Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla...

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie?, lub nie mogę się zdecydować?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz co kupić na początek?
A może siedzisz już trochę w temacie a i tak nie wiesz co wybrać?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

Napisane Sep 20, 2010, 10:40 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:30 am przez Kroolik78
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nauczycie się wreszcie wklejać poprawnie te linki?

Napisane Oct 15, 2010, 9:36 pm
poniok

poniok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poniok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zna ktoś dobre koła do 100zł bo chciałbym sobie kupić . ;)

Napisane Oct 16, 2010, 9:12 am
oski84

oski84

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski84 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poniok powiedział(a):

Na skate-europe widziałem kółka firmy FORM, jeszcze ich nie mialem a tez sie zastanawialem czy by kupic. Moze sie ktos wypowie o nich...

Napisane Oct 16, 2010, 12:28 pm
metadon009

metadon009

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metadon009 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elo elo 5 2 0. Mam do was pytanie, który "zestaw" (bo setem trudno to nazwac) Będzie lepszy?

1#
Blacik: http://pl.skate-europe.com/details/77769-blat_zero.html
Trucki: http://pl.skate-europe.com/details/73688-trucki_venture.html

2#
Blat: http://pl.skate-europe.com/details/75643-blat_element_.html
Trucki: http://sup ersk lep.pl/c18-traki/i87505-traki-tensor-midsld-mag-crackle-lime (wykasujcie spację)

3#
Deck: http://pl.skate-europe.com/details/74530-blat_zero_promodel_chris_cole.html
Trucki: Te same co w 1#

I który zestaw waszym zdaniem jest lepszy? (jestem po nauce kickflipa/heelflipa).

Pzdr.

Napisane Oct 16, 2010, 12:39 pm Ostatnio edytowane Oct 16, 2010, 12:40 pm przez metadon009
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ci radze te tracki co w 1 a blat albo 1 albo 3 to już bez różnicy bo to ta sama firma

Napisane Oct 16, 2010, 8:45 pm
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ulul1 ja ci nie radze tego kupować ! ! !

Napisane Oct 16, 2010, 8:47 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wie ktoś może gdzie dostanę blaty slave albo foundation z tych nowych serii??

Napisane Oct 16, 2010, 9:21 pm
szyszuner

szyszuner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyszuner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://pl.skate-europe.com/details/76335-deskorolka_kompletna_almost.html
Jak myślicie dobry zestaw jak na początkującego ?
Mam zamiar kupić a jedna opinia mnie nie przekonała..  :rolleyes:

Napisane Oct 17, 2010, 1:37 pm
Karxl

Karxl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karxl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten kompletny Almost będzie bardzo dobry jak dla Amatora jakim jesteś  :)

*Napisane Oct 17, 2010, 3:04 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poniok powiedział(a):

Ja mam plan B i moim zdaniem są nawet nawet ;)

Napisane Oct 17, 2010, 6:51 pm
Huberciks

Huberciks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Huberciks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pytanie. ;D Ma ktoś do sprzedania Blat? jakiś w dobrym stanie. I  tak minimum 7.7 ^^

Napisane Oct 17, 2010, 9:06 pm
szyszuner

szyszuner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyszuner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karxl powiedział(a):
Ten kompletny Almost będzie bardzo dobry jak dla Amatora jakim jesteś  :)

Hah i kto to mówi .. Nie łapiesz pytałem na serio ..

edit by Adi21: BEZ głupich dyskusji nie na temat.

*Napisane Oct 18, 2010, 3:10 pm Ostatnio edytowane Oct 18, 2010, 5:39 pm przez Adi21
kowal666

kowal666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kowal666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oski84 powiedział(a):
poniok powiedział(a):

Na skate-europe widziałem kółka firmy FORM, jeszcze ich nie mialem a tez sie zastanawialem czy by kupic. Moze sie ktos wypowie o nich...

kółeczka nawet spoko. bardzo fajnie sie śmiga :) nie zjeżdżają się specjalnie szybko i są lekkie. jest tylko jeden minus - łożyska sie tak chu*owo ciężko wyciąga że masakra ! : O

Napisane Oct 18, 2010, 6:30 pm
prota

prota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to prota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ma ktoś Venture V5 lub zna dokładne dane tych traków? Chodzi mi o twardość gumek, wytrzymałość i wogóle jak się sprawują.

Napisane Oct 18, 2010, 7:47 pm
szyszuner

szyszuner

Member
Wyświetl posty

Ma ktoś tego almosta po 369 zł ? Bo mam zamiar kupić a nie wiem czy to opłacalne jak na początek.. Zależy mi na wytrzymałym blacie..

*Napisane Oct 21, 2010, 8:18 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja