Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » euroloty

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
euroloty
olek2

olek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czym tak naprawdę są te koła?
ile mogą kosztować gdzie je kupie
?
ile są warte?
z czego są wykonane
i co o nich sadzicie?
z góry THX
pozdrawiam Olaf

*Napisane Oct 20, 2010, 6:28 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eurolty* w chuj sa warte, kup cos polskiego.

eurolty*

Napisane Oct 20, 2010, 6:53 pm Ostatnio edytowane Oct 20, 2010, 6:53 pm przez sadzik94
Lukk

Lukk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja je mam i są już tak dojebane, że szok

nie radzę ci ich używanych kupować już, non stop spada gumka

Napisane Oct 20, 2010, 6:59 pm
olek2

olek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak to gumka ;>
to z czego one są ?
ile za nie chcesz lukk?

Napisane Oct 20, 2010, 7:10 pm
potuch28

potuch28

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to potuch28 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po pierwsze to EUROLITY*. wykonane są z metalu i bieżnik mają owinięty gumką cieńką. Nowych z tego co wiem nie dostaniesz.

Napisane Oct 20, 2010, 8:02 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

euroloty, eurolity heheh Kółka noszą nazwę Eurollt, metale kółko z rdzeniem o ile się nie mylę i gumową oponką, powiadają że są cichsze ale kolego lukk wyraził dostateczna opinie na temat nich.

Napisane Oct 20, 2010, 9:04 pm
potuch28

potuch28

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to potuch28 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HulajnogaFun powiedział(a):
euroloty, eurolity heheh Kółka noszą nazwę Eurollt, metale kółko z rdzeniem o ile się nie mylę i gumową oponką, powiadają że są cichsze ale kolego lukk wyraził dostateczna opinie na temat nich.

kto ci dziecko takich herezji naopowiadał? Jeszcze raz powtórze.. - EUROLITY nie euroloty ani eurollt. Nie wiem skąd wy bierzecie te nazwy... I nie ma żadnego rdzenia tylko metalowe koło o profilu takim jak basic na gf i na bieżniku ma cienką gumę. tyle

Napisane Oct 20, 2010, 9:20 pm Ostatnio edytowane Oct 20, 2010, 9:21 pm przez potuch28
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja