Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Sprzęt » [bmx] do 1200

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[bmx] do 1200, wybór
vieniowski

vieniowski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to vieniowski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!

Na wstępnie chciałbym zaznaczyć, że przeglądałem przyklejone tematy aczkolwiek są one dosyć stare więc postanowiłem napisać. Opłaca się w ogóle pchać w nowy BMX przy takiej cenie, czy lepiej poszukać jakiegoś używaka? Ogólnie to jestem zielony, bo póki co śmigałem na desce przez cały czas więc prosiłbym o wytłumaczenie dlaczego ten a nie inny :)

Pozdro

Napisane Oct 20, 2010, 8:25 pm
andiko

andiko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to andiko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema, jestem Zbigniew, przyszedłem również do tego koła, z powodu mojej chorej żon...chcialem sie tez was zapytac nie robiac sniffu, tzn syfu (za duzo amfy) tylko ze do 800zl

pozdro z budyniem na czole

Napisane Oct 20, 2010, 11:36 pm
maxi102

maxi102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maxi102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takich tematów było około miliona... A odpowiedź jest prosta i niektórym znana, dozbieraj 400 zł i będziesz miał Diggera :)

Napisane Oct 21, 2010, 7:20 am
konrad429

konrad429

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad429 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

vieniowski powiedział(a):
Witam!

Na wstępnie chciałbym zaznaczyć, że przeglądałem przyklejone tematy aczkolwiek są one dosyć stare więc postanowiłem napisać. Opłaca się w ogóle pchać w nowy BMX przy takiej cenie, czy lepiej poszukać jakiegoś używaka? Ogólnie to jestem zielony, bo póki co śmigałem na desce przez cały czas więc prosiłbym o wytłumaczenie dlaczego ten a nie inny :)

Pozdro

A ile masz pieniedzy na wydanie??

Napisane Oct 21, 2010, 4:12 pm
vieniowski

vieniowski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to vieniowski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak napisałem w temacie do 1200zł.

Nie chcę nic dokładać, żadnych 400zł dlatego jasno określiłem, że MAKSYMALNIE 1200 więc prosiłbym o nie przekraczanie budżetu. :)

Napisane Oct 21, 2010, 6:30 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szukaj używek na allegro

firmy : wtp , subrosa też możer być , i jakieś inne ;p na pewno coś znajdziesz w bardzo dobrym stanie :D jak coś znajdziesz to daj link w tym temacie to ci powiemy czy warto kupić i czy jest dobry

Napisane Oct 21, 2010, 7:02 pm
andiko

andiko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to andiko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haro f2 dobry jak na poczatek?

Napisane Oct 21, 2010, 7:18 pm
vieniowski

vieniowski

Member
Wyświetl posty

Szczerze powiedziawszy zainteresował mnie ten:

http://allegro.pl/bmx-wethepeople-wtp-4s-macneil-odysej-i1278007698.html#gallery

oraz mam szansę zakupu tego Kinka za 1200zł:

http://sklep.proletaryatbmx.pl/rowery,bmx,1462,kink_gap_2010.html

Jest to w ogole warte polecenia?

EDIT: I to:

http://allegro.pl/bmx-subrosa-malum-dirt-niepowtarzalna-okazja-i1272636422.html

Napisane Oct 21, 2010, 7:20 pm Ostatnio edytowane Oct 21, 2010, 7:29 pm przez vieniowski
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z tych trzech to bym wziął subrose ( 3 link )

Napisane Oct 21, 2010, 7:35 pm
konrad429

konrad429

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad429 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@Kolega Up
Zgadzam się z Tobą B)

Napisane Oct 21, 2010, 8:06 pm
dashio

dashio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dashio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dołączam się do pytania autora.

Subrosa z tych trzech dlaczego?

Jeszcze małe, błahe pytanie: czy ten malum dirt będzie jakiś trudniejszy w ogarnięciu dla początkującego w porównaniu do wersji street? (edit)Niby jest jakaś mała różnica w geometrii ramy, ale czy to jakoś szczególnie początkujący może odczuć ? ;p

Napisane Oct 21, 2010, 8:13 pm Ostatnio edytowane Oct 21, 2010, 8:15 pm przez dashio
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

subrosa z tych 3 ponieważ ma rame cro-mo

Napisane Oct 21, 2010, 8:54 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja