Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » ALMOST round 3

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ALMOST round 3, Almost Round Three
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o filmie ALMOST: round 3 ? Według mnie niezły jest moment, kiedy trzeba włożyć okulary 3D. B)
PO PROSTU ŚWIETNY FILM

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Dec 10, 2005, 6:33 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:33 pm przez Karwan89
Skatekmn

Skatekmn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skatekmn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiliam Patrrick wyjasnił zajebisty koleś B)

Napisane Jul 19, 2006, 1:10 pm
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwielbiam mullena ale według mnie przegrał 3 runde a szkoda naprawde dewong wymiatał

mullena przejazdy znam juz prawie na pamiec wiem co zrobi w danym momecie i pewnie połowa z was tak ma mullen po prostu robi cały czas te same triki mnie sie one juz troche przejadły

prawie z krzesła nie spadłem jak zrobił 360flip nosemanual nollie 360 flip out to było poprostu piekne

dewong robił bardzo duzo tricków na switchu i dla mnie to on poprostu wymiata!!

Napisane Jul 19, 2006, 3:03 pm Ostatnio edytowane Jul 19, 2006, 3:10 pm przez Robels
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetna muzyka, świetne tricki, świetne miejscówki, świetni skaterzy no i mamy świetne skate video :P

Napisane Jul 19, 2006, 4:42 pm
trebuh15

trebuh15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to trebuh15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najgorszy z almostu był cooper wilt ;) a  najbardziej podobał sie przejazd grega lutzki ale przejadł mi się już almost  wole np: red dragon skateboard party lub blind-what if:)

Napisane Jul 19, 2006, 5:56 pm
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film extra,fajna muza a przejazd rayan'a Sheckler'a był super! :)

Napisane Jul 25, 2006, 2:57 pm
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny film :) mnie sie bardzo podoba :)

Napisane Jul 25, 2006, 3:04 pm
lplukasz1

lplukasz1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lplukasz1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B) :) :PTaak Haslam tam wymiatał ... fajny film worto go obejżeć !!  ^^) ;)

*Napisane Jul 25, 2006, 3:24 pm
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fejs1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Greg Lutzka wymiatał, pełno trudnych technicznie tricków, duzo slide'ów z flipem ale ogolnie wszyscy swietnie jezdzili. Dobra muzyka. Jeden z lepszych sv

Napisane Jul 25, 2006, 3:41 pm
mikisk8

mikisk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikisk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie bardzo podobał szczegolnie przejazd chrisa haslama i graga lutzki ogolnie fajna muzyczka byla podczas przejazdu lutzki haslama i shecklera ale nie podobał mi sie przejazd ostatniego zawodnika wwypisanego przeze mnie shecklera on praktycznie nic nie zrobił na nollie czy na switch no moze oprocz jakiegos heelflipa na płaskim

Napisane Jul 28, 2006, 10:48 am
rela23

rela23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rela23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

świetny film!ci skaterzy co poprostu są talenty!Ale nie lubie z filmy Patricka Wiliamsa!LUTZKA,MULLEN,HASLAM,SHECKLER!

Napisane Jul 30, 2006, 9:36 am
michalo

michalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny film jest spoko,mi się najbardziej podoba Chris Haslan <- (wymiatacz)

Napisane Jul 30, 2006, 10:46 am
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny film ale juz go tyle razy zobaczyłem ze mi sie teraz nudzi!!!

Napisane Jul 31, 2006, 9:05 am
Jaro03

Jaro03

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jaro03 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mutt powiedział(a):
kris haslam wygrał zdecydowanie round 3;]

Chris Haslam miał faktycznie najlepszy przejazd.

Napisane Jul 31, 2006, 7:59 pm
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie nie bede robił zbednych tematów w jakiej muzie jezdzi rodney mullen Prosze o tytuł i wykonawce .

Lub Jaka muzy jest w tym filmiku Rodney Bardzo mi się podaba ale nie mam pojecia
http://www.maxior.pl/?p=index&id=16435&0
Jak znacie prosze o podanie nazwy

Napisane Jul 31, 2006, 10:25 pm
AAJ

AAJ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AAJ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaki kozacki filmik wszyscy mi sie podobali i kada muza film tak wypass jak kayo :)

Napisane Aug 7, 2006, 3:47 pm
koza

koza

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koza zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

troche mi się przejadł już:)

Napisane Aug 7, 2006, 3:53 pm
irkur

irkur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to irkur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dewong song najlepszy lepszy od mullena bo jezdzi na wszystkiom a mulen tylko na felcie ;p;p  :rolleyes: ;) :cyclops:

*Napisane Aug 8, 2006, 10:29 am
piszczel

piszczel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piszczel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie mullen zdecydowanie wygral....  nawet nie wyobrazacie sobie jak mnie haslam zaskoczyl robiac blunta na innej desce:D to byl wypas w zyciu bym na to nie wpadl :P

Napisane Aug 8, 2006, 3:59 pm
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juz zbyt popularny poatym mi sie znudził :D A tak to spoko

Napisane Aug 8, 2006, 8:30 pm
Lavid

Lavid

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lavid zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chris Haslam i Scheckler wymiatają no i mullen ale jego przejazdy już prawie niczym sie nie różnią

Napisane Aug 8, 2006, 11:09 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja