Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Jak to zrobić?

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak to zrobić?, lub co robię zle?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz jak robi się dany trick?
A może siedzisz już trochę w temacie ale i tak niektóre tricki sprawiają ci kłopot?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

*Napisane Sep 20, 2010, 10:36 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:29 am przez Kroolik78
Swicheroo

Swicheroo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swicheroo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wcześniej/później, a SZYBCIEJ!  ^^)

Napisane Nov 3, 2010, 4:27 pm
Zombalski

Zombalski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zombalski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam problem z 360 flip kręce ładnie całego ląduję na dwie nogi i... deska odjeżdża mi do przodu a ja zaliczam glebę lecąc do tyłu co robie źle ? Jak chcecie to mogę film dać ale chyba jasno wytłumaczyłem ;)

*Napisane Nov 7, 2010, 11:34 am
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

normalnie nie umiem nawet 360flipa, ale chyba trzeba skoczyć za deską i zlądować możliwie najbliżej montażówek, jak każdy inny trick?

Chyba oczywiste, że jak lecisz do tyłu, to musisz sie przechylić do przodu :D

Napisane Nov 7, 2010, 11:46 am
Zombalski

Zombalski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zombalski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na aswalcie deska mi właśnie tak odjeżdża a na ślizszej nawierzchni ląduję go normalnie co 3 raz

Napisane Nov 7, 2010, 11:51 am
miki078

miki078

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miki078 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zacząłem jezdzic na minirampie wczoraj. Pierwszy raz miałem z nią doczynienia. Najpierw z 2 godziny uczyłem się pompować, skręcać. Potem przemogłem się i zjechałem z niej pierwszy raz. Teraz już nie mam z tym problemow, wiec zabrałem się za pierwszy trick mianowicie rock to fakie. zjeżdżam z góry, zachaczam przednim trackiem za rail i bum lece z deski. Czasami nawet nie zdąże sprobowac unieść nosa, a kiedy już próbuje to kompletnie mi to nie wychodzi. Jak to powinno wyglądąc? Przechylić się na tylnią nogę? Czy może inaczej?

Napisane Nov 7, 2010, 9:27 pm
kubix32

kubix32

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubix32 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam problem z kickflipem chce go robic czesciej co mam poprawic oto film
http://www.youtube.com/user/Kubixol?feature=mexp#p/a/u/0/l8N5KHQYf8U">http://www.youtube.com/user/Kubixol?feature=mexp#p/a/u/0/l8N5KHQYf8U" type="application/x-shockwave-flash" width="400" height="326">

Napisane Nov 12, 2010, 9:55 am
ziom21XDD

ziom21XDD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziom21XDD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.youtube.com/watch?v=ED6RLXcg4uc co robie zleeee (sor za jakosc ale sie spiesze

Napisane Nov 12, 2010, 3:12 pm
Skate987

Skate987

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate987 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziom21XDD powiedział(a):
http://www.youtube.com/watch?v=ED6RLXcg4uc co robie zleeee (sor za jakosc ale sie spiesze

1) Źle nogi ustawiasz.
2) Źle zakręcasz :P
3) Wpisz na youtube how to shove'it. :P

Napisane Nov 12, 2010, 3:49 pm
Wrobel17

Wrobel17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wrobel17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziom21XDD powiedział(a):

przede wszystkim robisz w miejscu

Napisane Nov 12, 2010, 9:30 pm
kacu115

kacu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie moge odjechać bs flipa ląduje pełnego ale nie odjeżdżam jak próbuje zrobić przy większym speedzie to brakuje mi paru stopni robie jakeś 160

Napisane Nov 12, 2010, 9:44 pm
kubix32

kubix32

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubix32 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam jedno pytanie ostatnio dopracowałem juz flipa i zaczalem katowwac varial kicka mam problem z obroceniem popa o cale 180 bo jak sie postaram to kopie 160 stopni czy jest na to jakis sposob czy trzeba to samemu wykatowac

Napisane Nov 21, 2010, 4:45 pm
NiskiPazur

NiskiPazur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NiskiPazur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kubix32 powiedział(a):
mam jedno pytanie ostatnio dopracowałem juz flipa i zaczalem katowwac varial kicka mam problem z obroceniem popa o cale 180 bo jak sie postaram to kopie 160 stopni czy jest na to jakis sposob czy trzeba to samemu wykatowac
muszisz po prostu zakręcić baaardzo mocno flipa a shovita tylko tak ledwo co tak (pyk) :D haha no dobra ale jeśli Ci się nie dokręca może za nisko go łapiesz - pozdro

Napisane Nov 21, 2010, 6:09 pm
kubix32

kubix32

Member
Wyświetl posty

dzieki NiskiPazur juz wiem nad czym mam pracowac

Napisane Nov 21, 2010, 6:58 pm
plomienny1

plomienny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plomienny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miki078 powiedział(a):
ja zacząłem jezdzic na minirampie wczoraj. Pierwszy raz miałem z nią doczynienia. Najpierw z 2 godziny uczyłem się pompować, skręcać. Potem przemogłem się i zjechałem z niej pierwszy raz. Teraz już nie mam z tym problemow, wiec zabrałem się za pierwszy trick mianowicie rock to fakie. zjeżdżam z góry, zachaczam przednim trackiem za rail i bum lece z deski. Czasami nawet nie zdąże sprobowac unieść nosa, a kiedy już próbuje to kompletnie mi to nie wychodzi. Jak to powinno wyglądąc? Przechylić się na tylnią nogę? Czy może inaczej?
sprubuj pierw nie zahaczać mocno tylko trochę mniej powinno sie udać pozdro

Napisane Nov 21, 2010, 9:45 pm
NiskiPazur

NiskiPazur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NiskiPazur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okej, więc ja mam taki problem z fs flipem, ze kręce go dobrze deska mi się ładnie kręci tylko, ze albo kleje go na jedną, (wyciągniętą) nogę albo po prostu jestem pare centymetrów przed deską(już po całym obrocie) nie umiem go złapać, co poradzicie ?

Napisane Nov 22, 2010, 3:35 pm
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam problem z kickiem ląduje go tylko 1 nogą a w wakacje zacząłem się go uczyć nie wiem co zrobić poradźcie !!!! (to nie jest tak że ja się boje zlądować bo ja skacze z 4 schodków)

Napisane Nov 23, 2010, 11:53 am
maciek00065

maciek00065

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maciek00065 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niestety nie wychodzi mi heelflip tzn wiem jak robic ale ladowanie siadaa

*Napisane Nov 23, 2010, 5:13 pm
drus7

drus7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drus7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pomocy!!!! chce zrobić shove it.  i kręci sie łądnie ale w chooja boje sie wylądować. juz prawie prawie i zawsze w ostatnim momencie odsuwam tylnią noge od deski. i pozatym jak chce w jezdzie zrobic ollie to sie boje wybic. pomocy!!

Napisane Nov 23, 2010, 5:43 pm
drus7

drus7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drus7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niee powiedział(a):
rób na trawie.

na trawie deski nie mozna wprawic w rotacje. z resztą to nie pomaga. a był dzien w którym z 5 razy mi sie udalo.

Napisane Nov 23, 2010, 8:27 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pomaga, decha nie odjeżdża ci na boki i jesteś spokojniejszy że się nie wywalisz.. Ja jakoś się na trawie nauczyłem, rób jak chcesz.

Napisane Nov 23, 2010, 8:57 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja