Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Jak to zrobić?

Strony: << poprzednia ... 37, 38, 39, 40, 41 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak to zrobić?, lub co robię zle?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz jak robi się dany trick?
A może siedzisz już trochę w temacie ale i tak niektóre tricki sprawiają ci kłopot?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

*Napisane Sep 20, 2010, 10:36 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:29 am przez Kroolik78
berlinwood4

berlinwood4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam problem z kickflipem, mój styl jazdy to regular. Problem jest tylko 1 a następnie : wybijam się poprawnie kopię poprawnie flipek kręci się poprawnie prawa noga spada na deske a za to lewa nie może, tak jak by była między deską a nogą krata która nie pozwala mi wskoczyć na deck proszę o pomoc

Napisane Jul 12, 2012, 12:10 pm
SkateKap

SkateKap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateKap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

berlinwood4 powiedział(a):
Siema, mam problem z kickflipem, mój styl jazdy to regular. Problem jest tylko 1 a następnie : wybijam się poprawnie kopię poprawnie flipek kręci się poprawnie prawa noga spada na deske a za to lewa nie może, tak jak by była między deską a nogą krata która nie pozwala mi wskoczyć na deck proszę o pomoc

Jak się uczyłem flipa to miałem podobnie że lądowałem na jedną nogę. Postaraj się zapomnieć o tej nodze którą już lądujesz a myśleć o tej drugiej i starać się nią lądować. Możesz też potrenować przy barierce.

Napisane Jul 12, 2012, 12:20 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SkateKap powiedział(a):
berlinwood4 powiedział(a):

Jak się uczyłem flipa to miałem podobnie że lądowałem na jedną nogę. Postaraj się zapomnieć o tej nodze którą już lądujesz a myśleć o tej drugiej i starać się nią lądować. Możesz też potrenować przy barierce.
Ok dzięki wypróbuje twojego sposobu lecz i tak prosze pisać :D

Napisane Jul 12, 2012, 1:01 pm
skate1798

skate1798

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate1798 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

666gosc666 powiedział(a):
skate1798 powiedział(a):
Cześć,  nie potrafie wykopać deski spod nóg podczas robienia ollie.Chodzi mi o to ,że jak robie ollie np. z 6 schodów ,to jak widze ze źle zląduje  to chce ją wykopać , ale wtedy mi się do heelflipa deska kręci :( Wiem , że to nie jest trik, ale  może ktos by mi pomógł.

zamiast uzywac wylacznie przedniej nogi(wnioskuje ze tak robisz skoro wychodzi heelflip) sprobuj majac deske pod nogami wybic ja w tyl, czyli tak jaby nogi do tylu lekko wykopac.wiesz o co mi chodzi?

Dzięki , już mi powoli wychodzi ^^

Napisane Jul 12, 2012, 3:43 pm
Adexo1

Adexo1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adexo1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam . Mam pytanie do ollie a dokładnie chodzi mi o przesunięcie cięzaru ciała itp .

Więc tak wiadomo jedzemy i tylnią noge mamy na teilu i wiadomo cały ciężar ciała z nią . Przy kopnięciu i tu właśnie moje pytanie czy przednią noge razem z ciężarem przesunąć czy mam umiarkować ciężar na dwie nogi . Umiem ollie ale nie zawsze zrobię jakieś wielkie .

Mam też pytanie do pop shovita . Zazwyczaj mi wchodzi ale ostatnio miałem tak ze jak go kopnołem wszystko dobrze się kręciło wylądowałem na mątażuwki i już miałem deskę przy ziemi aż tu nagle wywaliło mnie do tyłu a deska pojechała dalej co jest i jak tu zaradzić ;D .

Napisane Jul 15, 2012, 7:50 pm Ostatnio edytowane Jul 15, 2012, 7:52 pm przez Adexo1
Unthar

Unthar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Unthar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam problem - dzisiaj jeździłem na pewnej miejscówce i robiłem lekki obrót frontside (regular), teraz mi tak zostało, i jak chcę normalne ollie zrobić, to lekkiego frontside'a robię.

Napisane Jul 18, 2012, 8:57 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adexo1 powiedział(a):
witam . Mam pytanie do ollie a dokładnie chodzi mi o przesunięcie cięzaru ciała itp .

Więc tak wiadomo jedzemy i tylnią noge mamy na teilu i wiadomo cały ciężar ciała z nią . Przy kopnięciu i tu właśnie moje pytanie czy przednią noge razem z ciężarem przesunąć czy mam umiarkować ciężar na dwie nogi . Umiem ollie ale nie zawsze zrobię jakieś wielkie .

Mam też pytanie do pop shovita . Zazwyczaj mi wchodzi ale ostatnio miałem tak ze jak go kopnołem wszystko dobrze się kręciło wylądowałem na mątażuwki i już miałem deskę przy ziemi aż tu nagle wywaliło mnie do tyłu a deska pojechała dalej co jest i jak tu zaradzić ;D .

do ollie ja zawsze mam caly ciezar bezposrednio rozstawiony na obydwu nogach bo wtedy latwiej mi sie wysoko wybic i nie musze tak ostro korygwac ustawienia ciala bedac w powietrzu, Tobie tez radze sprobowac wage rozlozyc rownomiernie bedac juz w pozycji przygotowawczej do ollie, a jesli tak nie podpasuje to po wybitce ciezar tylko i wylacznie rownomiernie rozkladaj. co do pop shov'a, najprawdopodobniej przy ladowaniu jestes zbyt do tylu odchylony i stad te odjazdy deski (niekoniecznie musisz z tego sobie zdawac swiadomosc, gdyz jest to bardzo slabo odczuwalne), badz tez ciezar ciala masz na tylnia noge zbytnio przestawiony i w momencie ladowania uzywasz deski jak strzaly :P moze pomoze ^^)

Siema, mam problem - dzisiaj jeździłem na pewnej miejscówce i robiłem lekki obrót frontside (regular), teraz mi tak zostało, i jak chcę normalne ollie zrobić, to lekkiego frontside'a robię

Pewnie zostal Ci odruch ramionami w strone FS, dlatego jadac postaraj sie byc jak najbardziej bokiem do kierunku jazdy i jedynie glowe miej w odpowiednia strone, a w momencie ollie za wszelka cene staraj sie nie zmieniac ustawienia ramion do deski, i cialo ciagle bokiem trzymaj.

Napisane Jul 23, 2012, 6:41 am
becool1997

becool1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to becool1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam problem...
umiem ollie czasem wykonam heelflipa na jedna noge . na desce śmigam już z 3 miesiące . czego mam się uczyć ? umiałem ostatnio bs 180 ale coś mi teraz nie wychodzi.I czy mam katowac jeden trick czy robic z 5 ???

Napisane Jul 28, 2012, 9:33 pm
nope

nope

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nope zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

becool1997 powiedział(a):
mam problem...
umiem ollie czasem wykonam heelflipa na jedna noge . na desce śmigam już z 3 miesiące . czego mam się uczyć ? umiałem ostatnio bs 180 ale coś mi teraz nie wychodzi.I czy mam katowac jeden trick czy robic z 5 ???

shovit, kickflip, fs ollie , half caby ,big spin.

Siema, mam pytanie ostatnio zajarałem sie fs flipem i powiem wam ,że nawet mi wychodzi tyle ,że jak go kopie to deska leci za bardzo przede mnie i wtedy nie mogę go złapać drugą nogą (tylną ) ,a jesli juz dobrze kopne to jakoś nie wiem czemu nie mam czasu na złapanie lewą nogą. Jbc. jeżdżę goofi , Pozdro!

Napisane Jul 29, 2012, 11:39 am
dominik9999

dominik9999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dominik9999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nope powiedział(a):
becool1997 powiedział(a):
mam problem...

shovit, kickflip, fs ollie , half caby ,big spin.

Siema, mam pytanie ostatnio zajarałem sie fs flipem i powiem wam ,że nawet mi wychodzi tyle ,że jak go kopie to deska leci za bardzo przede mnie i wtedy nie mogę go złapać drugą nogą (tylną ) ,a jesli juz dobrze kopne to jakoś nie wiem czemu nie mam czasu na złapanie lewą nogą. Jbc. jeżdżę goofi , Pozdro!
Musisz kopiąc tego FS flipa kopnąć bardziej tylnią nogą żeby deska poleciała bardziej do tyłu ^^)

Napisane Jul 31, 2012, 2:13 pm
wycior1515

wycior1515

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wycior1515 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemaneczko, ostatnio katuje inward heela, i mam problem z całkowitym zakręceniem go, a mianowicie albo kręce dobrze tzn. deska kręci sie prawie pionowo jak do harda, ale wtedy nie daje rady kopnąć całego heela, albo kręce całego heela ale deska robi tylko 90 stopni. Umniem heela, i fakie bs heela. Macie jakies rady co do tego jak kręcić? Możecie podesłać dobry filmik tutorialowy?

Napisane Jul 31, 2012, 9:25 pm
Atomowy

Atomowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Atomowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka, mam podobny problem jak kolega kilka postów wcześniej. Kiedy robię ollie to deska zaczyna się przekręcać razem ze mną tak jak na FS 180. Nie mogę rozkminić w czym tkwi problem. Jak ląduje to deska jest przekręcona tak o 20-30 stopni od kierunku jazdy. Z ollie jakiegoś tam strasznego problemu nie mam, normalnie je robie tak na wysokość kolan, lecz tylko mam problem z tą rotacją. Czy możecie mi podać przyczyny, które mogą na to wpływać? Z góry dzięki...

Napisane Aug 2, 2012, 9:11 pm
skate1798

skate1798

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate1798 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema!
Mam WIELKI problem.Już od dłuższego czasu uczę się invard heela . Potrafie go wykręcić całego , ale ląduje tylko na PRZEDNIĄ  nogę. Wogóle nie potrafie podbić do góry tylniej nogi.Za każdym razem kiedy kopie tylnią nogą na popa to zostaje mi na ziemi  :( Wiecie co mogę zrobić żeby wybić dwie nogi do góry?? 
Z góry dzięki..

*Napisane Aug 4, 2012, 3:00 pm
Atomowy

Atomowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Atomowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Już nie musicie odpowiadać na moje pytanie bo udało mi się rozwiązać ten problem. Po prostu ciągnąłem przednią nogą lekko pod skosem przez co deska zaczynała sie obracać.    ^^)

Napisane Aug 4, 2012, 8:09 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

errr co do tych wszystkich pytan, czemu ladujecie na jedna noge a nie na dwie mam jedna odpowiedz - idz na deske i proboj wyladowac dwiema - nikt wam nie powie co macie dokladnie zrobic, co macie zjesc na sniadanie, jaka koszulke zalozyc zeby wam wyszlo, po prostu trzeba jezdzic i tyle :d

Napisane Aug 7, 2012, 1:14 am
Strony: << poprzednia ... 37, 38, 39, 40, 41 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja