Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » czy w waszych miastach też st...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
czy w waszych miastach też stare babcie sie na was wydzieraja jak jeździcie, ???????????????????????????????????
Fini

Fini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

problem dzisiejszego skateboardingu... STARE UMY....... piszcie tutaj co na ten temat sądzicie..??? :thinking:

*Napisane Dec 11, 2005, 12:16 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znam bbke co lubi sk8boarding a znam takich co trzeba tepic... Moj cały blok jest w takich staruchach...:santa:

Napisane Dec 11, 2005, 12:27 pm
Fini

Fini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

domnie ostatnio babka zaczeła wrzeszczeć... TY WANDALU JEDEN....obys sobie nogi połamał na tym pojeżdzie...    (takich ludzi to ja nie rozumiem)

Napisane Dec 11, 2005, 12:45 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sram na te babcie, ale wiadomo, że się przyczepiają "nie hałasuj tutaj" "jeździj gdzie indziej" wkurza mnie to... Pozdrawiam.

Napisane Dec 11, 2005, 12:54 pm
I8arti

I8arti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to I8arti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No jak ja zawsze jeżdże, to ludzie cały czas patrzą przez okno, czy czasem im domu nie podpale.... :/ Ale raz jezdże, podchodzi do mnie jakaś bacia i wali taki text: "Uważaj na siebie synu" :P

Napisane Dec 11, 2005, 1:05 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No my mamy przed blokiem taką jedną paskudną bebe,która kiedyś nam wylała jakieś żygi na schody żebyśmie nie mogli jeździć czyli nie mogli byśmy hałasować!Potem zrobiliśmy jej jajecznice na drzwiach.Trzeba tępić takich ludzi i mówić im co sie o nich myśli.

Napisane Dec 11, 2005, 1:20 pm
Fini

Fini

Member
Wyświetl posty

ja też mam taką babe..... raz zaczeła w nas doniczkami z kwiatkami żucać..... (normalnie psychiatryk.... by sie przydał)

Napisane Dec 11, 2005, 1:36 pm
6lajts

6lajts

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 6lajts zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

je**ne staruchy zawsze jak jeździmy się burzą to im prujemy np.wczoraj bacia siedziała w oknie a mój kumpel do niej"chowaj się babka bo na małpy polują"

Napisane Dec 11, 2005, 1:51 pm
dziqska

dziqska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dziqska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tzn moze czasem ale ostatnio jakis dziadziu sie patrzyl co ja robie stal przez cwhile popatrzył sie i poszed :D

Napisane Dec 11, 2005, 3:17 pm
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak raz nie wytrzymalem z ziomami i chcielismy je napierd..... bo zaczely nas wyzywac i ze niby patologia sie szerzy :/

Napisane Dec 11, 2005, 3:52 pm
samciarz

samciarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samciarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

notak niektóre powiedzą uwazaj bo se nogi połamiesz ale raczej tak grzecznoścowo >> a niektórzy jak rozerwą piszczałe to im sie przestać niechce > ja na to reaguje tak ze sie wykłucam hehe:P

Napisane Dec 11, 2005, 4:05 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AntyBabcia :)

ja wymiekam przy takich babciach: jade sobie, skacze ze schodów, gleba i podłazi babcia i drze jape OOOOEEEE CO TY ROBISZ? CZY CHCEEEESZ SIĘ ZABIĆ DZIECKO? :P pff...

Napisane Dec 11, 2005, 7:27 pm
dziqska

dziqska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dziqska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heheh :D no niektore tomaja nasrane w kask :]

Napisane Dec 12, 2005, 10:22 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczerze mówiąc babcie wszytskie mam w dupie głeboko;]

Napisane Dec 12, 2005, 10:23 pm
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WSZYSTKOWIEDZĄCE BABY OSIEDLOWE I KASANOVA KARMIĄCY GOŁĘBIE

wpizdu z nimi

Napisane Dec 14, 2005, 5:37 pm
Torres

Torres

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Torres zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raz sie na mnie taka jedna wydarła bo robiłem grindy na ławce , po jakimś czasie zrzędzenia mnie wkurzyła , nieco mnie poniosło i pokazałem jej środkowego palca.
Od tamtej pory nie przydarzyło mi sie nic podobnego , czasem tam jakaś przejdzie babka albo staruszek i burczą pod nosem ale wystarczy powiedzieć" ja ja ja ja " albo " blahblahblah" żeby przestali :P

Napisane Dec 14, 2005, 7:54 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie kilka razy oblali wodą z okna...
bo mamy dobre schodki do grindów, ale nad nimi mieszka jakaś wredna stara proca, i oblewa nas wodą

Napisane Dec 14, 2005, 11:41 pm
RSSWThorin

RSSWThorin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RSSWThorin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten problem nie dotyczy jedynie Skateboardu. Jeżdżąc na BMX'e wiele razy miałem podobne sytuacje ze ,,starszymi" paniami. najbardziej zapadła mi w pamięć jedna z aluzji ,,Nie masz co robić tylko ławki niszczyć ?!" One chyba lubią sie tak pluć o wszystko.... jak na starość nie ma co robić to trzeba się czymś zająć.... np. tępieniem ,,złej" młodzierzy ;)

Napisane Dec 14, 2005, 11:48 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do mnie sie nie dowalaja, czasami sie ciesza i klaszcza jak skocze z :):):P dwóch schodków :P:):), kiedys tylko jedna powiedziala "O Jezuniu kochany, polomie sobie chlopok nogi" a tak to nie. :)

Napisane Dec 15, 2005, 4:03 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no jasne babcie to kwintesencja skateboardingu!

Napisane Dec 15, 2005, 4:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja