szyman123

szyman123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyman123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

omg jest latwiejszy -.-

Napisane Sep 22, 2010, 9:06 pm
Snawak

Snawak

Member
Wyświetl posty

OlgierdSkate powiedział(a):
co do kolegi z fajnym avatarem warning this is sparta. mialem ten problem z kickflipem dopóki nie zminiłem butów. może masz takie szerokie to one bardziej ciagna deske niz ja kreca, zmien na takie wąske ja w takich wyszedłem i wyszedł w 1h i juz kleje tylko jedna noga :/ niewiem ale prawa noga wogule nie podskakuja (goofy) ale nie w tym problem tkwi. jak robie pop shove it no wlasnie i tu problem nawet go nie krece! chyba bym musial na wysokosc 4 pietra skoczyc i wyladawac bo zanim ta deska sie zakreci to ja juz leze na ziemi help!  zeby nie bylo codziennie (jak tylko szkoła pozwoli) wychodze na deske i katuje!!

aaa ale sie rozpisałem teraz nikt tego nie przeczyta  :mad:

No właśnie raczej mam takie dosyć szerokie ;d

Napisane Sep 23, 2010, 1:58 pm
piotrek6116

piotrek6116

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piotrek6116 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W bigspinie ważne jest najpierw zrobić zamach a potem na maxa zakręcić się całym ciałem i przednia oczywiście  nogę przednią cofnąć, umiem go na: feki. nolli i normanie big spina. A trója moim zdaniem zależne od blatu w moim przypadku, bo na 7,75 kleiłem troje teraz nie mogę na 7.5..

Napisane Sep 23, 2010, 3:42 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja