Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie?, lub nie mogę się zdecydować?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz co kupić na początek?
A może siedzisz już trochę w temacie a i tak nie wiesz co wybrać?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

Napisane Sep 20, 2010, 10:40 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:30 am przez Kroolik78
mwtk

mwtk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mwtk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Potrzebuję nową deskę do około 200zł.

Napisane Sep 21, 2010, 7:19 pm
plomienny1

plomienny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plomienny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak do 200zł to darkstar dobry deck kółka terz ogułem świetny

Napisane Sep 21, 2010, 7:22 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obawiam się że tematy
deska do 100
deska do 200
deska do 230
deska do 140

Będą postawały cały czas i ten temat temu nie zaradzi

Proponuje robic z nimi to co do tej pory - kasować

A Ty plomienny kup sobie słownik

plomienny1 powiedział(a):
jak do 200zł to darkstar dobry deck kółka terz ogułem świetny

:dots:

Napisane Sep 21, 2010, 8:59 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 9:02 pm przez Zyga
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oczywiście, że nic taki wspólny temat nie da; bo jak się zbiorą 2 strony postów to nikt już nie będzie czytał...

Napisane Sep 21, 2010, 9:10 pm
mwtk

mwtk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mwtk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale o co wam chodzi ja nie widzę tu, żadnych tu  desek i jest jedna strona dlatego napisałem. I nadal nie wiem jaką wybrać może ktoś da jakiś link do allegro bo ja się nie znam.

Napisane Sep 21, 2010, 9:52 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 9:53 pm przez mwtk
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mwtk powiedział(a):
Ale o co wam chodzi ja nie widzę tu, żadnych tu  desek i jest jedna strona dlatego napisałem. I nadal nie wiem jaką wybrać może ktoś da jakiś link do allegro bo ja się nie znam.

Dzisiejsze dzieci są tak ograniczone przez komputer, że nawet domyśleć się nie potrafią, że Darkstar to taka firma skateboardowa, produkuje ona deski, które znajdziesz w sklepach zwanych skate shopami (również internetowe). Odpal sobie takowy sklep internetowy, poszukaj w nim kompletnych deskorolek Darkstara.

Napisane Sep 21, 2010, 10:00 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 10:01 pm przez dukatSB
marcinszol

marcinszol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinszol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepiej naprawcie tą wyszukiwarke, a nie kasujecie tematy..

Napisane Sep 21, 2010, 10:02 pm
mwtk

mwtk

Member
Wyświetl posty

Wiem, że to taka firma dzieciaku. A jaki rozmiar na początek ? Większy?

Napisane Sep 21, 2010, 10:02 pm
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mwtk powiedział(a):
Wiem, że to taka firma dzieciaku. A jaki rozmiar na początek ? Większy?

9 cali i bedzie ci sie zajebiscie jezdzilo.

Napisane Sep 22, 2010, 9:57 am
pedobear1

pedobear1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pedobear1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaczynam jeździć,
umiem ollie i popshove it, co kupić? Jeżdże street i czasem park.

Napisane Sep 22, 2010, 10:18 pm Ostatnio edytowane Sep 22, 2010, 10:32 pm przez pedobear1
iRock

iRock

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to iRock zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Speed Demonsa albo World Industries..

Napisane Sep 22, 2010, 11:12 pm
pedobear1

pedobear1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pedobear1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

złożyć na częściach czy gotową? Złożone już Toy machine mają w miare wytrzymały deck i trucki?

Napisane Sep 22, 2010, 11:28 pm
iRock

iRock

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to iRock zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oni chyba zazwyczaj biorą trucki ze Speed Demonsa, a o decku nic nie wiem.. Ale krążą pogłosy, że całkiem dobry ; )

Napisane Sep 23, 2010, 12:04 am
dcp

dcp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dcp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam pytanie jaki kupić blat speed demons za 129 cz goodwood za 139

Napisane Sep 23, 2010, 6:23 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dcp powiedział(a):

Wybierz któryś z tych

Potrzebuję kółek i mam pytanie czy te będą dobre Klik chodzi o to żeby były takie wąskie na zdjęciach nie wyglądają za bardzo i zeby się nie kwadraciły. Miałem ostatnio $LAVE i są ''skwadracone''. A może polecacie cos innego w tej cenie

EDIT: A co powiecie o tych??

edit by Adi21: tamtego posta usuwam i doklejam ci go tu i wszystko gra.

Napisane Sep 23, 2010, 8:42 pm Ostatnio edytowane Sep 23, 2010, 9:13 pm przez Adi21
Snawak

Snawak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Snawak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NERVOUS CZY ZOOYork bo niemogę się zdecydować albo jakąś inna firme zapodajcie np.blind

Napisane Sep 23, 2010, 10:02 pm
Huberciks

Huberciks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Huberciks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może Elenenty Mój kolega jeździ rok i zajebiście się jeździło mu. ! Teraz są małe Ale mówi że to najlepsze kółka. Albo Bolid Nakurwiam też dobre. ^ ^

Napisane Sep 23, 2010, 10:03 pm
michiDSK

michiDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michiDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mygas powiedział(a):
dcp powiedział(a):

Wybierz któryś z tych

Potrzebuję kółek i mam pytanie czy te będą dobre Klik chodzi o to żeby były takie wąskie na zdjęciach nie wyglądają za bardzo i zeby się nie kwadraciły. Miałem ostatnio $LAVE i są ''skwadracone''. A może polecacie cos innego w tej cenie

EDIT: A co powiecie o tych??

edit by Adi21: tamtego posta usuwam i doklejam ci go tu i wszystko gra.

Z tych dwóch co podałeś brałbym goldy. Miałem je i były mistrzowskie. A jeżeli chodzi o 'wąskie' to polecę również amoki. Kupiłem za 50 zł a trzymały ponad 3/4 roku. Następnie je sprzedałem (mimo, że nie były skwadracone) i służyły jeszcze  kupę czasu.

Napisane Sep 23, 2010, 10:24 pm Ostatnio edytowane Sep 23, 2010, 10:29 pm przez michiDSK
pedobear1

pedobear1

Member
Wyświetl posty

ok ostateczne pytanie :P Co lepsze-
# Blat TOY MACHINE
# model: AMERICAN MONSTER
# szerokość : [ 20 cm ]
# długość : [ 79 cm ]
# trucki: BLACKOUT 
za 279zł czy może

# Blat ELEMENT
# model: GRAFFITI
# szerokość : [ 19.7 cm ]
# długość : [ 79 cm ]
# trucki: ELEMENT 
za 319 zł

Napisane Sep 24, 2010, 5:05 pm Ostatnio edytowane Sep 24, 2010, 7:47 pm przez pedobear1
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja