Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » ALMOST round 3

Strony: << poprzednia ... 10, 11, 12, 13, 14 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ALMOST round 3, Almost Round Three
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o filmie ALMOST: round 3 ? Według mnie niezły jest moment, kiedy trzeba włożyć okulary 3D. B)
PO PROSTU ŚWIETNY FILM

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Dec 10, 2005, 6:33 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:33 pm przez Karwan89
krejzol69

krejzol69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krejzol69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ś WIETN E sv :P
najbardziej mi sie podoba Lutzka i Haslam... o Songu już nie mówie :P ten sv to zbiór samych kozaków  :)

Napisane Jul 3, 2009, 1:59 pm Ostatnio edytowane Jul 3, 2009, 2:01 pm przez krejzol69
ddollin

ddollin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddollin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haslam ma swietny przejazd ten kickflip na one foot nose manual mnie powala ;] i ten ostatni gap malego shecklera ;]

Napisane Jul 3, 2009, 2:03 pm
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krejzol69 powiedział(a):
Ś WIETN E sv :P
najbardziej mi sie podoba Lutzka i Haslam... o Songu już nie mówie :P ten sv to zbiór samych kozaków  :)

podbijam;d

Napisane Jul 3, 2009, 2:15 pm
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kozak Sv :D Jednoz moich pierwszych jakie widzialem :)

Napisane Jul 3, 2009, 2:52 pm
RubiSzubert

RubiSzubert

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RubiSzubert zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny filmass. :rolleyes:

Napisane Jul 3, 2009, 3:41 pm
dc92

dc92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dc92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RubiSzubert powiedział(a):
fajny filmass. :rolleyes:

Ta fajny ;P

Napisane Jul 3, 2009, 7:11 pm
mateuszr

mateuszr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mateuszr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też polecam, sami dobrzy skaterzy, co przekłada się na poziom samego sv. Ostatnio oglądałem drugi raz i podejrzewam, że będę wracał do tego filmu częściej  B)

PS. Animacje między przejazdami też spoko i stanowią fajny dodatek 'kosmetyczny' całości  ^^)

Napisane Jul 6, 2009, 8:41 am
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filmik styl i klasa

Napisane Jul 6, 2009, 8:48 am
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jest jusz filmik almost round 5? bo czworka jest

Napisane Jul 6, 2009, 8:51 am
kacpero14

kacpero14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacpero14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Macie jakiś link, bo szukałem ale płatne same są :[

Napisane Jul 7, 2009, 11:09 am
FBcool

FBcool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FBcool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kacpero14 powiedział(a):
Macie jakiś link, bo szukałem ale płatne same są :[

TUTAJ

2 wynik... GOOGLE NIE BOLI

Napisane Jul 7, 2009, 1:47 pm
PeDeGiusz

PeDeGiusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeDeGiusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kacperskate powiedział(a):
a jest jusz filmik almost round 5? bo czworka jest

What???? Jakieś źródła bo ja o tym nic nie wiem :P A co do filmu - jedno słowo - Kozak!!!

Napisane Jul 7, 2009, 2:55 pm Ostatnio edytowane Jul 7, 2009, 2:55 pm przez PeDeGiusz
Zi0z

Zi0z

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zi0z zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filmik kozak a zwłaszcza przejazd Songa :D

Napisane Jul 7, 2009, 3:48 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zauważyłem, że wielu jest zachwyconych trickiem Haslama: flip one foot nosemanual; a na anderze jest przecie lepszy: flip body varial one foot sw. nosemanual
Cudze chwalicie, swego nie znacie :)

o filmie już się wypowiadałem, więc krótko - mistrzowski, jak cały team Almost. Zamiast sieczki na schodach i poręczach, którą ogląda się już prawie wszędzie, za*ebiste pomysły na jazdę, wykorzystanie miejscówek itp.

Napisane Aug 26, 2009, 5:08 pm Ostatnio edytowane Aug 26, 2009, 5:08 pm przez JustLearn
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Własnie ściągnąłem ten filmik z neta i jestem pod wrażeniem. Najlepsza końcówka jak Mullen mierzy się z Song-iem. Song też wymiata. Masakra filmik.

Napisane Aug 26, 2009, 7:20 pm
dadi11

dadi11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dadi11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film naprawde dobry  :P Pzejazdy Haslama, Songa, Mullena poprostu miażdżą  :P kozacki film i tyle. Pozdro  :P

Napisane Aug 26, 2009, 9:13 pm
pawel1995

pawel1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podobał mi sie nawet bardzo, tylko za stylem mulena nie przepadam ale i tak kozacki film

Napisane Aug 26, 2009, 9:24 pm
KenKo

KenKo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KenKo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozacki film ,fajnie się ogląda  :cyclops: przejazd haslama i mullena mega

Napisane Sep 9, 2009, 7:33 pm
wojtas011

wojtas011

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtas011 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to byl chyba pierwszy SV ktory ogladnolem i zarazem jeden z moich ulubionych

Napisane Sep 10, 2009, 3:20 pm
Strony: << poprzednia ... 10, 11, 12, 13, 14 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja