Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Książki

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Książki, Czy czytujecie czasem książki?
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekawi mnie, czy chłopakom (bo o dziewczynach wiem :P) zdarza się czytać jakieś inteligentne książki, oczywiście oprócz Harry'ego Pottera, bo to jest bestseller itd. i czyta się go, żeby nie być w tyle za innymi... To jak?  :cyclops:

Napisane Dec 11, 2005, 3:34 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja czytam kazdy cd-action i lubię książki Danna Browna. Kod Leonarda przeczytalem 3 razy :P

Napisane Dec 11, 2005, 3:44 pm Ostatnio edytowane Jan 23, 2007, 5:27 pm przez Robo_pl
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skoro pojawiło sie słowo inteligentne to poter odpada w domyśle ;

hm co moge polecic ....

Jay ingram - płonący dom  - "Płonący dom to fascynująca wyprawa w świat mózgu, który - kontrolując każdą naszą czynność i każdą myśl - decyduje o tym, że jesteśmy ludźmi.
Czy jednak mózg i umysł to jedno?
Czy jesteśmy świadomi wszystkich informacji, jaki do nas docierają?
W jaki sposób komunikują się ze sobą dwie półkule mózgowe?
Czy do przeprowadzenia racjonalnego rozumowania potrzebna jest nam umiejętność posługiwania się mową?
Skąd się biorą sny i dlaczego mózg nie może prawidłowo pracować, nie tworząc fantastycznych marzeń sennych?
By wyjaśnić, jak działa mózg, Jan Ingram relacjonuje niezwykłe wyniki najnowszych badań i przedstawia intrygujące teorie naukowe."

Napisane Dec 11, 2005, 4:36 pm
PROSTOWDZ

PROSTOWDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PROSTOWDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahah tylko 3 posty  (gdy pisałem)
jak widac mamy tu doczynienia z tzw."oryginalną mołodzierza' i nikt nie ma czasu na czytanie 

ps ME TOO hehe

Napisane Dec 11, 2005, 7:34 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A co do ciekawych teorii, Zyga, ostatnio czytałam książkę pt. "Ręce precz od tej książki!" (zakazana w wielu krajach podobno:cyclops:), w której autor przedstawiał wręcz niesamowite teorie naukowe popierane następnie faktami...  Sama nie wiem co o tym myśleć, na pewno trochę w tym prawdy, ale tak czy inaczej facet lekko stuknięty...  ;) Ale interesująca lektura.  :rolleyes:

Napisane Dec 11, 2005, 8:18 pm
6lajts

6lajts

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 6lajts zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przeczytam dwie sroniczki i już dalej nie mogę(oczy bolą)

Napisane Dec 11, 2005, 8:45 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak miałem kilka latkóff to czytałem ciągle Kaczora Donalda komiks... lubiłem to jak cholera....potem doszło Kaczor Donald Gigant...pełen wypass..
potem jak przyszła szkoła (pierw zerówka) to popier******* w czytaniu jak francuskie TGV...
teraz czytam co fajniejsze:D
Hobbita,Pottera,cykl książek z serii Diablo,encyklopedie o psach:D...

Kto sądzi, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła,to niezawodny znak że jest MUGOLEM :punk::punk::punk::punk::punk::punk:

Napisane Dec 11, 2005, 9:01 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak czytam...i to nawet dużo

najczęściej jest to literatura grozy...Stephen King itp.

ale czytam też bardziej sensowniejsze książki...np. "Boska Komedia" Dantego, czy też "czyścieć Dantego" itp.

jeżeli nie czytasz to...
"zabij sie...wstydu oszczędź" :P

Napisane Dec 11, 2005, 10:13 pm Ostatnio edytowane Dec 12, 2005, 8:25 am przez bula1111
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

y ja nie tylko gazety sportowe to co lubie a jakies lektury to zawsze tylkoi streszczenie
:P :P :P

Napisane Dec 12, 2005, 3:09 pm
RSSWThorin

RSSWThorin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RSSWThorin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm.... Polecam ,,Władce Pierścieni" wszystkie części. Hobbita tak samo. Poza tym czytam dużo książek fantasy. Praktycznie każdą która mi wpadnie w ręce :D Coś nie dużo osób czyta ksiażki na portalu :| Rozumiem że trenujecie czy coś.... ale poczytać też się czasami przyda.

Napisane Dec 12, 2005, 6:54 pm
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie czytam zadnych ksiazek naprawde jesli lektura to streszczenie lub film nikt mnie do czytania nie zmusi wiec nie bede czytał chyba ze gazety to inna sprawa:P to akurat lubie

Napisane Dec 12, 2005, 6:57 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Owszem czytam, nawet dużo. Od artykułów na anderze po ambitne ksiązki z drugim dnem. Lubie czytać.

Napisane Dec 12, 2005, 8:25 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nienawidze książek a szczególnie lektur. Lubie tylko czytać jakieś fajne gazety jak Info i wszystko co z decha związane.

Napisane Dec 14, 2005, 5:29 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:

Ja nienawidze książek a szczególnie lektur. Lubie tylko czytać jakieś fajne gazety jak Info i wszystko co z decha związane.

:| Taa ander jest niezwykle kontrastowy - trochę tu inteligentnych ludzi z którymi można pogadać, ale również i coraz więcej takich co to książek nie czytają bo po prostu ich nie zrozumieją.

Jak dla mnie wspaniałą książką jest "Alchemik' Paulo Coelho. Jeśli ma się na nią nastrój, naprawdę dobra rzecz.

Napisane Dec 14, 2005, 5:43 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no lektóry zawsze sprawiały mi ból są takie ciekawe jak wzeszłoroczny śnieg ale ogólnie to książki całkiem lubie czytać wieczorkiem przed snem...

Napisane Dec 14, 2005, 5:47 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sXe powiedział(a):
A co do ciekawych teorii, Zyga, ostatnio czytałam książkę pt. "Ręce precz od tej książki!" (zakazana w wielu krajach podobno:cyclops:), w której autor przedstawiał wręcz niesamowite teorie naukowe popierane następnie faktami...  Sama nie wiem co o tym myśleć, na pewno trochę w tym prawdy, ale tak czy inaczej facet lekko stuknięty...  ;) Ale interesująca lektura.  :rolleyes:

znalazłem ksiązke w necie przeczytałem o niej kilka słów i jak tylko bede miał czas to sobie ja sciągnę ;)

Krova powiedział(a):
Jak dla mnie wspaniałą książką jest "Alchemik' Paulo Coelho. Jeśli ma się na nią nastrój, naprawdę dobra rzecz.

taaaa alchemik jest w pytkę ;)
skoro ci sie podobał to pewnie tez spodoba ci sie edward stachura - Fabula Rasa
fabula rasa powiedział(a):
Ta książka nie jest do przeczytania. Ta książka jest do odkrycia. Co jest w tej książce do odkrycia? To między innymi, ale przede wszystkim, że każda książka jest zawsze tylko książką; że wszystkie słowa są zawsze tylko słowami, nigdy nie są tym, co - z mniejszym lub większym popisem - usiłują opisać.

z rzeczy dziwnych seria napisana przez carlosa castaneda -> świadome sny pejotl itd ;)

zbiór rekolekcji wygłoszonych przez DeMello - PRZEBUDZENIE - dość zaskakujace jak na jezuitę

Sir Laurence Gardner - wydają sie mocno naciągane momentami ale ciekawe

Monroe [trylogia I] - Podróże poza ciałem - monroe całkiem daje rade

kazda z tych ksiazek  zainteresowanym moge wysłąc na mail (chyba poza ksiązkami Gardner i nie jestem pewien co do fabula rasa ale jak bym sie uparł tez bym pewnie znalazł.

Napisane Dec 14, 2005, 6:12 pm
wojtekkk1

wojtekkk1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtekkk1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lubię czytać, tylko kilka książek mi się spodobało takie jak "seria niefortunnych zdarzeń" i "złap mnie jeśli potrafisz"

dzisiaj mi przyszła (oczywiście z A.pl :P) książka o snowboardzie dla początkujących :)

Napisane Dec 14, 2005, 6:36 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubie czytać ale rzadko

Napisane Dec 14, 2005, 6:59 pm
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie przepadam za czytaniem książek...jedynie co przeczytam to tylko jakies krótki lektóry i PAMIETNIK NARKOMANKI(przeczytałąm cały)ale naprawde ta ksiązke naprawde warto przeczytać nooo.....to tylee:)

Napisane Dec 14, 2005, 9:53 pm
Sniper0

Sniper0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sniper0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wypasiona ksiązka to "inny świat"Gustawa Herlinga Grudzińskiego
Wypa$$

Napisane Dec 14, 2005, 10:03 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja