Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » White Wave

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
White Wave
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczeklbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo! w tym temacie od teraz będę pisał o nowościach i ogólnie nowych rzeczach w dziejach "firmy". W tym temacie możecie wyrażać swoje opinie na temat tych przeszkód ponieważ już kilka jest w rekach właścicieli tych którzy zakupili je w Katowicach oraz tutaj możecie zadawać pytania związane z tą marką.. Tutaj również od teraz będę wystawiał przeszkody na sell, ogólnie rzecz biorąc wszystko co związane z WW będzie znajdowało się tu. To chyba na tyle, pisałem już to w kilku tematach ale napiszę i tu, najbliższa seria przeszkód gdzieś za 2 miechy a więcej info wkrótce!

EDIT:

Na początku weekendu, możecie spodziewać się newsa, co do nowości w White Wave'ie, teraz powiem, ze jest 1 nowa forma, a reszta przeszła zmiany, co był przeszkody wglądały ciekawiej, realistycznej, no i ogólnie poprawiłem wady tamtych barrierów. To na początku weekendu, a już pod koniec będzie można się spodziewać pierwszej serii przeszkód z nowych form, będzie jeszcze jedna oficjalna nowość, ale to już w newsie, póki co możecie szykować pieniążki na nowe przeszkody które będą dostępne tutaj, fr forum; fingerskate i extreme forum, Z tym, że jak zawsze fr forum będzie uprzywilejowane

Klipy z przeszkodami jeszcze ze starych form.

Napisane Sep 30, 2010, 6:39 pm Ostatnio edytowane Sep 30, 2010, 6:46 pm przez Paczeklbn
Kaziu19

Kaziu19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kaziu19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jaka będzie ich cena?

Napisane Sep 30, 2010, 7:39 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczeklbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bez przesyłki będą się wahać między 15 a 30 zł. przesyłka od 9 do 11 zł w zależności od przeszkody (waga ma znaczenie)

@koperta kosztuje 2,2 -2,4 bo to zależy od przeszkody. wysyłka od 5,8 do 8,5(priorytet polecony) w zależności od wagi więc cena wysyłki jest od 9 do 11 zeta. Ale nie myśl, że przeszkoda jest o tak o luzem wrzucona do koperty, i właśnie za to ja nie pobieram opłat, a przeszkoda jest najpierw obwijana taka folia, ale nie bombelkowa, lecz taka miękka, potem jeszcze gruba warstwa bombelkowej (3 obwinięcia zazwyczaj przeszkody) i do tego jeszcze warstwa z kartonu która utwardza i która daje pewność ze przeszkoda nie uszkodzi się podczas przesyłki, jeżeli sądzisz, że to dużo za wysyłkę, to polecam odbiór osobisty, bo cenniku poczty ja nie wymyślam.

mogę nie wysyłać ani poleconym ani priorytetem ,ale wtedy za zgubę odpowiedzialność bierze kupujący.

Napisane Sep 30, 2010, 7:46 pm
slow

slow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elo rap. jeden z toffi, jeden z lukrem.
fajne miejscóweczki, podobają mi się.

Napisane Sep 30, 2010, 8:00 pm
lordbaku86

lordbaku86

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lordbaku86 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z miłą chęcią zakupił bym jedną taką przeszkodę szczególnie bariera zapowiada się bardzo ładnie cena mam nadzieję że z wysyłką zamknęła by się w 50 zeta gdybyś wysyłał w kartonie bardziej pewne że dojdzie cała. Mam nadzieje że uda mi się jedną zakupić kasa już czeka na biurku

Napisane Sep 30, 2010, 8:03 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

lordbaku86 powiedział(a):
z miłą chęcią zakupił bym jedną taką przeszkodę szczególnie bariera zapowiada się bardzo ładnie cena mam nadzieję że z wysyłką zamknęła by się w 50 zeta gdybyś wysyłał w kartonie bardziej pewne że dojdzie cała. Mam nadzieje że uda mi się jedną zakupić kasa już czeka na biurku

za 50 zeta to 2 kupisz nawet:D

Napisane Sep 30, 2010, 8:26 pm
kubaskate8

kubaskate8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubaskate8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niezła robota super te miejscówki a kiedy biendzie bliżej znana cena??

Napisane Sep 30, 2010, 9:21 pm
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdy kupisz slownik :thinking:

Napisane Sep 30, 2010, 9:28 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
a już pod koniec będzie można się spodziewać pierwszej serii przeszkód z nowych form

wystarczy czytać ze zrozumieniem, ceny będą jak będą wystawione przeszkody.

Napisane Sep 30, 2010, 9:35 pm
poniewiera96

poniewiera96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poniewiera96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o kiedy mozna zamawiac ???

i daj fotki jakie sa do wyboru czy cos ;ddd

mam na nie ochotke ;d;d

Napisane Sep 30, 2010, 10:10 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

poniewiera96 powiedział(a):
o kiedy mozna zamawiac ???

i daj fotki jakie sa do wyboru czy cos ;ddd

mam na nie ochotke ;d;d

Cytuj:
a już pod koniec tygodnia będzie można się spodziewać pierwszej serii przeszkód z nowych form

wtedy będą foty, ceny i będzie można kupować.

Napisane Sep 30, 2010, 10:15 pm
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pączek mój quatero barrier strasznie zaczął się kruszyć a jest bardzo dobrze nawoskowany:P!!

Napisane Sep 30, 2010, 10:17 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

kacperskate powiedział(a):
Pączek mój quatero barrier strasznie zaczął się kruszyć a jest bardzo dobrze nawoskowany:P!!

już mi to pisałeś na FR, a ja ci odpowiedziałem, ale bez zdjęć to szczerze mówiąc, nawet nie jestem w stanie określić co wg ciebie wygląda strasznie, wybacz, ale gdy zobaczyłem twoje posty na FR na temat alfy, i to jak nie masz o niej pojęcia stwierdzam, ze może nie jesteś obyty w tym temacie, i średnio chce wierzyć na słowo jak wygląda twój barrier, jeżeli zobaczę zdjęcia i nawet będzie on wyglądał masakrycznie to się z tym pogodzę, ale mam już kilku użytkowników tych przeszkód, których znam lub nie, jeżdżą na nich co najmniej 3 miesiące, i tylko ty narzekasz, a jak już pisałem, odpryski w przeszkodzie z masy betonowej są nieuniknione, bo to nie ejst tworzywo takie jak metal, obejrz filmik na yt harrierów czy bonsai concrete, ale użytkowników, i zobaczysz, że też się kruszą, tyle, że tamte przeszkody kosztują od 15$ wzwyż, no a moje max te 30 zł, i tam tez raczej zapłacisz za przesyłkę, chyba ze pojedziesz do szwabów po odbiór osobisty. Uważam, że każdy ma prawo do wyboru tego co kupuje i ile wydaje na to pieniędzy, ale takie ceny jakie narzuca BBR czy FF to jest poprostu cyrk.

Napisane Sep 30, 2010, 11:37 pm
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak rozumiem to ze moga sie odpryski ale po co sprzedawac cos co sie w duzym znaczeniu kruszy , pozatym zapomnialem wspomniec o liczny ukruszeniach na podjazdach pod barrier. Bardzo fajne ze ktos procz masztala sprzedaje betonowe spoty ale dla Mnie powinny byc dopracowane( tak a by sie nie kruszyly i scieraly ) ale na swoja cene moga byc tylko zastanawia mnie jeszcze jedno dlaczego podstawa tej owej przeszkody gdy ma kontakt z podlozem zamienia sie tak nazwijmy ,, krede szkolna '' nie jest to minusem ale jak dotknie sie reka to zastaje ten ,, proszek '' ale i tak wielki szacun za spoty mysle ze przeszkody z nowej formy nie beda sie kruszyc i scierac pozdro:)

Napisane Oct 1, 2010, 7:32 am
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

kacperskate powiedział(a):
tak rozumiem to ze moga sie odpryski ale po co sprzedawac cos co sie w duzym znaczeniu kruszy , pozatym zapomnialem wspomniec o liczny ukruszeniach na podjazdach pod barrier. Bardzo fajne ze ktos procz masztala sprzedaje betonowe spoty ale dla Mnie powinny byc dopracowane( tak a by sie nie kruszyly i scieraly ) ale na swoja cene moga byc tylko zastanawia mnie jeszcze jedno dlaczego podstawa tej owej przeszkody gdy ma kontakt z podlozem zamienia sie tak nazwijmy ,, krede szkolna '' nie jest to minusem ale jak dotknie sie reka to zastaje ten ,, proszek '' ale i tak wielki szacun za spoty mysle ze przeszkody z nowej formy nie beda sie kruszyc i scierac pozdro:)

Cytuj:
tak rozumiem to ze moga sie odpryski ale po co sprzedawac cos co sie w duzym znaczeniu kruszy , pozatym zapomnialem wspomniec o liczny ukruszeniach na podjazdach pod barrier.

ty chyba jednak mnie nie rozumiesz, to jest mieszanka z cementu, niewiem, może jeździsz na desce, ja u siebie parki mam budowane z betonu szlifowanego, i tez robią się dziury miedzy przejściami i czy tez na samej nawierzchni, zrozum, ze to nie jest tworzywo tak twarde jak metal, tylko coś, co robi się z połączenia z wodą, a ja nie jestem cudotwórcą, żeby stworzyć coś niewykonalnego, jak uderzysz młotkiem mocno w wylewkę niewiem na budowie tez się ukruszy, bo to beton, łapiesz? Na podjazdach jest identyczna sytuacja jak i na góre z, gdy najeżdżasz już pewien czas z jakimkolwiek naciskiem czy tez lądujesz na kant zjazdu, to się ono ukrusza, bo to beton... jak dalej nie rozumiesz dlaczego to się kruszy, to juz w inny sposób nie jestem w stanie wytłumaczyć. Aczkolwiek dla mnie osobiście to daje troche realistki prosto z sb, ja jeżdżę na deskę i widzę, ze gdy śmiga się dużo na murku bez kątownika, czyt. np. krawężnik, to tez on się ukrusza, bo jest to tez napewno jakaś mieszanka, a nie metal czy drewno.

Cytuj:
ale i tak wielki szacun za spoty mysle ze przeszkody z nowej formy nie beda sie kruszyc i scierac pozdro:)

no niestety, cudotwórcą nie jestem, i przeszkody naturalną koleją rzeczy będą się scierać, chyba, ze zabezpieczycie je warstwą kleju epoxydowego, jak to robią amerykańce, ale wtedy właśnie traci sie urok śmigania po betonie, i uczucie jazdy jest jak na zwykłej plastikowej przeszkodzie.

Napisane Oct 1, 2010, 8:23 am
mikki17

mikki17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikki17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to z jakiego materiału wkońcu to jest zrobione?

Napisane Oct 1, 2010, 10:38 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

już teraz wiem, czego ludzie czasem ignorują to forum, ale ok. Przeszkody są wykonywane z mieszanki cementowej z materiałem wykorzystywanym do ocieplania dachów bloków oraz z z płynem do wody którego nazwy podać nie mogę.

Napisane Oct 1, 2010, 10:45 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaram się tymi miejscówkami

już się nie mogę doczekać aż będą pierwsze do kupienia :D

Napisane Oct 2, 2010, 9:45 am Ostatnio edytowane Oct 2, 2010, 9:45 am przez zigmae
Nikesbdsk

Nikesbdsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nikesbdsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też niemoge sie doczekać kiedy będą pierwsze na sprzedarz.

Napisane Oct 2, 2010, 10:08 am
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

SOBOTNI NEWS!!! 

Na początek z deczka zła wiadomość, z powodu braku czasu nie zdołam dzisiaj zaprezentować wam nowej formy White Wave. Przeszkoda z tej formy będzie dostępna za tydzień, wiec co się odwlecze to nie uciecze.

Na a teraz konkrety, otóż już JUTRO będzie można zakupić pierwsze przeszkody z finalnych form White Wave. Dostępny będzie:
-barrier
-quaterobarrier
-box

Na początek barrier, został w nim zmieniony profil, jak widać, nie góra barriera nie przypomina już prostokąta, lecz trapez, co ułatwia podjazd pod przeszkodę i wygląda bardziej realistyczne i efektownie.

http://img269.imageshack.us/img269/5949/cimg2682v.jpg

Zmiana w quaterobarrierze jest taka sama jak w barrierze, czyli nie ma prostokąta u góry lecz jest trapez.

http://img72.imageshack.us/img72/8776/cimg2679a.jpg

Zmianą w boxie jest to, iż jest on teraz szerszy przez co łatwiej jest na nim wykonywać różne przejścia boardslide/lipslide, oraz łatwiej wykonywać manuale poprzez większa powierzchnie.

http://img716.imageshack.us/img716/5794/cimg2674v.jpg

To by było na tyle dziś z nowości, JUŻ JUTRO do zakupienia będą pierwsze przeszkody, ale o tym będzie jutrzejsze oddzielne info, szykujcie kaskę, dodam tylko ze cena ulegnie zmianie tej podawanej wcześniej i będzie niższa. Ceny będą podawane z wliczoną wysyłką która wynosi od 9 do 11 zł. Dodam jeszcze, że na forum FR i A.PL będą wystawione po 2 przeszkody, a na forach FINGERSKATE i EXTREME po jednej ze względu na zainteresowanie.

Do jutra!

A tutaj kilka fotek wszystkich przeszkód które zostaną wystawione jutrzejszego dnia.

http://img822.imageshack.us/img822/8991/cimg2692z.jpg
http://img338.imageshack.us/img338/605/cimg2691.jpg http://img638.imageshack.us/img638/531/cimg2689.jpg
http://img822.imageshack.us/img822/5605/cimg2688.jpg

Napisane Oct 2, 2010, 2:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja