Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla...

Strony: << poprzednia ... 115, 116, 117, 118, 119 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie?, lub nie mogę się zdecydować?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz co kupić na początek?
A może siedzisz już trochę w temacie a i tak nie wiesz co wybrać?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

Napisane Sep 20, 2010, 10:40 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:30 am przez Kroolik78
ItsMeNoodle

ItsMeNoodle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ItsMeNoodle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem, że już raz to pisałem, ale nie na forum więc proszę was o radę
Jaki komplet polecacie w granicach do 400zł? Chodzi mi o szerokość - 7.75, długość 31, koła 95A-99A i łożyska w miarę dobrę, żeby starczyły tak na pół roku. Patrzyłem na te, co sądzicie?

model Homerun lub Touchdown.
;)

edit / wyciąłem link do desek enuf

Napisane Nov 13, 2018, 9:47 pm Ostatnio edytowane Nov 23, 2018, 8:37 am przez Zyga
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Desek enuf nie znam.

Zobacz na te https://pl.skate-europe.com/producer/869-tricks

Spokojnie powinna wytrzymać więcej niż pół roku.

Napisane Nov 14, 2018, 8:40 am
ItsMeNoodle

ItsMeNoodle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ItsMeNoodle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Desek enuf nie znam.

Zobacz na te https://pl.skate-europe.com/producer/869-tricks

Spokojnie powinna wytrzymać więcej niż pół roku.

Dzięki! :)
Ale teraz mam dylemat - przetestować Enuffa czy kupić Tricks... Nie wiem, jeszcze czas ;) W końcu w zimę nie będę jeździł  :cyclops:

Napisane Nov 14, 2018, 8:00 pm Ostatnio edytowane Nov 14, 2018, 8:11 pm przez ItsMeNoodle
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak i tak nie będziesz jeździł zimą to spokojnie poczekaj. Do lata jeszcze sporo może się zmienić.

Napisane Nov 15, 2018, 9:27 am
Strony: << poprzednia ... 115, 116, 117, 118, 119 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja