Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » ALMOST round 3

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ALMOST round 3, Almost Round Three
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o filmie ALMOST: round 3 ? Według mnie niezły jest moment, kiedy trzeba włożyć okulary 3D. B)
PO PROSTU ŚWIETNY FILM

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Dec 10, 2005, 6:33 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:33 pm przez Karwan89
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Strasznie sie rozczulacie nad Haslamem. Dobrze jezdzi ale ogladalem zawody i nie pokazał nic ciekawego. Za to Greg Lutzka którego przejazd mi sie najbardziej podobał na zawodach pokazuje cuda. To jest czysty street np. ta sesja na poreczy wszystko pokazał od slidow, grindow po flipy z slide grind i nollie i fakie i swith mistrzostwo no i te bluntslide`y. Shekler duzo umie ale ma gorszy styl niz np Greg ze wzgledu oczywiscie na wiek ale zapowiada sie pieknie. Mullena lubie ale mi sie troche przejadł bo zawsze pokazuje to samo mimo ze jest to mistrzostwo mi sie znudziło. Daewon ma kilka fajnych rzeczy na przejezdzie ale mało poreczy dużo techniki. Lubie połączenia. Cooper mi sie nie spodobał zero zajawki takie byle co no i  Wiliam Patrick - bez sensu wstep nie pasujacy do filmu, ktory odrazu mnie odrzucił i zniechecił do dalszego ogladania i tricki takie sobie. Ogolnie 7/10

Napisane Jun 3, 2006, 10:48 am
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zarombisty byl  Sheckler , Mullen  i Halsam . Moim zdaniem Mullen wygral :D

Napisane Jun 3, 2006, 4:59 pm Ostatnio edytowane Jul 25, 2006, 3:08 pm przez brave
Michi

Michi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film jest spoko!;) ale z tymi okularami to nie miałem przyjemności sie przekonac jak to jest;( najbardziej zajawkowy jest Chris Haslam;D  Scheckler tez wymiata, nie ma co!

*Napisane Jun 4, 2006, 8:58 am
hubert15

hubert15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hubert15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Almost jest Zajebisty a szczególnie Chris Haslam tak wymiata ze uuuuuuuu... miał najlepszy przejazd z Alomst!!!

Napisane Jun 5, 2006, 5:34 pm
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi sie podoba jak mullen robi manuala na tym duzym wozku;)

Napisane Jun 5, 2006, 6:06 pm
pawcio91

pawcio91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawcio91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajebisty film :) ale to jest round three to znaczy że były też wcześniej round two czy one bo ja szukałem i nie znalazłem innych almostów

Napisane Jun 10, 2006, 10:03 am Ostatnio edytowane Jun 10, 2006, 10:04 am przez pawcio91
filipulus

filipulus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipulus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wultanskaj powiedział(a):
Chyba najlepsze SV jakie może być! Muzyka dobra i skater'rzy dobzi. Tylko ten William Patric nie pasował do tego filmu, wogóle nie wiem kto to jest... zero stylu.

Właśnie william patrick był takim przerywnikiem filmu gdzie jak sie na niego patrzylem to caly czas sie z nie go smialem i  jego wymowy (ajrisz raper :D) film bardzo dobry, fajnie złożony i ciekawa muza odpowiadnia dla kazdego skata w w filmie. Sam chcialbym kiedys taki złozyc :D

Napisane Jun 10, 2006, 10:13 am
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film jest niezly shackler fajny przejazd

deawon song  zajebisty przejazd

haslam  fajne tricki

mullen niezly bywalo lepiej

lutzka dobry

william patrick smieszny

Napisane Jun 14, 2006, 10:40 am
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIEZŁY FILM SPOKO INTRO ZROBILI I OGÓLNIE MOŻE BYC ... ten temat już był ..

Napisane Jun 16, 2006, 8:26 am
Lotos94

Lotos94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lotos94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet nawet ale juz jest przechodzony a najbardziej podobal mi sie przejazd haslama i troche jeszcze shecklera (haslam kickflip to one foot nose manual a sheckler kickflip z 17 schodow

Napisane Jun 16, 2006, 8:41 am
michnun

michnun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michnun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brave powiedział(a):
zarombisty byl  Shekler , Mullen  i Halsam . Moim zdaniem Mullen wygral :D

PS.Ile shekler ma lat  :O ?

15

Napisane Jul 6, 2006, 11:38 am
Michal669

Michal669

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michal669 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdecydowanie jeden z najlepszych flimów które oglądałem.Zajebiście zmontowany,dużo w nim humorku no i przedewszystkim  zajebiste przejazdy Haslama, Mullena, Lutzki, Daewona i Schecklera. Zajebisty team. Naprawde jest co oglądać. Gorąco polecam

Napisane Jul 6, 2006, 2:07 pm
kurs

kurs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kurs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chris Haslam po prostu rozpierdala wszystkich. Dobry przejazd miał też Greg Lutzka

*Napisane Jul 6, 2006, 3:26 pm
kurs

kurs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kurs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michnun powiedział(a):
brave powiedział(a):
zarombisty byl  Shekler , Mullen  i Halsam . Moim zdaniem Mullen wygral :D

PS.Ile shekler ma lat  :O ?

15

chyba 18

Napisane Jul 6, 2006, 3:27 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haslam i Mullen byli najlepsi, ale w sumie to, co robil Mullen widzialem juz w innych filmach... Ale Haslam jest zarabisty! Najlepszy byl ten flip z przebiegnieciem po lawce ;] Chociaz nie jestem pewien, czy to byl on... W ogole nie bylo widac wlosow ;]
A z Patricka mialem niezla polewke na koniec ;]

Napisane Jul 6, 2006, 11:26 pm Ostatnio edytowane Jul 6, 2006, 11:28 pm przez Paffcio90
pawelskate

pawelskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurs powiedział(a):
Chris Haslam po prostu roz*****a wszystkich. Dobry przejazd miał też Greg Lutzka

Zgadzam sie i pełno humoru w tym filmie muzyka wszystko git najlepszy film jak dotąd

Napisane Jul 8, 2006, 3:54 pm
Szprota

Szprota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szprota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CAŁY ALMOST ROUND 3 JEST ZARĄBISTY>!!!!!!!!!!!! B)

Napisane Jul 13, 2006, 12:43 pm
witek32

witek32

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to witek32 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszy jest przejazd mulena

Napisane Jul 13, 2006, 11:36 pm
Eter11

Eter11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Eter11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie najbardziej podobał sie przejazd deawon songa i chris haslama.
Mullen juz mnie znudził bo na każdym filmie robi to samo i troche za duzo freestyle-u
Ryan Scheckler jeżdzi naprawde niezle jak na swoj wiek.
Greg lutzka ładny kozak z niego.
Cooper wilt nawet niezły ale jakos niezabardzo mi sie podobal

Napisane Jul 14, 2006, 4:15 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rodney Mullen
Devon Song
Rayan Sheckler WYMIATACZE

Napisane Jul 18, 2006, 11:16 am
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja