Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Jak BerlinWood Flatface itd.R...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak BerlinWood Flatface itd.Robia Decki??
rastman1491

rastman1491

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rastman1491 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo!!!!

Zwracam się do was ponieważ mam taki dylemat, otóż zadziwia mnie to jak oni robią te woodeny jakie oni maja formy. Już wszytko przeleciałem i nic. Chcę zrobić sobie (robić*) deski ale sam nie wiem jakiej formy użyć, i robiłem z betonu,z szpachli samochodowej, z blachy, i odciskalem jedna deche od drugiej i to nie jest to.I nie zadowalają mnie te dachy co robię mnie te dech co robiłem.Więc pytam sie jakiej oni formy używają, np:"Rusties" sa to dech robione sposobem domowym i jakiej on formy używa i wielki szacyn dla kolesia JAKIEJ?!?!?!?!
Wielkie dzięki z góry.

PS: Proszę nie pisać "Takich tematów było mnóstwo!" bo nie było!.Sorry że tak  chaotycznie wszystko.

Napisane Nov 3, 2010, 4:39 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

srakiej. z metalu. Takie firmy mają kase i mogą sobie pozwolić na formę za 700-800 zł i więcej.
Poza tym mniej ważne jest z czego jest zrobiona forma tylko jak ona jest zrobiona. Ze szpachli da się zrobić zaje*istą formę tylko trzeba umieć zrobić profil itp.

Napisane Nov 3, 2010, 4:47 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2010, 4:49 pm przez HulajnogaFun
rastman1491

rastman1491

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rastman1491 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli jestes taki mądry  to powiedz jak sie robi formy a Rusties  to koles sobie w domu robi dechy.A takie formy za 800 baniek to gadze moge niby kupić to napisz a jak nie wiesz to po Hu*a piszesz odpowiedzi!

NO to  napisz jaki sie robi profil ot o mi chodzi a nie tak odpowiadasz!!

Napisane Nov 3, 2010, 5:02 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2010, 5:04 pm przez rastman1491
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

800 baniek to ok. 80 tys.

Napisane Nov 3, 2010, 5:30 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to co ty robiłeś dwa prostokąty ze szpachli bez profilu i z tego deski!?
NIE ZAPYTAŁEŚ SIĘ JAK SIĘ ROBI PROFIL TYLKO Z JAKIEGO MATERIAŁU ROBIĄ WIĘC NIE WYZYWAJ KOLESIA OD HU*A ZA TO, ŻE NIE SIEDZI W TWOJEJ GŁOWIE! JAKJANIENAWIDZETAKICHCH*JOWYCHDZIECINEOJAKTYWONSTĄDJAKJANIENAWIDZETAKICHCH*JOWYCHDZIECINEOJAKTYWONSTĄDJAKJANIENAWIDZETAKICH
CH*JOWYCHDZIECINEOJAKTYWONSTĄDJAKJANIENAWIDZETAKICHCH*JOWYCHDZIECINEOJAKTYWONSTĄDJAKJANIENAWIDZETAKICHCH*JOWYCHDZIECINEOJAKTYWONSTĄD
musisz dać frezarzowi rysunek jaki chcesz ten profil i on ci to zrobi. ale to nie jest to że sobie narysujesz dwie kreski, tylko dokładny musi on być.

Napisane Nov 3, 2010, 5:59 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2010, 6:02 pm przez niee
rastman1491

rastman1491

Member
Wyświetl posty

MichasSB powiedział(a):
800 baniek to ok. 80 tys.
No o to mi chodziło o 80 tys a nie 800zl

Napisane Nov 3, 2010, 6:36 pm
rastman1491

rastman1491

Member
Wyświetl posty

niee powiedział(a):
JAKJANIENAWIDZETAKICHCH*JOWYCHDZIECINEOJAKTYWONSTĄDJAKJANIENAWIDZETAKICHCH*JOWYCHDZIECINEOJAKTYWONSTĄDJAKJANIENAWIDZETAKICH
CH*JOWYCHDZIECINEOJAKTYWONSTĄDJAKJANIENAWIDZETAKICHCH*JOWYCHDZIECINEOJAKTYWONSTĄDJAKJANIENAWIDZETAKICHCH*JOWYCHDZIECINEOJAKTYWONSTĄD

Ty jesteś dziecko neo debilu jeden tyyyyyy debilu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dzieciaku jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisane Nov 3, 2010, 6:41 pm
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A Ty myslisz ze 1 forma to jeden blat?
Poyebauo?
Z jednej formy zrobisz tyle blatow ile chcesz!!! :P
Chyba ze forma bedzie stara i pójdzie w pól B)

Napisane Nov 3, 2010, 6:50 pm
potuch28

potuch28

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to potuch28 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak przeczytalem wszystkie wypowiedzi w tym temacie to mi zwieracze puściły.... ten poziom na a.pl mnie irytuje...

Napisane Nov 3, 2010, 6:59 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja