Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Sprzęt » [widelec] sztywny widel w str...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[widelec] sztywny widel w streecie, opinie
sznyc

sznyc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sznyc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemano, jezdze na mtb, jestem na etapie doskonalenia 180, obenie mam amortyzator (kola 24'') i mam pytanie; mianowicie, jakie plusy niesie ze soba sztywny widel? zastanawiam sie nad zmiana amortyzatora na sztywniaka ze wzgledu na to ze amor nie jest wysokich lotow, a sztywniak po za tym zmienijszylby wage o 1,5 kg. a wiec, czy jestescie mnie w stanie przekonac do wstzywnego?

Napisane Oct 21, 2010, 4:16 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do streetu tylko sztywniak ! !!! !

a zresztą tak jak pisałeś niższa waga

Napisane Oct 21, 2010, 4:39 pm
sznyc

sznyc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sznyc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiem, ale niektorzy jezdza w streecie z amorem... dlaczego tylko sztywniak? moze ktos to wytlumaczyc?

Napisane Oct 21, 2010, 5:23 pm
konrad429

konrad429

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad429 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przeważnie na streecie jeżdzi sie na sztywniaku bo są proste miejscówki nie zadne japy na 0.1m m.in dlatego ale tez waga nizsza bo kazdemu zalezy na wadze jak najlzejszy amorka to do dirtu :D

Napisane Oct 21, 2010, 8:09 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czytanie FAQ nie boli

Napisane Oct 21, 2010, 11:24 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja