Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » ALMOST round 3

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ALMOST round 3, Almost Round Three
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o filmie ALMOST: round 3 ? Według mnie niezły jest moment, kiedy trzeba włożyć okulary 3D. B)
PO PROSTU ŚWIETNY FILM

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Dec 10, 2005, 6:33 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:33 pm przez Karwan89
samciarz

samciarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samciarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film jest spoko ale nie dokonca wiem kidy sie wkałada okulary 3d  :(

Napisane Dec 10, 2005, 6:43 pm
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest tam taki moment (przynajmniej na EXTREME tak było) :) <lol>

Napisane Dec 10, 2005, 6:46 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kris haslam wygrał zdecydowanie round 3;]

Napisane Dec 10, 2005, 6:46 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To Chris Haslam wymiatał w Almos'cie 3 ;) dobrze też jeździł Devong Song czy chyba tak sie jakoś pisze :P

Napisane Dec 11, 2005, 9:17 am
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

One foot front board shovit out:O:O:O:O tym mnie rozwalił Haslam

Napisane Dec 11, 2005, 11:35 am
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no dokladnie to bylo przekozak;d wczoraj na extreme lecialo;) zajaczek pozdro;d

Napisane Dec 11, 2005, 11:38 am
merc39

merc39

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to merc39 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nioooo almost round 3 byl zajebisty na extreme ogladalem

Napisane Dec 11, 2005, 11:43 am
Kasen

Kasen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mutt powiedział(a):

LOL...Round 3 był rozgrywany między Rodneyem Mullenem a Deawonem Songiem...LOL

Napisane Dec 11, 2005, 12:02 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kasen powiedział(a):
Mutt powiedział(a):

LOL...Round 3 był rozgrywany między Rodneyem Mullenem a Deawonem Songiem...LOL

No dokładnie walka była pomiędzy Mulenem i Songiem:P

A mnie sie podobało jak Haslam zrobił kickflip'a na one fot nose manual'a xD zajebiście to wyglądało;)

Napisane Dec 11, 2005, 1:17 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam jakis widocznie spiepszony ten film bo na kompie nie mam nic o okularach 3d a na extreame byl wlasnie taki moment

Napisane Dec 18, 2005, 4:34 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten moment jest TYLKO na extreme ") w normalnym Almost Round 3 tego nie ma! :P

według mnie Chris Haslam rzondził :)

Napisane Dec 18, 2005, 5:55 pm
piottrekk11

piottrekk11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piottrekk11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry film ale się już "przejadł":P

Napisane Dec 22, 2005, 1:28 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przejadł sie, ale nie do końca :)
A z przejazdu Haslama najlepsze jest to jest ollie north dociągane tylnią nogą :):) No i to mega wyciągnięte ollie (nogi prawie poziome :D)

Napisane Dec 22, 2005, 4:25 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no film nawet dobry...wszystko mi sie podobało oprucz Mullena i Songa

Napisane Dec 23, 2005, 1:06 am
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakubiks powiedział(a):
No i to mega wyciągnięte ollie (nogi prawie poziome :D)

Ollie nosebone? Świetny film...na mnie największe wrażenie również wywarł przejazd Haslama. Po za tym na końcu manuale  Deavona też były zajebiste. Albo trick Rodneya kickflip nose manuala nollie front foot impossible out...(jakoś tak, nie pamiętam dokładnie ale coś takiego było)

FILM WARTY OBEJRZENIA

Napisane Dec 23, 2005, 3:05 pm
SpoxZiom

SpoxZiom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SpoxZiom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haslam wedlug mnie najlepszy przejazd mial w tym filmie.....a mullena i songa wcale mi sie nie podovbaly az tak bardzo:/ ale tak ogolnie to zajebisty filmik,fajnie dobrana muza do wiekszosci przejazdow, nawet se posciagalem te ktore mi sie podobaly

Napisane Dec 23, 2005, 3:12 pm
frettka

frettka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frettka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haslam mial najlepszy przejazd bez watpienia, nie ma co sie zastanawiac xD

Napisane Dec 24, 2005, 8:41 pm
owen

owen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haslam byl najlepszy ale i tak wszyscy wymiataja B) najlepszy skatebordowy film wedlug mnie misztrzowsko skrecony to przedewszystkim

Napisane Dec 24, 2005, 8:54 pm
Johson

Johson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Johson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie Wymiata ollie scheklera

Napisane Dec 25, 2005, 7:23 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja