Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Przesyłka birds

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Przesyłka birds
waniowyy

waniowyy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to waniowyy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamówiłem sobie deseczke z birdsa przelałem 2 paz. Paczki jeszcze nie ma.
W tym samym dniu przelałem też na GF i paczka już dawno przyszła

Napisane Oct 22, 2010, 11:56 am
olek2

olek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sama realizacja zamówienia trwa 21 dni :/
zaczekaj ja czekałem 1 miesiąc

Napisane Oct 22, 2010, 12:06 pm
ciekma

ciekma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciekma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czekalem 3 miesiace ale w koncu doszla

Napisane Oct 22, 2010, 1:54 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Birds jest zacowany w CIUR

ja czekałem 1miesiac

a na gf 4dni

Napisane Oct 22, 2010, 2:30 pm
potuch28

potuch28

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to potuch28 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czytajcie idioci ze zrozumieniem jak coś kupujecie.... Pisze wyraźnie w temacie z birdsami że realizacja trwa 21 dni... on musi ten blat zrobić i ma jeszcze dużo innych rzeczy do roboty niz pieprzone decki. GF ma już wszystko przygotowane i wysyłają odrazu. I nie zakładajcie debile takich tematów... założył nowy temat bo czeka na birdsa juz 20 dni.... ;/ śmiech na sali.. mogłeś to napisać w temacie o birdsach ... Ludzie myślcie!!

Napisane Oct 22, 2010, 3:21 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja