Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Breakdance » Ból :/

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ból :/
pietrek512

pietrek512

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pietrek512 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Zaczynam zabawę z breakdance i mam problem. Otóż jak np chce się nauczyc np żółwia no ale do tego muszę nauczyć się stania w pozycji...  nie wiem jak ona się nazywa. 1:56 w  Tym filmiku. No i kładę w ten dołek łokieć ale po oparciu mnie boli to miejsce... parę razy udało mi się na 5 s oderwać od ziemi nogi ale przeważnie kończy się upadkiem bo ból jest zarówno z jednej strony jak i drugą ręką z drugiej. Co to może być? Przejdzie po jakimś czasie prób?

Napisane Oct 17, 2010, 5:33 pm
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napnij muły
no pain no gain

Napisane Oct 17, 2010, 6:13 pm
pietrek512

pietrek512

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pietrek512 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale mnie boli na brzuchu w tym "dołku" tam raczej nie ma co napinać...

Napisane Oct 17, 2010, 7:09 pm
skateordiexd

skateordiexd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateordiexd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trenuj powoli, najpierw leciutko a dopiero pozniej ta figure i po probliemie, a jak nie pomoze to koncz z tym i znajdz sobie jakas fajną internetówke

Napisane Oct 17, 2010, 8:49 pm
Frugooo

Frugooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Frugooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za co dostał warna ? sory za oftopka

Napisane May 30, 2011, 9:05 pm
wypad

wypad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wypad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bo napisał ''dupsko''. prostak.

e: dokładnie to ''dupsku''

Napisane May 30, 2011, 9:13 pm Ostatnio edytowane May 30, 2011, 9:14 pm przez wypad
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.

Koniec offtopa.

Napisane May 30, 2011, 9:29 pm
AllFromUSA

AllFromUSA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AllFromUSA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak boli, to nie warto się przepracowywać. Do wszystkiego podobno trzeba podchodzić powoli. Prawda?

Napisane Jul 4, 2011, 9:06 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja