Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Napoje z energią

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Napoje z energią, hihi
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piszcie w tym temacie jakie są wasze ulubione napoje energetyzujące, które daja najwiecej powera itp.

Pozdro ;)

Aha mój to n-gine B)

*Napisane Oct 31, 2010, 2:49 pm Ostatnio edytowane Oct 31, 2010, 2:49 pm przez panFinger
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój ulubiony to GREEN UP zielony
ma ten smak :D
ale czy energii dodaje to jakoś nie odczułem tego :P

Napisane Oct 31, 2010, 2:58 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubię to nowe Mountain Dew Adrenaline, bardzo smaczne jest i nakurwia mnie po tym serce więc wnioskuję, że rzeczywiście daje kopa.

Napisane Oct 31, 2010, 3:24 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezdrowe i drogie.

Napisane Oct 31, 2010, 3:25 pm
rider55

rider55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rider55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gazowana woda z sokiem,zawsze po tym naj*bany jestem :D

Napisane Oct 31, 2010, 4:27 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
Redbull z fetą

Ale że fetę wciągasz czy wsypujesz do redbulla, żeby był napój?

Napisane Oct 31, 2010, 6:18 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wsypuje się do redbulla rozpuszcza i pije.

Napisane Oct 31, 2010, 6:37 pm
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piwo
Albo Pluszszsz z rzeń-szeniem

Napisane Oct 31, 2010, 6:53 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W sumie od niedawna jadę dzień w dzień na energetykach a biorąc pod uwagę mój budżet kupuje jakieś gówno w biedronce hehe. Od siebie mogę tylko dodać że 24 godziny na nogach w konfiguracji praca w nocy-szkoła w dzień i połączenie trzech litrów takiego napoju opalanych fajkami nie wpływa zbyt dobrze na organizm.

Napisane Oct 31, 2010, 6:55 pm
zlukasz96

zlukasz96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zlukasz96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja z ziomalami to jakieś sztynksy z kaufa kupujemy  B) ale podobnież najlepiej przyswajalnym zródłem cukru i witamin itp. (tych pierdół które dodają nam energii, nie jak rzekomo np. kawa) są głównie owoce, warzywa i soki z nich, więc myślę że lepiej byłoby wypić kubusia hehe  ;)

Napisane Oct 31, 2010, 7:22 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zlukasz96 powiedział(a):
Ja z ziomalami to jakieś sztynksy z kaufa kupujemy  B) ale podobnież najlepiej przyswajalnym zródłem cukru i witamin itp. (tych pierdół które dodają nam energii, nie jak rzekomo np. kawa) są głównie owoce, warzywa i soki z nich, więc myślę że lepiej byłoby wypić kubusia hehe  ;)

węglowodany proste dają ci kopa
węglowodany złożone więcej energii na cały dzień.
cała filozofia

Napisane Oct 31, 2010, 7:32 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widok dzieciaków z "Tajgerem" z biedronki jest u mnie na porządku dziennym, a rozpierdala mnie zawsze jak to widzę. Widzę to jako takie +2 do respektu.

Napisane Oct 31, 2010, 9:18 pm
Ose

Ose

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ose zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

garb powiedział(a):
Lubię to nowe Mountain Dew Adrenaline, bardzo smaczne jest i na*****ia mnie po tym serce więc wnioskuję, że rzeczywiście daje kopa.

Nie wiem, ale ty masz słabe serce chyba :D Ja wypiłem 2 puszeczki i nic ale to dosłownie nic nie czułem, jak zwykły Mountain Dew, ale jedyna zaleta to smak troszeczkę się różniący od zwykłego, no i piękna puszka :D

Napisane Oct 31, 2010, 9:25 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Ose powiedział(a):
garb powiedział(a):
Lubię to nowe Mountain Dew Adrenaline, bardzo smaczne jest i na*****ia mnie po tym serce więc wnioskuję, że rzeczywiście daje kopa.

Nie wiem, ale ty masz słabe serce chyba :D Ja wypiłem 2 puszeczki i nic ale to dosłownie nic nie czułem, jak zwykły Mountain Dew, ale jedyna zaleta to smak troszeczkę się różniący od zwykłego, no i piękna puszka :D

Mam mega słabe, jak to wszyscy u mnie w rodzinie.
Piłem raz tego Burna z niby 20% soku i nie tylko smakuje jak jabol to też jakiegoś stanu przedzawałowego dostałem.
I tak czasami piję energetyki bo lubię ich smak, a jak poboli to przestanie :P

Napisane Oct 31, 2010, 9:31 pm
misq1993

misq1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misq1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z tego co czytałem to takie napoje są niezdrowe, na forum o tematyce rowerowej wiekszosc ludzi odradzało picia tego typu rzeczy podczas wysiłku.

Sam moze wypiłem max 5 puszek czegos takiego, najbardziej smakował mi green up. Reszta smak ten sam.

Nie próbowałem redbulla, moze on daje kopa, reszta jakos na mnie nie działa.

Napisane Oct 31, 2010, 9:34 pm
grzesmilan

grzesmilan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesmilan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
Widzę to jako takie +2 do respektu.
Masz chyba jakiś kompleks.
Co do tematu to Guarana w najczuystszej postaci- 30 tabsów 800mg/tabs 20zł w aptece. Pozatym to tabsy bepower z biedronki czerwone, teżz guaraną i jakieś litrowe. Praktycznie codziennie

Napisane Nov 1, 2010, 12:07 am Ostatnio edytowane Nov 1, 2010, 12:08 am przez grzesmilan
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzisiaj w LIDLu kupiłem zgrzewke 4 N-GINE za 3,89zł gdzie normalnie jeden kosztuje 2,70zł  ;)

Napisane Nov 1, 2010, 12:20 am
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
Widok dzieciaków z "Tajgerem" z biedronki jest u mnie na porządku dziennym, a rozpierdala mnie zawsze jak to widzę. Widzę to jako takie +2 do respektu.

Tymbark to też bonusy do statystyk?
Ja nie widzę w tym nic dziwnego, dla mnie to zwykły napój, nawet, jeżeli kiedyś jakoś na mnie to działało, to już dawno wyrobiłem sobie tolerancje.
Po prostu lubię ich smak, ostatnio najbardziej podchodzi mi nieco biedny PitBull, choć wydaje się dresiarski z oczywistych względów, to jest nieco kwaśniejszy od reszty, co mi pasuje. Dodatkowo, nie wali apteką jak tajger.

Napisane Nov 1, 2010, 1:19 pm Ostatnio edytowane Nov 1, 2010, 1:20 pm przez Clubbasse
Ose

Ose

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ose zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mentos99 powiedział(a):
monster energy

A w Polsce masz skądś czy za granicą piłeś? Słyszałem, że napój słaby ale smaczny.

Napisane Nov 1, 2010, 2:21 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to może moja osoba się wypowie...

http://hyy.pl/images/12IMG_0833.jpg

moja kolekcja puszek po wypitych energetykach. Wypitych przeze mnie zaznaczam. Jeżeli chodzi o kop to największy dają Red, Burn, Tiger oraz Bullit.

Napisane Nov 1, 2010, 8:52 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja