Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » [dętka] ciągle pęka

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[dętka] ciągle pęka, pomoc
Juventusek

Juventusek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Juventusek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam, ostatno dużo jeżdżę po ulicach i mi szybko siada dętka z przodu, kleiłem ale to bezużyteczne, mam pytanie, jakich dętek użtwacie, ile Bar'ów pompujecie(jak mocno) i czy może znacie jakieś dobre sklepy z takimi artykułami, zgóry dzięx:]

Napisane Oct 30, 2010, 10:30 am
przekon

przekon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przekon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdejmij oponę i sprawdź czy na obręczy nie masz żadnej "zadry" a jak nie to na wszelki wypadek kup/zrób taśmę na obręcz.
Ja ładuje 4.5-5 barów i przebita dętka zwłaszcza z przodu to na prawdę sporadyczne zdarzenie ; ]

Napisane Oct 18, 2011, 7:01 pm
rswojtek

rswojtek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rswojtek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pompuj na wyczucie  B) tak jak ja

mi pękła dętka tylko 2 razy

*Napisane Oct 24, 2011, 5:46 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rswojtek powiedział(a):
pompuj na wyczucie  B) tak jak ja

mi pękła dętka tylko 2 razy

Cała Polska teraz będzie pompowała na ,,czuja'', dziękujemy Ci za info!

Napisane Oct 25, 2011, 3:33 am
shooterr

shooterr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shooterr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sprawdź oponę, kup nową dętke, właduj 6 barów (zalezy jaką masz opone) , nie będziesz miał już problemów

Napisane Jan 12, 2012, 6:59 pm Ostatnio edytowane Jan 12, 2012, 7:04 pm przez shooterr
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shooterr powiedział(a):
sprawdź oponę, kup nową dętke, właduj 6 barów (zalezy jaką masz opone) , nie będziesz miał już problemów

właduj 6 barów do opony która jest do 4, baw się dobrze :clap2:

Napisane Jan 13, 2012, 1:24 am
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Opik powiedział(a):
shooterr powiedział(a):

Cytuj:
właduj 6 barów (zalezy jaką masz opone)

Napisane Jan 13, 2012, 9:07 am
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grucha12 powiedział(a):
Opik powiedział(a):
shooterr powiedział(a):

Cytuj:

więc chyba "właduj tyle do ilu przewidział to producent" a nie przeczenie sobie samemu w jednym zdaniu

Napisane Jan 13, 2012, 6:09 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Opik powiedział(a):
Grucha12 powiedział(a):
Opik powiedział(a):
shooterr powiedział(a):

Cytuj:

więc chyba "właduj tyle do ilu przewidział to producent" a nie przeczenie sobie samemu w jednym zdaniu

Zwracam honor, spojrzałem bardziej pod kątem logiki niż poprawności zdania.

Napisane Jan 13, 2012, 11:51 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja