Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie?, lub nie mogę się zdecydować?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz co kupić na początek?
A może siedzisz już trochę w temacie a i tak nie wiesz co wybrać?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

Napisane Sep 20, 2010, 10:40 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:30 am przez Kroolik78
michiDSK

michiDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michiDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pedobear1 powiedział(a):
ok ostateczne pytanie :P Co lepsze-
# Blat TOY MACHINE
# model: AMERICAN MONSTER
# szerokość : [ 20 cm ]
# długość : [ 79 cm ]
# trucki: BLACKOUT  za 279zł czy może

# Blat ELEMENT
# model: GRAFFITI
# szerokość : [ 19.7 cm ]
# długość : [ 79 cm ]
# trucki: ELEMENT  za 319

Za cenę traków elementa kupisz traki choćby thundera, które są o wieeeele lepsze. Ostatnio koledze elementy połamały się przy wbiciu na zwykłego nosegrinda

Napisane Sep 24, 2010, 7:20 pm Ostatnio edytowane Sep 24, 2010, 7:23 pm przez michiDSK
pedobear1

pedobear1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pedobear1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaczynam jeździć dopiero umiem ollie i popa więc nie będe grindował ;P Wole kupić deske już złożoną i zmieniać coś dopiero jak mi sie rozwali.

Napisane Sep 24, 2010, 7:35 pm
Chrobak

Chrobak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chrobak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mygas powiedział(a):
dcp powiedział(a):
mam pytanie jaki kupić blat speed demons za 129 cz goodwood za 139

Wybierz któryś z tych

Potrzebuję kółek i mam pytanie czy te będą dobre Klik chodzi o to żeby były takie wąskie na zdjęciach nie wyglądają za bardzo i zeby się nie kwadraciły. Miałem ostatnio $LAVE i są ''skwadracone''. A może polecacie cos innego w tej cenie

EDIT: A co powiecie o tych??

edit by Adi21: tamtego posta usuwam i doklejam ci go tu i wszystko gra.

noooo od bujala polecam kupować

Napisane Sep 24, 2010, 9:13 pm
dcp

dcp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dcp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem poczontkujący nie wiem cowybrać  mogli byście mi coś poradziś?
ZASTANAWIAM SIĘ NAD BLATEM SPEED DEMONS ZA 129 CZY GOODWOOD ZA 139

Napisane Sep 25, 2010, 7:24 am
Swicheroo

Swicheroo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swicheroo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dcp powiedział(a):
jestem poczontkujący nie wiem cowybrać  mogli byście mi coś poradziś?
ZASTANAWIAM SIĘ NAD BLATEM SPEED DEMONS ZA 129 CZY GOODWOOD ZA 139

OMG  :mad: Kilka postów wyżej piszą Ci, żeby kupić jakiś blat od Bulaja z allegro... On ma świetne i tanie rzeczy  :thinking:

Napisane Sep 25, 2010, 10:12 am
Snoop14

Snoop14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Snoop14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupiłem blat clicha pre gripped 7.75, już mi się powoli rozpada bo słaby jakiś był i o kolejnym decku to myśle o bolidzie, to doby wybór czy może pomyśleć o innym ?

Napisane Sep 25, 2010, 12:03 pm
oski84

oski84

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski84 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrym wyborem jest JART ;)

Napisane Sep 25, 2010, 12:32 pm
Snawak

Snawak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Snawak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Snawak powiedział(a):
NERVOUS CZY ZOOYork bo niemogę się zdecydować albo jakąś inna firme zapodajcie np.blind
I nikt nie poradził. Aa i element stanowczo odpada ;)

Napisane Sep 28, 2010, 9:37 pm
metadon009

metadon009

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metadon009 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam pytanie. Które trucki są lepsze?

Veturki: http://su per sk lep.pl/c18-traki/i82352-traki-venture-model-70
Tensory mag. : http://su per sk le p.pl/c18-traki/i87505-traki-tensor-midsld-mag-crackle-lime

i teraz sprostowanie, zalezy mi na truckach o wysokosci 5.5cm-6cm i o szerokosci 19.3-19.7cm.

i czy ktoś wie, jaka jest szerokosc tych venturków? (bo wszystkie na ss.pl maja taka sama szerokosc;p)

Napisane Sep 29, 2010, 7:42 pm Ostatnio edytowane Oct 1, 2010, 4:40 pm przez metadon009
Kronick

Kronick

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kronick zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

metadon009 powiedział(a):

Tensory mag. : http://su per sk le p.pl/c18-traki/i87505-traki-tensor-midsld-mag-crackle-lime

i teraz sprostowanie, zalezy mi na truckach o wysokosci 5.5cm-6cm i o szerokosci 19.3-19.7cm.

i czy ktoś wie, jaka jest szerokosc tych venturków? (bo wszystkie na ss.pl maja taka sama szerokosc;p)

Ja ci polecam bardziej trucki od bujala kupic

http://allegro .pl/nowe-tensor-mid-5-zafoliowane-prosto-z-usa-b-w-i1242351369.html

Tensorki za 150zl

Napisane Sep 30, 2010, 10:01 am
metadon009

metadon009

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metadon009 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kronick powiedział(a):

ake widzisz, zalezy mi na niskich truckach, z wysokoscia troche przesadzilem, max 5.7cm jak dla mnie
Ja ci polecam bardziej trucki od bujala kupic

http://allegro .pl/nowe-tensor-mid-5-zafoliowane-prosto-z-usa-b-w-i1242351369.html

Tensorki za 150zl

Napisane Sep 30, 2010, 3:37 pm
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam takie pytanie chciałbym sobie kupić blat alien workshop rozmiar 7.625 albo 7.750 i moje pytanie polega na tym czy ten deck jest dobry i gdzie mogę ów deck kupić ??
;) B)

Napisane Oct 1, 2010, 2:55 pm
konopskate7

konopskate7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konopskate7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikipawlak powiedział(a):
Mam takie pytanie chciałbym sobie kupić blat alien workshop rozmiar 7.625 albo 7.750 i moje pytanie polega na tym czy ten deck jest dobry i gdzie mogę ów deck kupić ??
;) B)

Blacik dobry a tu masz kilka blatów 1

2

3

Napisane Oct 1, 2010, 3:31 pm
axelskate1

axelskate1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to axelskate1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

opłaca sie  kupować kompletnego almosta? bo musze kompletną deche kupić tylko nie wiem jak ą/...

Napisane Oct 1, 2010, 3:49 pm
drus7

drus7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drus7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema polecam 100% darkstar!! zajebiste deski, tylko wymień gumki jak bedziesz kupował kompletna.

Napisane Oct 1, 2010, 4:33 pm
metadon009

metadon009

Member
Wyświetl posty

Napisane Oct 1, 2010, 4:41 pm
poniok

poniok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poniok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakie trucki kupić do 100zł oprócz romanów ;)

Napisane Oct 2, 2010, 9:06 pm
MasterMichal

MasterMichal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MasterMichal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poniok powiedział(a):
jakie trucki kupić do 100zł oprócz romanów ;)

Peer, lecz nic więcej ci nie powiem.

Mogę polecić romanki fajne kolorki, jak dla mnie lekkie, fajnie się jeździ.

Napisane Oct 2, 2010, 9:28 pm Ostatnio edytowane Oct 2, 2010, 9:28 pm przez MasterMichal
poniok

poniok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poniok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

peer są do bani mój kolega je miał przez 1 tydzień to straszny nie wypał
;)

*Napisane Oct 3, 2010, 9:38 am
teni

teni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heja
Czy ten sprzęt jest coś wart  >>TUTAJ<<?  Znalazłem taki sklepik i wydaje mi się, że ceny tu są OK. Są tam jeszcze części składowe do deski, ale na razie nie chce kombinować.
Pozdro

Napisane Oct 5, 2010, 2:15 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja