Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » ALMOST round 3

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ALMOST round 3, Almost Round Three
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o filmie ALMOST: round 3 ? Według mnie niezły jest moment, kiedy trzeba włożyć okulary 3D. B)
PO PROSTU ŚWIETNY FILM

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Dec 10, 2005, 6:33 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:33 pm przez Karwan89
ridenn

ridenn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ridenn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po 1 Taki temat juz byl :P
Po 2 Film Bardzo dobry =]] Miazdzace tricki :P

*Napisane Apr 18, 2006, 8:24 pm
Besterek

Besterek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Besterek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rodney troche zmula, niewiem czemu ale w jego przejazdach jest zero zajawki, nie ma tam czystego streetu. A poza tym Greg Lutzka rullez, on dopiero wymiata...

*Napisane Apr 26, 2006, 4:01 pm
slayero

slayero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slayero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mutt powiedział(a):
kris haslam wygrał zdecydowanie round 3;]
...Ale w round three "walczyli" rodney mullen i deawon song...

Napisane Apr 27, 2006, 5:37 pm
Rufin14

Rufin14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rufin14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jezeli ktos ma ten film nan kompie lub płytce mogł by go ddac na www.torrent.net.pl lub na www.torrent.org

Napisane Apr 27, 2006, 7:04 pm
Wito93

Wito93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wito93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo ! jesli ktos moze mi powiedziec skad moge sciagnac to bym byl bardzo wdzieczny  ;) bo kiedys mialem ten filmik ale juz nie pamietam go  :( :( wiec jesli byl by ktos tak mily to z gory dzieki  ;) ;) :P ;) :P

Napisane Apr 27, 2006, 8:18 pm
mlody5

mlody5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlody5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super film hahaha rodni wymiata  :P :P

Napisane Apr 29, 2006, 8:11 pm
Skaczeska

Skaczeska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skaczeska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najbardziej mi sie podobał przejazd Halsama

Napisane May 14, 2006, 6:14 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O tak.. to chyba pierwsze SV, jakie oglądałem... ;) (wiem, wiem ;))

Zajebiscie zajarał mnie przejazd Schecklera - tak na pierwszy rzut oka... Ale po ponownym i ponownym obejrzeniu zauwazylem wiele znakomitych przejazdów! Pojedynek miedzy Rodneyem, a Daewonem.. kozak! Film naprawde - godny polecenia...

Napisane May 22, 2006, 10:52 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nEvErHoOd powiedział(a):
O tak.. to chyba pierwsze SV, jakie oglądałem... ;) (wiem, wiem ;))

:thinking: :thinking: :thinking: :thinking:
yy okej :)
sredni film... znaczy fajny... mullen to ciota.... lutzka wymiata

Napisane May 24, 2006, 2:05 pm
adisk8

adisk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adisk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie jedon z najlepszych sv

Napisane May 26, 2006, 12:08 pm Ostatnio edytowane May 26, 2006, 12:09 pm przez adisk8
efekt

efekt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to efekt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okulary 3 d ? pierwsze słysze , aż musze to sprawdzic ... ale fajnie się zaczoł przejazd Williama Patricka :P taki raperski styl , on ma na głowie perułkę czy to jego prawdziwe włosy , później widać jak zrzucą ją , ale nie dokońca jestem przekonany czy to on ją zrzuca czy ktoś podstawiony ale wogle filmik spoko , jeszcze fajnie wymiatał Sheckler  i Mulen i Chris Hastam... Pozdro

Napisane May 26, 2006, 1:18 pm
stachuNT

stachuNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stachuNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film fajny :D rozwalilo mnie to jak rayan scheckler zrobil ollie z tego balkonu:Dalbo haslam one foot boardslide:D

Napisane May 26, 2006, 1:44 pm
patras_fb

patras_fb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patras_fb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zejbisty film ale po setnym jego obejrzeniu troszke mi sie znudził...

Napisane May 26, 2006, 8:50 pm
wojtyna

wojtyna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtyna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak film był swietny! i pokazal na co stac team almosta! najlepiej wymiatali song i haslam pozniej mullen ale reszta osob tez jezdzila na b. wysokim pozziomie

Napisane May 27, 2006, 5:19 pm
maciora89

maciora89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maciora89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozacki filmik a haslam to z innej bajki jest

Napisane May 31, 2006, 7:16 pm
360skates

360skates

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 360skates zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haslam misttttttrrrrrzzzzzz, Scheckler też :P

*Napisane May 31, 2006, 7:40 pm
adamsky

adamsky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamsky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

będzie to już monotonne ale i tak powiem ,ze najbardziej podobał mi się przejazd Chris'aHaslam'a ;] a film dobry,nawet bardzo doby, napewno godny polecenia i samego obejrzenia .

Napisane May 31, 2006, 11:19 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszy film jaki oglądałem

Napisane Jun 2, 2006, 7:05 am
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gaski powiedział(a):
Kasen powiedział(a):
Mutt powiedział(a):
kris haslam wygrał zdecydowanie round 3;]

LOL...Round 3 był rozgrywany między Rodneyem Mullenem a Deawonem Songiem...LOL

No dokładnie walka była pomiędzy Mulenem i Songiem:P

A mnie sie podobało jak Haslam zrobił kickflip'a na one fot nose manual'a xD zajebiście to wyglądało;)

LOL! miedzy muttem a songiem to byl rozgrywanty film almost Deawon Son vs. Rodney Mullen shekler pojechal dobry przejazd

ale malo techiczny :) haslam macie racje wymiotl nieziemsko

Napisane Jun 2, 2006, 7:02 pm Ostatnio edytowane May 29, 2007, 1:57 pm przez enjoi123
Filu

Filu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Filu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

almost 3 to jeden z nalepszych filmów jakie widzialem ;p.
Halsama nikt nie przebije w jego oryginalnych trickach ale Deawonowi w manualach tez nie ma szans nikt dorownac ;p

Napisane Jun 3, 2006, 8:08 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja