Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Jak to zrobić?

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak to zrobić?, lub co robię zle?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz jak robi się dany trick?
A może siedzisz już trochę w temacie ale i tak niektóre tricki sprawiają ci kłopot?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

*Napisane Sep 20, 2010, 10:36 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:29 am przez Kroolik78
ga11ng

ga11ng

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ga11ng zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem początkujący i mam problem ze zrobieniem 180 co mam robic

Napisane Oct 23, 2010, 5:51 pm
ejczpi

ejczpi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ejczpi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak zrobić fejk fs flipa?

Napisane Oct 23, 2010, 8:58 pm
cena

cena

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cena zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam problem z kickflipem bo jak sie wybijak dobra wszystko pięknieobręca się do połowy i spada na ziemie raz mi sie udał ale tez nie tak do końca bo jak wylądowałem to sie wyj*****m to znaczy deska mi zje***aodjechała i sie wywaliłem.  ^^)

Napisane Oct 25, 2010, 6:12 pm
kerniol

kerniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kerniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cena powiedział(a):
Ja mam problem z kickflipem bo jak sie wybijak dobra wszystko pięknieobręca się do połowy i spada na ziemie raz mi sie udał ale tez nie tak do końca bo jak wylądowałem to sie wyj*****m to znaczy deska mi zje***aodjechała i sie wywaliłem.  ^^)

Identyko. Za słabo się chyba wybijam  :thinking:. Kurde jeszcze teraz chory jestem.

Napisane Oct 25, 2010, 7:01 pm
Zajeczyk

Zajeczyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zajeczyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam problem z kickflipem jak kopie to deska jest jescze w powietrzu a ja zaczynam już spadać, nie wiem co robie żle może za słabo się wybijam

Napisane Oct 26, 2010, 5:25 pm
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pomocy jak stanonc na desce
pomuszcie

Napisane Oct 27, 2010, 4:08 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MichasSB powiedział(a):
pomocy jak stanonc na desce
pomuszcie

1. Wstań
2. Podejdź do ściany
3. Pier***ij barana
4. Usiądź przed komputerem
5. Przeproś za tą marną prowokację.

Napisane Oct 27, 2010, 5:02 pm
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pszeprarzam za tom mornom prowokacie

Napisane Oct 27, 2010, 5:45 pm
amator00sk8

amator00sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to amator00sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tu miały być sensowne wypowiedzi do tych którzy chcą się dowiedzieć co robią źle

Napisane Oct 27, 2010, 7:33 pm
Riddick5822

Riddick5822

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riddick5822 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam problem z tróją. Mógłby ktoś narysować w paincie albo znaleźć obrazek jak ustawić nogę i opuszcie w punktach jak co po kolei robić

Napisane Oct 27, 2010, 7:50 pm
amator00sk8

amator00sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to amator00sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Riddick5822 powiedział(a):
Mam problem z tróją. Mógłby ktoś narysować w paincie albo znaleźć obrazek jak ustawić nogę i opuszcie w punktach jak co po kolei robić

trójką???

Napisane Oct 27, 2010, 7:54 pm
kerniol

kerniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kerniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

amator00sk8 powiedział(a):
Riddick5822 powiedział(a):

trójką???

360 flip. Takie trudne?

Napisane Oct 27, 2010, 8:53 pm
sysiu

sysiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sysiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kleje kickflipa na 1 noge praktycznie prawa tylko kreci i ląduje na ziemi a lewa na desce , poza tym grindy popy ida swietnie xD

Napisane Oct 28, 2010, 7:02 am
Swicheroo

Swicheroo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swicheroo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

36flip - nogi blisko siebie, tylna stopa cała na tailu, przednia zaraz przed nią (jakieś 5 - 10 cm luzu zostaw...) pod kątem 45*... I kopiesz z pełnej piz*y.  ^^)

Napisane Oct 29, 2010, 6:31 pm
Skate987

Skate987

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate987 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdy robię kickflipa to deska obraca się (lecz nie zawsze to robi) ale i tak jak się obróci leci ode mnie około 0,5 m  :mad:
Proszę o porady. :)

Napisane Nov 1, 2010, 8:16 pm
dan76

dan76

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dan76 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też mam problem z kick flipem ale se radzę ( zawsze robiłem heela :) )
Jak zrobić frontside heela? Robię spokojnie olke 180 ale deska do heela obraca pół obrotu. Jak próbuje mocniej podkręcić to deska mi odlatuje albo obraca się 1,5x(rzadziej). Po czasie poradziłbym se ale wolałbym wiedzieć co robie źle ;)

Napisane Nov 2, 2010, 9:55 am
Swicheroo

Swicheroo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swicheroo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skate987 powiedział(a):
Gdy robię kickflipa to deska obraca się (lecz nie zawsze to robi) ale i tak jak się obróci leci ode mnie około 0,5 m  :mad:
Proszę o porady. :)

W którą stronę odlatuje? Do przodu - waląc w tajl kopnij nim trochę w tył; do tyłu - w czasie skoku odchyl się deczka do tyłu; w lewo/prawo - skocz tam, gdzie ląduje deska, zakręć mocniej.

Napisane Nov 2, 2010, 3:12 pm
ROLEK18

ROLEK18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ROLEK18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja niewiem jak zrobić 5-0 i rokendrola 
rokendrol mi wychodzi ale niewiem jak potem zjechać

Napisane Nov 2, 2010, 8:45 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://img46.imageshack.us/img46/4316/rvrrdd.jpg

Coś jak ma w avatarze skate987.

Napisane Nov 2, 2010, 10:06 pm
dan76

dan76

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dan76 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Więc kolejny triczek który mi nie wychodzi to rock'n'roll na hal pipe. Po zjeździe z halfa robię obrót i z większą prędkością trik. A więc gdy już robie obrót (schodzę z rocka) to kółka mi się ślizgają pod ukosem. Próbowałem go zrobić wcześniej/póżniej itp.

Napisane Nov 3, 2010, 3:22 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja