Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » ALMOST round 3

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ALMOST round 3, Almost Round Three
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o filmie ALMOST: round 3 ? Według mnie niezły jest moment, kiedy trzeba włożyć okulary 3D. B)
PO PROSTU ŚWIETNY FILM

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Dec 10, 2005, 6:33 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:33 pm przez Karwan89
zioom14

zioom14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zioom14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najbardziej rozwaliło mnie to ollie  ktoregos z iomkow  co przez barierke  prawie na poziomie zrobil    kozak. no i ten one foot boardslide.    Oczywiście dla mnie najlepoiej jezdzil  Mullen      MiOtAcZ.      ogolnie filmn jestr dobry. naraqzie :rolleyes:

Napisane Dec 25, 2005, 10:00 am
Beginner

Beginner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Beginner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie najbardziej podoba przejazd chris i daewon poprostu kozacy nie ze ja sie chwale czy cos ale chris haslam  to moja babcia :rolleyes: ech a tak na fakcie to prokozacy Ps..................... ...............................................................................................................................................................................Zioom14 wczoraj gadałem z twoim psem (ktorego nie masz ) powiedzial że z ciebie taki idiota że wstydzi sie jak idzie z toba na spacer bo ludzie go wysmiewaja
z kim on sie zadaje powiedzial jeszcze ze z niego prawie taki idiota jak z  tego Beginera ale to juz jest idiota totalny  :rolleyes: .............Pozdro all

Napisane Dec 30, 2005, 11:07 am
Homer99

Homer99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Homer99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

świetny film!! Chaslam, Scheckler, Mullen wymiatają!!Polecam

Napisane Jan 27, 2006, 11:51 am
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No Haslam w tym filmie wymiata. Jego przejazd najlepszy!

Napisane Jan 28, 2006, 12:45 am
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszy był chris haslam, i ogólnie cały film wymiata

Napisane Feb 12, 2006, 12:04 am
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rypać haslama w dupe .rodney is da masta . mullen kilkanaście lat starszy od haslama wali 100 razy lepsze tricki  :mad:. rodeny mullen rulez  :)

*Napisane Feb 12, 2006, 11:03 am
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba najlepsze SV jakie może być! Muzyka dobra i skater'rzy dobzi. Tylko ten William Patric nie pasował do tego filmu, wogóle nie wiem kto to jest... zero stylu.

Napisane Feb 12, 2006, 11:09 am
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haslam ma przejazd, jakiego nie widziałem jeszcze na żadnym video. Podziw.
Zaś cały film ogląda się super, wszystko wesoło i miło. Naprawdę, należy do moich ulubionych.

Napisane Feb 14, 2006, 9:38 pm
Salabanzi

Salabanzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salabanzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No film jest kozacki i najlepszy przejazd Koppera Willta z najlepsza muzą

Napisane Apr 13, 2006, 8:02 pm
Ancka

Ancka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ancka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film iscie kozacki
a najbardziej przejazd daewona songa i chris haslama

Napisane Apr 14, 2006, 9:42 am
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm Chris Haslam jezdzil wypas ale mi sie najbardziej podobal Greg Lutzka... mistrz techniki! a jak skatowal tą poręcz:P koles masakrator !

Napisane Apr 14, 2006, 10:04 am
Ghost91

Ghost91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ghost91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo fajny filmik, dobra muzyczka. Najfajniejsze są przejazdy Mullena i Haslama.

Napisane Apr 14, 2006, 11:17 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

suuuper, tylko (only) kiedy tam sie okulary (glass) 3d wklada??

Napisane Apr 14, 2006, 12:05 pm
Debat

Debat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Debat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nooo to co robił haslam i mullen jest nieprawdopodobne

Napisane Apr 14, 2006, 6:39 pm
samciarz

samciarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samciarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haslam to kosmita :P >> podoba mi sie jeszcze przejazd Grega Lutzki :D

Napisane Apr 14, 2006, 9:11 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HASLAM,LUTZKA,SHECKLER-te przejazy najbardziej mi podeszły... FILM PO PROSTU EXTRA POLECAM

Napisane Apr 16, 2006, 9:32 am
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mullen pokazał klasę :) Chris Haslam miał najlepszy przejazd

PS. jakie okulary? jakie 3D? o czym wy gadacie?

Napisane Apr 16, 2006, 11:59 am
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no.. film godny... polecam.... Haslam wymiatał.. ale i tak wole film Adio :)

Napisane Apr 17, 2006, 11:36 am Ostatnio edytowane Apr 17, 2006, 11:37 am przez shortys666
wilk5490

wilk5490

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wilk5490 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za***** jest almost round 3 ale nie widziałem ani jednego momentu w ktotym było trzeba założyć okulary 3d a przy okazji ten film jest na maxior.pl jakgy ktoś nie ogladał jak ktoś chce to moge podaać link

Napisane Apr 17, 2006, 12:09 pm
karrot

karrot

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrot zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ZAJE***** FILM
PO PROSTU RODNEY WYMIATA

Napisane Apr 17, 2006, 11:26 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja