Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Decki FLMG FLamingo

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Decki FLMG FLamingo, miał ktoś
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam widziałem ostatnio w boardshopie flamnigo w moim miescie blaty cartel blank sa to blaty flamingo miał ktoś ludzie z parku mówią że to baker'y kto miał mówcie czy wytrzymałe i ogólnie fajne itd
tu macie link -----------------> http://www.flmg.pl/product-pol-180-Deska-CARTEL-Blank-FLMG.html B) :P :)

Napisane Nov 2, 2010, 7:28 pm Ostatnio edytowane Nov 2, 2010, 7:28 pm przez mikipawlak
krejzol69

krejzol69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krejzol69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pewnie ci to zaraz usuną :D deski wyglądają na wytrzymałe na foto i wgl ( nie jeździłem zachaczam żeby nie było off topa )
pozdro

Napisane Nov 2, 2010, 7:33 pm
ArcadeRg

ArcadeRg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArcadeRg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bakery....., baker to szczecin ma w sercu. mam i jeste zadowolony, nie jest miękkim kapciem, ma popa, kształt elegancki. kazdy kto ma ten zadowolony. za tą cene to fantastiko.

Napisane Nov 3, 2010, 12:53 pm
skater55

skater55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są fantastyczne polecam

Napisane Nov 3, 2010, 3:18 pm
sklejkarz

sklejkarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sklejkarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ArcadeRg powiedział(a):
bakery....., baker to szczecin ma w sercu. mam i jeste zadowolony, nie jest miękkim kapciem, ma popa, kształt elegancki. kazdy kto ma ten zadowolony. za tą cene to fantastiko.
tez mam sie jaram zajebisty jest ma popa

Napisane Nov 3, 2010, 9:16 pm
kancio96

kancio96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kancio96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to nie są deski flmg tylko cartel i oni naniśeli tylko swój szablon nawiązując do tematu to dobre deski

Napisane Nov 7, 2010, 11:42 am
Dramer102

Dramer102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dramer102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mega deski mialem 2 juz switeny pop i super ksztalty polecam

Napisane Nov 7, 2010, 12:01 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja