Załóż konto lupa Szukaj pomoc Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Jak to zrobić?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak to zrobić?, lub co robię zle?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz jak robi się dany trick?
A może siedzisz już trochę w temacie ale i tak niektóre tricki sprawiają ci kłopot?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

*Napisane Sep 20, 2010, 10:36 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:29 am przez Kroolik78
Skate987

Skate987

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate987 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka a mam problem z kickflipem ponieważ gdy go kope to deska leci ode mnie około 0,5 m ;(
Heelflipa umiem dobrze ;)
w jeździe robię lece nad deską (kickflipa) i ląduję na 1 nogę i bardzo przy tym buty rozdzieram.

Napisane Oct 4, 2010, 3:41 pm
amator00sk8

amator00sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to amator00sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skate987 powiedział(a):
Siemka a mam problem z kickflipem ponieważ gdy go kope to deska leci ode mnie około 0,5 m ;(
Heelflipa umiem dobrze ;)
w jeździe robię lece nad deską (kickflipa) i ląduję na 1 nogę i bardzo przy tym buty rozdzieram.

jak odlatuje to bardziej ciągnij na skos

a z spadaniem na jedną nogę mam to samo
:mad:

*Napisane Oct 8, 2010, 8:21 pm Ostatnio edytowane Oct 8, 2010, 8:22 pm przez amator00sk8
pedobear1

pedobear1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pedobear1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam taki problem że przednia noga przy kickflipie ląduje mi obok deski.

Napisane Oct 8, 2010, 11:04 pm
Vans666

Vans666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Vans666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

up ja mam identycznie ląduje tylko tylnią nogą ale przednia juz nie ma mowy

Napisane Oct 9, 2010, 9:44 am
nixoon

nixoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nixoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdy robię flipa to ląduje tylko tylnia nogą (smigam goffy) ,a przednia jest na ziemi gdzieś 5-10 cm za deska ... Co zrobić ?? Help plax

Napisane Oct 9, 2010, 11:18 am
dofik123

dofik123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dofik123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

popełniasz błąd podczas samego wykopywania flipa tzn. skopujesz nogę na maxa w lewo czym samym nie masz szans jej cofnąć do deski , spróbuj ją położyć trochę bardziej w głąb deski na wysokości zewnętrznej przedniej montażówki i pociągnij nogę po lekkim ukosie w lewo i powinno wyjść  . Napisz jak tam efekty ;d

Napisane Oct 9, 2010, 11:54 am
pedobear1

pedobear1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pedobear1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wybijać się wysoko czy nisko? Bo jak wybijam się wysoko to jakoś wolniej mi się kręci (pół obrotu) a jak nisko to nie ląduje (jak już wcześniej napisałem)
edit: Nie no, dzisiaj jeździłem i coś czuje że za Chiny nie skleje :(

Napisane Oct 9, 2010, 1:48 pm Ostatnio edytowane Oct 9, 2010, 6:34 pm przez pedobear1
klopron

klopron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klopron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja laduje pietami na 36 flipie i spadam co robic ??

Napisane Oct 9, 2010, 7:31 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Everton powiedział(a):
Ollie - Skok razem z deską

Ollie 180 - Obrót ciała razem z deską o 180* są 2 odmiany ollie 180. Backside (bs) i Frontside (fs).

Pop Shove it - Obrót deski o 180* wokół osi poziomej

Kickflip - obrót deski o 360* wokół osi pionowej

Varial kickflip - połączenie kickflipa z shove it'em.

Heelflip- To samo co Kiclfip tyle że deska obraca się w drugą stronę.

(fakie) Big spin - 360 shove it + obrót ciała o 180*

360 flip - 360 shove it + kiclfip.

matrekus powiedział(a):
Heelflip

Pop Shove it / Shove it

Ollie

Kickflip

Ollie

Kickflip

Varial Kickflip

Frontside Ollie

Napisane Oct 9, 2010, 7:44 pm
Skate987

Skate987

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate987 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka mam problem z heelflipem niekiedy ląduję normalnie a niekiedy tylko piętami  :mad:. Co mam robić? I czy muszę po heelflipie uczyć się kickflipa wogóle go nie mogę zrobić :(

Napisane Oct 9, 2010, 7:53 pm
tomekas

tomekas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skate987 powiedział(a):
Siemka mam problem z heelflipem niekiedy ląduję normalnie a niekiedy tylko piętami  :mad:. Co mam robić? I czy muszę po heelflipie uczyć się kickflipa wogóle go nie mogę zrobić :(

tylna noga bardziej w stronę montaży a nie na samym podgięciu jak do olki,przednią bliżej montażówek i bardziej jak do ollie a nie pół stopy za blatem.

Napisane Oct 9, 2010, 8:01 pm
Skate987

Skate987

Member
Wyświetl posty

Czy po heelflipie muszę się uczyć kickflipa?
Wogóle mi nie wychodzi bo gdy kopę deskę leci ode mnie 0,5 m a w jeździe lecę nad nią lub wogóle nie obracam ale ląduję na jedną nogę POMOCY  :mad:

Napisane Oct 9, 2010, 10:09 pm
pedobear1

pedobear1

Member
Wyświetl posty

Nie umiem kickflipa (katuje) ani heela (totalnie nie ogarniam), ale Ci powiem że nic nie MUSISZ. Są to podstawowe triki ale nie znaczy to że musisz się uczyć w jakiejś kolejności. Ja kickflipa nie moge zlądować lewą nogą (regular).

Napisane Oct 9, 2010, 10:47 pm
Skate987

Skate987

Member
Wyświetl posty

Wyskakuj wyżej kop mocniej deskę a uda się mi to pomaga w heelu ale  w kicku już nie :(
Jak obracam to deska leci ode mnie 0,5 m :/

Napisane Oct 10, 2010, 5:44 pm
ziom21XDD

ziom21XDD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziom21XDD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam problem z pop shove it ok deska mio sie obraca o 180 ale ja zawsze laduje jeszcze za nim deska dotknie ziemi i spadam przed nia (szybciej od niej) dlaczego please help!!!

Napisane Oct 10, 2010, 6:26 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziom21XDD powiedział(a):
a ja mam problem z pop shove it ok deska mio sie obraca o 180 ale ja zawsze laduje jeszcze za nim deska dotknie ziemi i spadam przed nia (szybciej od niej) dlaczego please help!!!

bo się wystarczająco mocno nie odbijasz do przodu.

Napisane Oct 10, 2010, 6:50 pm
Drobny97

Drobny97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drobny97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam problem z dwoma triczkami: Hard flip i Trójka w obydwóch trikach potrafie nadac odpowiednia rotacje desce ale laduje na jedna noge przednią (goffy). help me ; (

Napisane Oct 10, 2010, 8:41 pm Ostatnio edytowane Oct 10, 2010, 8:41 pm przez Drobny97
ejczpi

ejczpi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ejczpi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chuj z flipem chuj z heelem umiem fakie bigspin flipa, a mam problem z tym jebanyn bigspinem normalnie oczywiście

Napisane Oct 10, 2010, 9:08 pm
celugamer

celugamer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to celugamer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kickflipa skleiłem już nie raz, przy barierce wychodzi za każdym, najczęściej mam taki problem że po wybiciu tylna noga sztywnieje, nie mogę jej podciągnąć i ta ląduje za deską. Jakieś rady ?

Napisane Oct 10, 2010, 9:52 pm
boniek1995

boniek1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to boniek1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam
mam pewien problem chodzi o ollie umiem robić ollie w miejscu ale jak próbuje w jeździe to jak się wybijam to ja lece w góre a deska się odbija od ziemi leci bardziej do przodu
możecie mo napisać co robie źle

Napisane Oct 23, 2010, 5:24 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja