Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla...

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie?, lub nie mogę się zdecydować?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz co kupić na początek?
A może siedzisz już trochę w temacie a i tak nie wiesz co wybrać?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

Napisane Sep 20, 2010, 10:40 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:30 am przez Kroolik78
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

listus13 powiedział(a):
http://allegro.pl/kompletna-deskorolka-speed-demons-tanio-bcm-i1270962039.html  Kup tą :) Word szybko się zazwyczaj łamie :)

World Industries jest zdecydowanie lepszy niz Speed Demons.

Napisane Oct 24, 2010, 10:50 am
Kono

Kono

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kono zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Flip czy Creature?[Deski]

Napisane Oct 24, 2010, 12:45 pm
sewi44

sewi44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sewi44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem co wybrać czy blat goodwod czy blat TWO ONE zależy mi na wytrzymałości
na sam blat mam do wydania 110zł
nie mam zbyt dużych funduszy

Napisane Oct 24, 2010, 2:27 pm Ostatnio edytowane Oct 24, 2010, 2:28 pm przez sewi44
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

up, jak złamał ci się blat i szybko potrzebujesz deski to bierz goodwood, a jak po prostu chcesz nowy to zbieraj kase i kup inny

Napisane Oct 24, 2010, 2:47 pm
Elesar

Elesar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elesar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o tej http://allegro.pl/profesjonalna-deskorolka-amok-dark-skate-hate-i1287972973.html

Napisane Oct 24, 2010, 3:15 pm
GiM5

GiM5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GiM5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sewi44 powiedział(a):
nie wiem co wybrać czy blat goodwod czy blat TWO ONE zależy mi na wytrzymałości
na sam blat mam do wydania 110zł
nie mam zbyt dużych funduszy

Kup blat minirampa za 120 zl dostaniesz na miniramp.pl

Napisane Oct 24, 2010, 3:23 pm
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TheWiewioR powiedział(a):
Łożyska.. :thinking:

Mam dylemat, nie wiem jak wy :|

Waham się pomiędzy
łożami Mafia ABEC 7
a
łożami Rush'a ABEC 7
Bardziej mi zależy na szybkości :cyclops: ale wytrzymałość też się p3da.

proszę o pomoc  :stare:

Zdecydowanie Rush! Mafia to najprostsze łożyska marki CX, normalnie są one po ok. 2,50 - 3 PLN za sztukę, nie ma w nich żadnych cudów. Rushe natomiast są oparte nie na koronkach, a na "klatce" na kulki z tworzywa, poza tym są rozkładalne, co pozwala na ich spokojne czyszczenie (dłuższa żywotność), poza tym jeździ się na nich naprawdę świetnie. Mam od 3 miesięcy i są jak nowe.

Napisane Oct 24, 2010, 3:52 pm
matiass777

matiass777

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matiass777 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy opłaca się kupować Venture za 149zł na Allegro z DreamSkateshop? I czy  lepiej kupić teraz, czy skatować Roman Empire i potem kupić? I czy będą dużo lekksze od roman empire (dużo wyższe ollie?)?

Napisane Oct 24, 2010, 3:54 pm
TheWiewioR

TheWiewioR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheWiewioR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzieki. Jeszcze tylko jedno: Rush ABEC 5 czy Rush ABEC 7? Jeżdżę na ulicy, skateparku, robie tricki na flacie ( chyba tak się to nazywa ;p < czyt. po prostu w jeździe ;p > ) czasem pozjeżdżam z ramp. Nie skacze ze schodów, co najwyżej z dwóch, trzech. Zalezy mi na szybkości raczej. To jak?

Napisane Oct 24, 2010, 4:33 pm
exsilun

exsilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to exsilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Snawak powiedział(a):
Snawak powiedział(a):
NERVOUS CZY ZOOYork bo niemogę się zdecydować albo jakąś inna firme zapodajcie np.blind
I nikt nie poradził. Aa i element stanowczo odpada ;)

Zoo york, jak nie to plan b

Napisane Oct 24, 2010, 4:43 pm
szyszuner

szyszuner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyszuner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szyszuner powiedział(a):
Ma ktoś tego almosta po 369 zł ? Bo mam zamiar kupić a nie wiem czy to opłacalne jak na początek.. Zależy mi na wytrzymałym blacie..

Nikt nie wie czy sie oplaca tego almosta po 369 zł ? Bo nie odpowiadacie a ja nie wiem czy warto .. Wydaje sie dobry .. a;e nie jestem pewny

Napisane Oct 25, 2010, 3:14 pm
prota

prota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to prota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ma ktoś Venture V5 lub zna dokładne dane tych traków? Chodzi mi o twardość gumek, wytrzymałość i wogóle jak się sprawują.

Napisane Oct 25, 2010, 9:00 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szyszuner powiedział(a):
szyszuner powiedział(a):
Ma ktoś tego almosta po 369 zł ? Bo mam zamiar kupić a nie wiem czy to opłacalne jak na początek.. Zależy mi na wytrzymałym blacie..

Nikt nie wie czy sie oplaca tego almosta po 369 zł ? Bo nie odpowiadacie a ja nie wiem czy warto .. Wydaje sie dobry .. a;e nie jestem pewny

Bierz i nie gadaj almost dobre deseczki i ogólnie wszystko dobre. A jak nie zależy ci czy będziesz miał nową dechę teraz czy później to poczekaj może komplety Zero, Threat albo Mystery wejdą do Polski

Napisane Oct 25, 2010, 9:42 pm
AntosiekFB

AntosiekFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AntosiekFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na początek taka decha ? http://allegro.pl/deskorolka-element-muska-graffi-kurier-0-zl-u-s-a-i1270456796.html
Bo jaram się strasznie ... :cyclops:

Napisane Oct 25, 2010, 10:32 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lepsze łoża Shake Junta 5 lub 7 czy Black panthersy 3?? S

Napisane Oct 26, 2010, 6:28 pm
trox93

trox93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to trox93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo, nie mogę się zdecydować ,który blat kupić mam dwie opcje nervous classic green 8"
albo element muska street art topless 8".
Zależy mi na jak najlepszym popie. Czy ktoś z was miał z takimi blatami styczność?

Napisane Oct 26, 2010, 9:40 pm
Karxl

Karxl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karxl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trox93 powiedział(a):
Elo, nie mogę się zdecydować ,który blat kupić mam dwie opcje nervous classic green 8"
Zależy mi na jak najlepszym popie. Czy ktoś z was miał z takimi blatami styczność?

Bierz Elementa

Napisane Oct 27, 2010, 3:26 pm
grzesmilan

grzesmilan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesmilan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trox93 powiedział(a):
To jest obojętne, bo to nie od deski zależy twój pop jeśli blat jest świerzy/nowy. Jak dla mnie to obie deski są siebie warte, więc bierz tańszą.

Napisane Oct 27, 2010, 4:06 pm
adrianzg10

adrianzg10

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adrianzg10 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli zaczynasz jeździć na deskorolce proponował bym kupić deskorolke firmy blog skull na allegro za 200zł te deski wcześniej robiły amoki

Napisane Oct 28, 2010, 9:36 am
MixiU321

MixiU321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MixiU321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema.  :rolleyes:
E jaką byście dechę polecili ze względu na lekkość i wytrzymałość?
A le bardziej na lekkość?  :)

Napisane Oct 28, 2010, 3:32 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja