Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Łożyska Shake Junt

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Łożyska Shake Junt
Sewer

Sewer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sewer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Iż nie widzę w spisie treści tematu o łożyskach shake junt, to postanowiłem założyć nowy temat.Istniał jakiś czas temu temat o nich ale troszkę że tak powiem z niego capiło,także proszę modów o dodanie go do spisu.

Osobiście prawdopodobnie je kupie jeszcze w tym roku i zobaczy się,bo podobno kozak.

Dodane.

Napisane Oct 11, 2010, 9:38 pm Ostatnio edytowane Oct 25, 2010, 6:27 pm przez Karwan89
danekDSK

danekDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danekDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w poldonie są do dostania?

Napisane Oct 11, 2010, 10:01 pm
Sewer

Sewer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sewer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danekDSK powiedział(a):
w poldonie są do dostania?

Szukałem wszędzie i raczej nie,ja załatwię przez rodzinę w anglii.

Napisane Oct 11, 2010, 10:05 pm
bartek231

bartek231

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartek231 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem czy sa ale napewno bedą  w nowym skateshopie przybyła

Napisane Oct 12, 2010, 3:47 pm
paczek95r

paczek95r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paczek95r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bartek231 powiedział(a):
nie wiem czy sa ale napewno bedą  w nowym skateshopie przybyła

No dokładnie
nawet leża na ladzie
http://dskfamily.pl/imgLib/2010_08_15_blog.jpg

Napisane Oct 12, 2010, 4:16 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sa w polszy, mozna wlasnie w streethype dostac og i triple og, mialem okazje jezdzic diabelnie szybkie :D

Napisane Oct 12, 2010, 4:29 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brian herman vs shake junt bearings

Moim zdaniem kozak, jak ktoś będzie miał do załatwienia albo jak ktoś mieszka w wwa i wie ile kosztują to niech wali pm'ke do mnie.

Napisane Oct 12, 2010, 5:46 pm
handy

handy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to handy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z SHAKE JUNT-a  są już bluzy i koszulki znalazłem je tutaj u Przybyła w STREET HYPE, obczajcie
KOSZULKI

Napisane Oct 26, 2010, 12:20 am Ostatnio edytowane Oct 26, 2010, 12:21 am przez handy
Sewer

Sewer

Member
Wyświetl posty

handy powiedział(a):
Z SHAKE JUNT-a  są już bluzy i koszulki znalazłem je tutaj u Przybyła w STREET HYPE, obczajcie
KOSZULKI

Ja jednak z anglii nie będę miał,ale już u przybyła odłożyłem sobie jedną paczkę takich żeby mi nikt nie wykupił:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs892.snc4/72569_168724633138804_135319666479301_557819_6411486_n.jpg

Napisane Oct 26, 2010, 3:49 pm
SkH8

SkH8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkH8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam shake junty abec 7 za 75zl. Sa zarąbiste!! kupilem je w nowo otwartym skateshopie Flasmingo boardshop w szczecinie. polecam

Napisane Oct 26, 2010, 5:21 pm
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mieszkam w szczecinie i znam  Flamingo boardshop i osobiście Kaczora bo to jego sklep jakby ktoś to mogę nawet zniżkę załatwić

Napisane Oct 26, 2010, 6:04 pm
cybek

cybek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cybek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem je brać ale poczytałem trochę opinii i mi się odechciało..
Podobno na początku mistrz, cud i miód a po jakimś miesiącu taka ch**nia, że szkoda gadać. Dlatego zamówiłem Speed Metale..

Napisane Oct 26, 2010, 6:24 pm
sk8Maciek

sk8Maciek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8Maciek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam juz te shake junty,przesyłka szła 3 dni tz. dzis przyszły.Już testowałem z kumplem i łożyska piekielnie szybkie,a nawet szybsze od bones'ów reds bo sprawdzalismy :) Godne polecenia :D

Napisane Oct 26, 2010, 6:43 pm Ostatnio edytowane Oct 27, 2010, 7:07 pm przez sk8Maciek
ArcadeRg

ArcadeRg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArcadeRg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikipawlak powiedział(a):
ja mieszkam w szczecinie i znam  Flamingo boardshop i osobiście Kaczora bo to jego sklep jakby ktoś to mogę nawet zniżkę załatwić

hahahahahahahahaha ty tempa gnido

Napisane Oct 29, 2010, 11:38 am
kenedy

kenedy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kenedy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedy będą Shake Junt Abec 6? :D
NIe mogę się doczekać  :cyclops:

Napisane Nov 8, 2010, 2:33 pm
kerekere

kerekere

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kerekere zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam osobiście i są Mega polecam tak zawalają że masakra

Napisane Nov 8, 2010, 3:20 pm
kenedy

kenedy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kenedy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Abec 5, ze Street Hypu, ale chce zakupić abec 6 :D

Napisane Nov 8, 2010, 3:42 pm
metadon009

metadon009

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metadon009 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak jest z wytrzymałością tych łożysk?

Napisane Jan 3, 2011, 5:16 pm
TheWiewioR

TheWiewioR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheWiewioR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ma ABEC 6 wogóle łożysk, ewentualnie ABEC 7 -,-

Napisane Jan 3, 2011, 7:04 pm
Wrobel17

Wrobel17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wrobel17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko ze znaczkiem SHAKE JUNT kipi zajawą!

Napisane Jan 3, 2011, 7:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja