Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Petycja o skatepark w Mszanie...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Petycja o skatepark w Mszanie Dolnej, pomoc
kuboss6

kuboss6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuboss6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W koncu postanowiłem napisac petycje.
Podpisujcie!!!
Prosze

http://www.petycje.pl/petycja/5937/petycja_o_skatepark_w_mszanie_dolnej.html

Napisane Nov 3, 2010, 5:11 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2010, 7:11 pm przez kuboss6
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poparłem, ale nie wiem czy to coś da

Napisane Nov 3, 2010, 8:33 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HulajnogaFun powiedział(a):
Poszedłbyś ku*wa z papierkiem, polatał po mieście z kumplami, rozłożył jakieś stoisko, poznajdywał skuteczne argumenty i wtedy ktoś by się tym zainteresował a tak jak ty będziesz miał fanaberię i napiszesz sobie petycje którą podpisze maks. 100 ludzi to to gówno da i wszyscy będą mieli to w dupie

Szczególnie jak połowa z tych 100 ludzi będzie z 2 końca Polski :D

Napisane Nov 3, 2010, 9:56 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm... fajnie ze mi posta wykasowali ...

Napisane Nov 4, 2010, 3:45 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

HulajnogaFun powiedział(a):
hmm... fajnie ze mi posta wykasowali ...

na szczęście zachowałem go dla ciebie w moim cytacie :)

Napisane Nov 8, 2010, 9:08 pm
lezysz

lezysz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lezysz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podpisałam się, mimo, że mam kawał drogi do tej miejscowości. Potrzebne są te skateparki. ;D

Napisane Nov 20, 2010, 1:23 pm
Tunior91

Tunior91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tunior91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Error 404: Not found
Plik nie znaleziony.

Napisane Dec 3, 2010, 7:49 pm
KoKoFB

KoKoFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoKoFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kuboss6, POPRAW LINK !!! A tak wgl. to dobry link:
http://www.petycje.pl/petycja/5937/petycja_o_skatepark_w_mszanie_dolnej.htmlPetycja

Napisane Dec 4, 2010, 6:16 pm Ostatnio edytowane Dec 4, 2010, 6:16 pm przez KoKoFB
kuboss6

kuboss6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuboss6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

petycja juz nie wazna o 2 tygodni
burmistrz sie nie zgodził

Napisane Dec 5, 2010, 11:00 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja