Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Shaun White Skateboarding

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Shaun White Skateboarding
tomekas

tomekas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Otóż wychodzi na polski rynek gra Shaun White Skateboarding.
Co o tym myślicie?Kupicie czy może pozostaniecie przy Tonym Hawk'u lub Skate?.
Gra zapowiada się bardzo ciekawie,o wiele bardziej realistyczna od THAWA .
Wyjdzie na PS3,X360,Wii oraz PC!!

Trailer:

Gameplay:

Napisane Oct 29, 2010, 3:59 pm Ostatnio edytowane Oct 29, 2010, 4:07 pm przez tomekas
Akerek

Akerek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Akerek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, troche czasu minęło od poprzedniego posta ale mam małe pytanie otóż jak odpalam gierke to wyskakuje mi okno żebym się zalogował a konto można od 18 lat zrobić. Czy to jest płatne jakbym się tam zarejestrował?

Napisane Jul 23, 2011, 11:48 pm
pacyfista666

pacyfista666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pacyfista666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gierka jest bardzo przyjemna, mam przyjemność sobie już w nią pograć na kompie. Oczywiście kompletny arcade, zero realizmu. Dosyć fajnie się gra, ta zmiana otoczenia jest bardzo fajna, trochę mało trików, ale grafika i audio nadrabia.
Jest możliwość ustawenia sterowania na klawiatureę, więc nie ma problemu z instrukcjami jak zrobić dany trik, nie to co w THAW albo w SW Snoboarding, polecam, możecie śmiało kupować, raczej się nie zawiedziecie ;)

Napisane Sep 22, 2011, 7:05 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja