Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla...

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie?, lub nie mogę się zdecydować?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz co kupić na początek?
A może siedzisz już trochę w temacie a i tak nie wiesz co wybrać?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

Napisane Sep 20, 2010, 10:40 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:30 am przez Kroolik78
PPDA

PPDA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PPDA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mygas powiedział(a):
Mam pytanie jeśli mam trucki wysokość  6 cm a kółka będa 52.5 to będą mi się robić wheelbite. Jeżdżę na rozkręconych truckach

I co w związku z tym? Szkoda Ci grafiki, czy jak...? Biedaczysko..

Napisane Oct 11, 2010, 10:09 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PPDA powiedział(a):
Mygas powiedział(a):
Mam pytanie jeśli mam trucki wysokość  6 cm a kółka będa 52.5 to będą mi się robić wheelbite. Jeżdżę na rozkręconych truckach

I co w związku z tym? Szkoda Ci grafiki, czy jak...? Biedaczysko..

Ehh idiota. Jeśli zahaczy mi kółko o blat to chyba tricku nie odjadę.

Napisane Oct 11, 2010, 10:12 pm
krzaczek5

krzaczek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzaczek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema
proszę o pomoc ;]

jestem pro początkujący na sb.
Sprzęt mam, ale blat zjb i łozyska.
Jaki blat, byście polecili tak w graniach 80zł (nie chcę inwestować dużo bo nie wiem czy będę jeździł ;) )
I łożyska - czy jak kupie na allegro jakieś abece 6 czy 7 to będzie ok ?

np. myślałem o czym takim i odkręcić blat sam, co myślicie? czy to badziew?

http://allegro.pl/sliczna-deskorolka-headworx-nowa-od-1zl-bcm-i1269405035.html
a to?
http://allegro.pl/nowa-deskorolka-pogo-tracki-rellik-abeck-7-i1260570303.html

dzieki ;]

Napisane Oct 12, 2010, 6:53 pm
konrad429

konrad429

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad429 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ty chcesz blaty z tej deski??

Napisane Oct 12, 2010, 7:25 pm
Shit

Shit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uzbieraj kase na wszystkie i przetestuj je, a potem pochwal sie która wytrzymała dłużej :*

Napisane Oct 12, 2010, 7:35 pm
krzaczek5

krzaczek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzaczek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta, ale kupić muszę całość.

Napisane Oct 12, 2010, 7:38 pm
NeverAlone

NeverAlone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NeverAlone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam. możecie mi doradzić jakąś deskę dla początkującego do ok. 250zł na jakieś proste tricki? z góry dzięki za pomoc. pozdrawiam.

Napisane Oct 13, 2010, 4:37 pm
poniok

poniok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poniok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

darkstar polecam są super :)

Napisane Oct 13, 2010, 5:25 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

/ World industries, speed demons.

krzaczek, czemu całość?
Pierwsza deska to GÓWNO, szczególnie, że chodzi ci o sam blat, 9 warstw to kupa jakich mało..

Blat pogo jest super, ale o firmie trucków nie słyszałem, a kółka i łożyska niezidentyfikowane ...

Napisane Oct 13, 2010, 5:27 pm
poniok

poniok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poniok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile jest warta moja deska

blat - blog  cena : 110zł
trucki - blog  cena : 70zł
kółka - amok  cena : 60zł
łożyska - nervous cena : 40zł
grip - amok cena : 25zł
montażówki - element  cena : 20zł

RAZEM : 325zł wszystko tyle kosztowało w sklepie a nie teraz ,czyli że cena nie jest za używki  ;)

Napisane Oct 13, 2010, 5:34 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NeverAlone powiedział(a):
witam. możecie mi doradzić jakąś deskę dla początkującego do ok. 250zł na jakieś proste tricki? z góry dzięki za pomoc. pozdrawiam.

Kup sobie toy maszina z andera za 269 chyba

Napisane Oct 14, 2010, 11:25 am
marcinpl25

marcinpl25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinpl25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przymierzam się do zakupu deskorolki. Znalazłem ciekawą ofertę:

http://allegro.pl/deskorolka-element-mackrodt-chi-kurier-0zl-u-s-a-i1254657842.html

Kółka na tej aukcji mają twadość 100A i łożyska to Abec-3.

Ale nie wiem czy to dobry wybór. Nie wiem czy kupować komplet czy pojedyncze części.

Jeżeli polecanie pojedyncze części to jakie? Jestem prawie ,że zerowy w jeździe. I to będzie moja pierwsza poważna deskorolka. Mogę wydać max. 350 zł.

Napisane Oct 14, 2010, 4:13 pm Ostatnio edytowane Oct 14, 2010, 4:14 pm przez marcinpl25
MixiU321

MixiU321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MixiU321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile powinny ważyć kółka i łożyska? :thinking:
Ostatnio widziałem kółka Baker 210g (komplet) to dużo?

Napisane Oct 14, 2010, 10:49 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marcinpl25 powiedział(a):
Przymierzam się do zakupu deskorolki. Znalazłem ciekawą ofertę:

http://allegro.pl/deskorolka-element-mackrodt-chi-kurier-0zl-u-s-a-i1254657842.html

Kółka na tej aukcji mają twadość 100A i łożyska to Abec-3.

Ale nie wiem czy to dobry wybór. Nie wiem czy kupować komplet czy pojedyncze części.

Jeżeli polecanie pojedyncze części to jakie? Jestem prawie ,że zerowy w jeździe. I to będzie moja pierwsza poważna deskorolka. Mogę wydać max. 350 zł.

Bardzo dobra.
Łozyska możesz sobie wymienic jak ci nie będą pasowały, a tak z pojedynczych części to deska dobra ok. 550zł, więc nie ma co przepłacać. Element to dobra irma, bierz smiało.

Napisane Oct 15, 2010, 12:29 pm Ostatnio edytowane Oct 15, 2010, 12:29 pm przez niee
ulul1

ulul1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ulul1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://allegro.pl/deskorolka-kompletna-celebriesties-amok-girl-i1273177612.html

Napisane Oct 15, 2010, 8:46 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja