Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » trucki peer

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
trucki peer
poniok

poniok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poniok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co myślicie o tych truckach
http://allegro.pl/trucki-do-deskorolki-peer-floor-bush-95a-alu-i1254567695.html
kopiuj

Napisane Oct 2, 2010, 4:33 pm Ostatnio edytowane Oct 2, 2010, 4:34 pm przez poniok
Snawak

Snawak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Snawak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym wolał romany....

Napisane Oct 2, 2010, 7:06 pm
metadon009

metadon009

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metadon009 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kumpel miał przez 4 miechy (uczył się dopiero jeździc, ollie, popy i te sprawy) wybrałem się pewnego razu na małego gapa (chyba z 50cm) pare razy skoczył i trach, nie było trucka (tylnego).

Tak więc nie polecam, choc cena jest zachęcająca (są nawet dośc lekkie)

Napisane Oct 2, 2010, 7:23 pm
kubik753

kubik753

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubik753 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moje pierwsze traki ;d Zajebiste są. Lekkie, wytrzymałe, powoli się ścierają. Ja pół roku jeździłem. ale i tak je mam i jeszcze można na nich spokojnie jeździć. Zmieniłem bo Silvery kupiłem. I szczerze silvery cięższe niż tamte ;].  Tależyki też dosyć mało się wgniotły. Tylko troszke. Polecam :)

Napisane Oct 2, 2010, 8:44 pm Ostatnio edytowane Oct 2, 2010, 8:44 pm przez kubik753
szyman123

szyman123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyman123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kumpel miał robiły : 50-50 , feeble itd . I nie narzekał są lekkie , wytrzymałe na gapach i schodach też się spisywały za tą cene polecam max .

Napisane Oct 3, 2010, 1:11 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja