Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Woodcamp

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Woodcamp
fanta01

fanta01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fanta01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, na wstępie chce powiedzieć ze taki temat na pewno juz kiedys był, ale został chyba usunięty. Mam pare pytan na temat obozu:
1. Jaka atmosfera tam panuje?
2. Jak duzy procent stanowią tam rozpieszczone dzieci bogatych rodzicow? Bo słyszałem o takich.
3. Jak żarcie?
4. Jaki jest średni wiek uczestnikow? Czy jest tam troche ludzi w wieku 16-18 lat? Sam mam 16 i mysle nad wyjazdem.
5. Ogólne wrazenie?
6. Polecasz/nie polecasz?

Prosiłbym o wypowiedz tylko tych osob ktore tam były.
edit by Adi21: Mozna odpowiadac tylko na zadane pytania, jak nie byles to sie nie wypowiadaj. Szczeniackie wypowiedzi i nie na temat sa nagradzane warnami, ma tu nie byc takiego pier*olnika jaki byl w poprzednim temacie o Woodcampie.
Nie piszcie pierdylionowy raz, że lepiej jechac na tour z kumplami.

Napisane Oct 10, 2010, 9:34 pm Ostatnio edytowane Dec 9, 2010, 10:22 pm przez Adi21
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. Atmosfera dosyć fajna, chociaż wychowawcy max spinaja dupe, wiec na akcje w stylu ,,najebiemy sie i idziemy jezdzic" raczej nie licz.
2.A tak z 50% chociaz to zalezy od turnusu
3.niedobre, mało.
4. zalezy od turnusu, ale ogolnie wiekszosc to tak do 14 lat ma.
5. Z roku na rok coraz gorzej.
6.Już nie polecam.

edit: co do podziału na grupy to sam mówisz do jakiej chcesz, i jesli zawyzyles/zanizyles swoje skillsy to Cie przenosza do innej. Co prawde mowiac oprocz zawodow nic nie zmienia.

Napisane Oct 10, 2010, 10:04 pm Ostatnio edytowane Oct 10, 2010, 11:25 pm przez Adi21
fanta01

fanta01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fanta01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czyli mając 16 lat, za rok własciwie juz 17 nie mam po co tam jechac? A moze jakies plusy tego obozu?

Napisane Oct 10, 2010, 10:12 pm
Knopersik

Knopersik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Knopersik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fanta01 powiedział(a):
Czyli mając 16 lat, za rok własciwie juz 17 nie mam po co tam jechac? A moze jakies plusy tego obozu?

mozesz dam jestes do 18lat... ja oglem, bede pierwszy raz jechał(jak bedzie mi szło w nauce)
tY FANTA a na serio mało zarcia? tam jest jakiś sklepik??? bo kurde ja lubie jesc:D

Napisane Oct 11, 2010, 4:06 pm
Bujashaka

Bujashaka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bujashaka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogólnie to tak:

-Czysta komercja za 1600 złotych to jedź se do Pragi na 2 tygodnie albo dozbieraj i atakuj Barcelonę.
-Ludzie to w większości pozerzy, rozpieszczone dzieci, robiące takie przypały że nawet nie myśl o jakiejś zabawie, oczywiście są też fajni goście niektórzy ale za tą cenę to mało ich spotkasz.
-Pamiętam mnóstwo sytuacji gdzie np. skakałem z double seta i dzieciak mi się wpier.dolił zaraz po lądowaniu i oczywiście materiał do wyrzucenia.
-Na jedzenie i domki można ponarzekać ale jak jedziesz z kilkoma kumplami to nie ma sprawy. Najgorzej jak jedziesz sam i przydzielą Ci do pokoju jakichś przychlastów.

Ogólnie nie polecam. Za drogo, za komercyjnie, za dużo dzieci które myślą że umieją flipa i są na tyle dobre aby wchodzić w kolejkę do każdej przeszkody.  :)
edit by Adi21: dopisalem ci to jedno zero, na przyszlosc - mozesz sam edytowac posty :)

Napisane Oct 11, 2010, 4:59 pm Ostatnio edytowane Oct 12, 2010, 2:16 pm przez Adi21
skater55

skater55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest tak, że robisz co chcesz , czy jezdzisz caly dzien i nie możesz odpocząć? czy mozesz. Jak oceniacie tamtejszy skateshop, bo na stronie chwalą go ale słyszałem że nie jest to do konca prawdą?

Napisane Oct 11, 2010, 9:51 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Knopersik powiedział(a):
fanta01 powiedział(a):

mozesz dam jestes do 18lat... ja oglem, bede pierwszy raz jechał(jak bedzie mi szło w nauce)
tY FANTA a na serio mało zarcia? tam jest jakiś sklepik??? bo kurde ja lubie jesc:D

z glodu nie umrzesz, bar jest, ale kieszeń boli... Niby jest do 18 lat, ale jak masz ponad tez mozesz jechac tylko regulamin musisz zaakceptowac.

nie jest tak ze robisz co chcesz tylko masz 3 skejt sesje i tylko wtedy mozna jezdzic. w dodatku wieczorna jazda do 21:30 jest tylko z tego co pamietam wiec jesli liczysz na czilling noca to sie grubo mozesz przeliczyc. Odpoczywac mozesz zawsze - w domku czy tam na skejtplazie.

btw bujashaka dobrze opisal.

Napisane Oct 11, 2010, 11:13 pm
gurf

gurf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gurf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też myślałem nad tym, żeby jechać, co by podszkolić swoje umiejętności. Raczej to były pierwsze przemyślenia, ale od znajomych się dowiedziałem, że średnia wieku to okolice 14 (a wszyscy wiedzą jak wk... taka 'mlodziez' jest). Dwa, tutaj, że nikt starszy praktycznie nie jedzie - sam mam 20 lat, także no trochę lipa. Tym bardziej, że np będzie to jeszcze mocno ograniczone - podejrzewam, że na luzie browarka to sobie nie strzelę. Cóż, za 1600 zł można kupić naprawdę fajny wzmak do basu, bądź rzeczy do deski. :}

Napisane Oct 12, 2010, 9:19 am
Shit

Shit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakby sie zarobiło samemu te 1600 na pewno przemyślałbyś to milion razy zanim je wydasz. za taki chajs lepiej sobie zrobić małe tournee jak kolega wyżej napisał. to jest biznes. dla kogo te 1600 lata luzem to jedzie, chyba że strasznie sie na to napala i męczy rodziców.

Napisane Oct 12, 2010, 7:39 pm
fanta01

fanta01

Member
Wyświetl posty

Nie, nie wiem czy chce jechać. I wcale nie mam hajsu jak lodu. Szkoda ze na obozie jest tak jak mowicie.

Napisane Oct 12, 2010, 9:45 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myslalem ze to tansze jest ale za 1600zł to ja wole dozbierac na motorower i sobie pojezdze po skateparkach  ;d

Napisane Oct 12, 2010, 10:53 pm
chudy6511

chudy6511

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chudy6511 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale miejac 16 lat to nie warto jezdzic po polsce z 5 osobami i 1000zl w kieszeniach
lepiej na wc juz pojsc

Napisane Oct 13, 2010, 11:04 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bujashaka powiedział(a):
gurf powiedział(a):
Też myślałem nad tym, żeby jechać, co by podszkolić swoje umiejętności. Raczej to były pierwsze przemyślenia, ale od znajomych się dowiedziałem, że średnia wieku to okolice 14 (a wszyscy wiedzą jak wk... taka 'mlodziez' jest). Dwa, tutaj, że nikt starszy praktycznie nie jedzie - sam mam 20 lat, także no trochę lipa. Tym bardziej, że np będzie to jeszcze mocno ograniczone - podejrzewam, że na luzie browarka to sobie nie strzelę. Cóż, za 1600 zł można kupić naprawdę fajny wzmak do basu, bądź rzeczy do deski. :}

Mówie ... za 1600 to bierz kumpli i śmigajcie do Barcy chociażby na kilka dni.

nie każdego puszczą rodzice :). Po za tym, nie każdy kto jedzie na wc, jest przychlastem/pozerem/debilem, ogarnijcie trochę, a nawet jeśli to co was oni obchodzą? Jedzie się tam po to, zeby jezdzic, możliwe, że na tym woodcampie też będę :D, pozdro dla ogarniętych ziomeczków z t2 :*! :D

Napisane Oct 14, 2010, 4:06 pm
Sk8Kapi

Sk8Kapi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Kapi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja będe jechał na ten WC , ale nie mam z kim...:( Może jest tu ktoś w wieku ok.14 lat i w miarę ogarnięty kto by mógł ze mną jechać. A i na prawdę tam żarcie jest takie złe?? I jak tak czy można zabrać swój czajnik z zupkami chińskimi?

Napisane Oct 14, 2010, 5:30 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat chyba miał być o obozie, a nie o wyjeździe do Barcelony czy gdzie indziej...
Do tej pory tylko "starsi" wypowiadali się na ten temat, a co z młodszymi? Czy opłaca się jechać w wieku 13 - 15?

edit by Adi21: mial byc o obozie, i będzie. wszelkie wypowiedzi na temat jechania w świat za 1600 zł oraz o tym co wam wystawało z plecaka podczas podróży do Barcelony zostają usunięte. checie rozmawiac o podrozach deskorolkowych i cenach biletow - proszę bardzo, zalozcie temat. Zresztą wiadomo, ze jak ktos ma 18+ to nie jedzie na oboz deskorolkowy z dziecmi, tylko ma juz na tyle rozwiniety mozg ze jest sam w stanie ogarnąc rozne tripy.

Napisane Oct 17, 2010, 6:44 pm Ostatnio edytowane Oct 17, 2010, 7:22 pm przez Adi21
michal97

michal97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam 13 lat , bylem na woodcampie i nie jest tak zle jak inni pisza.Po 1 zajawka non stop i nak*rwianie przez 2 tyg.Bardzo polecam i zachecam do wyjazdu na woodcamp , dobry klimat , spoko opiekunowie w tym takze Kotrych , Gutek , Krzysiek i wielu innych.

Napisane Oct 17, 2010, 6:53 pm
nompawlak

nompawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nompawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pytania:
Czy trenerzy naprawde pomagaja? :p
Czy zdarza sie ze masz z kims kose przez caly oboz o byle gowno?
Co jesli rozwali Ci sie deska?
Czy ludzie krytykuja twoja jazde czy raczej zajmuja sie swoja?
Zdarzaja sie dzieciaki 14 lat co skacza do Ciebie bo umieja wiecej?

Prosze o szybkie odpisanie bo bardzo jestem ciekaw :)

Napisane Oct 17, 2010, 9:47 pm
michal97

michal97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@nompawlak
-Tak trenerzy naprawde pomagaja , np podpowiedzi , trzymaja Cie jak chcesz zjechac z Quater Pajpa iwgl
-Na 1 turnusie 2010 roku 2 gosci sie pobilo , zakonczylo sie na zlamanej rece i wstrzasie mozgu.Wiec lepiej zajac sie soba i byc milym :)
-Jesli rozwali Ci sie deska na miejscu jest skateshop , wiec warto wziasc ze soba jakies fundusze z 300 zl na zarcie i rzeczy o polowe tansze w skateshopie.(tak zarcie jest kiepskie , ale da sie wyzyc).
Ludzie staraja sie byc mili , sa takze gbury ale i sa " spoko ziomkowie ".
-Tak zdarzaja sie , ale najlepiej to olac i pokazac ze Cie to nie obchodzi , bo przyjechales na woodcamp zeby sie czegos nauczyc.No to tyle , sory za wszystkie bledy i pozdrawiam !! :)

Napisane Oct 17, 2010, 9:54 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

nompawlak powiedział(a):
Pytania:
Czy trenerzy naprawde pomagaja? :p
Czy zdarza sie ze masz z kims kose przez caly oboz o byle gowno?
Co jesli rozwali Ci sie deska?
Czy ludzie krytykuja twoja jazde czy raczej zajmuja sie swoja?
Zdarzaja sie dzieciaki 14 lat co skacza do Ciebie bo umieja wiecej?

Prosze o szybkie odpisanie bo bardzo jestem ciekaw :)

1.jak zapytasz - pomoga bo za to i placa, ale nie licz na to ze beda nad Toba stac i Ci mowic. Pokaza i sproboja wytlumaczyc, tyle:D
2.Sa rozne pojeby
3.jak typ wyzej pisal - skateshop
4.wiekszosc patrzy na siebie
5. Hmm. Zdarzaja sie takie co skacza bo mysla ze umieja wiecej, ale trzeba ich tylko uswiadomic.

Napisane Oct 17, 2010, 11:39 pm
twixxx

twixxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twixxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mozna jezdzic w nocy?

Napisane Oct 18, 2010, 2:56 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja