Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie?, lub nie mogę się zdecydować?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz co kupić na początek?
A może siedzisz już trochę w temacie a i tak nie wiesz co wybrać?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

Napisane Sep 20, 2010, 10:40 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:30 am przez Kroolik78
metadon009

metadon009

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metadon009 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kronick powiedział(a):
metadon009 powiedział(a):
Siema, mam pytanie. Które trucki są lepsze?

Veturki: http://su per sk lep.pl/c18-traki/i82352-traki-venture-model-70
Tensory mag. : http://su per sk le p.pl/c18-traki/i87505-traki-tensor-midsld-mag-crackle-lime

i teraz sprostowanie, zalezy mi na truckach o wysokosci 5.5cm-6cm i o szerokosci 19.3-19.7cm.

i czy ktoś wie, jaka jest szerokosc tych venturków? (bo wszystkie na ss.pl maja taka sama szerokosc;p)

ake widzisz, zalezy mi na niskich truckach, z wysokoscia troche przesadzilem, max 5.7cm jak dla mnie
Ja ci polecam bardziej trucki od bujala kupic

http://allegro .pl/nowe-tensor-mid-5-zafoliowane-prosto-z-usa-b-w-i1242351369.html

Tensorki za 150zl

Napisane Sep 30, 2010, 3:37 pm
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam takie pytanie chciałbym sobie kupić blat alien workshop rozmiar 7.625 albo 7.750 i moje pytanie polega na tym czy ten deck jest dobry i gdzie mogę ów deck kupić ??
;) B)

Napisane Oct 1, 2010, 2:55 pm
konopskate7

konopskate7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konopskate7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikipawlak powiedział(a):
Mam takie pytanie chciałbym sobie kupić blat alien workshop rozmiar 7.625 albo 7.750 i moje pytanie polega na tym czy ten deck jest dobry i gdzie mogę ów deck kupić ??
;) B)

Blacik dobry a tu masz kilka blatów 1

2

3

Napisane Oct 1, 2010, 3:31 pm
axelskate1

axelskate1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to axelskate1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

opłaca sie  kupować kompletnego almosta? bo musze kompletną deche kupić tylko nie wiem jak ą/...

Napisane Oct 1, 2010, 3:49 pm
drus7

drus7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drus7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema polecam 100% darkstar!! zajebiste deski, tylko wymień gumki jak bedziesz kupował kompletna.

Napisane Oct 1, 2010, 4:33 pm
metadon009

metadon009

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metadon009 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

metadon009 powiedział(a):
Siema, mam pytanie. Które trucki są lepsze?

Veturki: http://su per sk lep.pl/c18-traki/i82352-traki-venture-model-70
Tensory mag. : http://su per sk le p.pl/c18-traki/i87505-traki-tensor-midsld-mag-crackle-lime

i teraz sprostowanie, zalezy mi na truckach o wysokosci 5.5cm-6cm i o szerokosci 19.3-19.7cm.

i czy ktoś wie, jaka jest szerokosc tych venturków? (bo wszystkie na ss.pl maja taka sama szerokosc;p)

Napisane Oct 1, 2010, 4:41 pm
poniok

poniok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poniok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakie trucki kupić do 100zł oprócz romanów ;)

Napisane Oct 2, 2010, 9:06 pm
MasterMichal

MasterMichal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MasterMichal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poniok powiedział(a):
jakie trucki kupić do 100zł oprócz romanów ;)

Peer, lecz nic więcej ci nie powiem.

Mogę polecić romanki fajne kolorki, jak dla mnie lekkie, fajnie się jeździ.

Napisane Oct 2, 2010, 9:28 pm Ostatnio edytowane Oct 2, 2010, 9:28 pm przez MasterMichal
poniok

poniok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poniok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

peer są do bani mój kolega je miał przez 1 tydzień to straszny nie wypał
;)

*Napisane Oct 3, 2010, 9:38 am
teni

teni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heja
Czy ten sprzęt jest coś wart  >>TUTAJ<<?  Znalazłem taki sklepik i wydaje mi się, że ceny tu są OK. Są tam jeszcze części składowe do deski, ale na razie nie chce kombinować.
Pozdro

Napisane Oct 5, 2010, 2:15 pm
ala123

ala123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ala123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czesc dopiero bede sie uczyc i chcialbym wiedziec jaka deskorolke najlepiej kupic

Napisane Oct 7, 2010, 4:46 pm
MixiU321

MixiU321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MixiU321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć
Mam taki zestawik. Blat Jart (Model: Logo Series) , Trucki Venture promodel:Stevie Williams , kółka jakieś kwadraciaki (podrubki) i łożyska (pomieszane) :rolleyes:
Tak jak się czyta to niby dobry zestaw (nielicząc kółek) :)
I mam z tą deską mały problem zazwyczaj jakaś dobra składanka powinna ważyć ok 1,7kg (tak mi mówili) a moja deska waży ok 2,5kg.  :mad: :mad: :mad:
Wiecie, może dlaczego jest taka ciężka?
:( . A jakbyście mogli to weście napiszcie co bym musiał wymienić i na co.?
Jeszcze jakbyście mogli to dopiszcie z jakiej firmy tą rzecz dokupić. :stare:

Jakby co to wielkie dzięki. :rolleyes:

Napisane Oct 7, 2010, 9:21 pm
trox93

trox93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to trox93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Który blat lepszy Element Bam Astral Deck-8.0 Helium czy Baker Deck Brand Logo Heli Pop 8.0 a może Deathwish Deck Red Deathspray.
Proszę o radę.

Napisane Oct 11, 2010, 7:39 am
axelskate1

axelskate1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to axelskate1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MixiU321 powiedział(a):
Cześć
Mam taki zestawik. Blat Jart (Model: Logo Series) , Trucki Venture promodel:Stevie Williams , kółka jakieś kwadraciaki (podrubki) i łożyska (pomieszane) :rolleyes:
Tak jak się czyta to niby dobry zestaw (nielicząc kółek) :)
I mam z tą deską mały problem zazwyczaj jakaś dobra składanka powinna ważyć ok 1,7kg (tak mi mówili) a moja deska waży ok 2,5kg.  :mad: :mad: :mad:
Wiecie, może dlaczego jest taka ciężka?
:( . A jakbyście mogli to weście napiszcie co bym musiał wymienić i na co.?
Jeszcze jakbyście mogli to dopiszcie z jakiej firmy tą rzecz dokupić. :stare:

Jakby co to wielkie dzięki. :rolleyes:

słyszałem że venturki są cieżkie. najlepiej będzie jak zdejmiesz je, wyrąbasz kółka i łożyska, zważ je i zobacz czy nie mają nadwagi xD
TOPIC:
na wiosnę kupuje kompletną deske. moje pytanie: czy polecacie kompletnego almosta? np.  tę?
http://*****/c28-kompletne-deskorolki/i87543-deskorolka-almost-round--round-tt-7.8-yel-grn
http://pl.skate-europe.com/details/76335-deskorolka_kompletna_almost.html

i jakie almosty mają profile? prosze o szybką odpowiedź.
Edit: czy  łożyska są szybkie?
EDIT2: zagwiazdkowany link to suersklep pl

Napisane Oct 11, 2010, 8:06 am Ostatnio edytowane Oct 11, 2010, 8:06 am przez axelskate1
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie jeśli mam trucki wysokość  6 cm a kółka będa 52.5 to będą mi się robić wheelbite. Jeżdżę na rozkręconych truckach

Napisane Oct 11, 2010, 10:08 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja