Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Zajezdnia 31 Wrocław

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Zajezdnia 31 Wrocław
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo. Nie znalazłem tematu o zajezdni, ale wiem że kiedyś był. Strona internetowa nie działa. W każdym bądź razie mam kilka pytań, bo planuję się tam wybrać:
1) Jestem pełnoletni, więc nie muszę brać żadnych zaświadczeń itp. ?
2) Jakby ktoś miejscowy pomógł mnie nakierować, byłbym wdzięczy. Jadę pociągiem z Poznania i moge wysiąść:
http://img823.imageshack.us/img823/1912/wroc.jpg

gdzie najlepiej wysiąść, żeby było najbliżej i jak dojechać dalej ?
3) Czy 20.11 będzie otwarte ?

Napisane Nov 6, 2010, 12:10 pm
skater133

skater133

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater133 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1) wystarczy dowód
2)Najlepiej wrocław mikołajów jak wysiadziesz musisz isc w strone magnolii pozniej cąły czas prosto az do stacji benzynowej i przed nia jest zajezdnia
3) Raczej tak

Napisane Nov 6, 2010, 12:31 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jeszcze kask potrzebny jeśli się nie mylę :P

Napisane Nov 6, 2010, 12:41 pm
Dredzik94

Dredzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dredzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co, przed onelove chcesz posmigac?

Napisane Nov 6, 2010, 1:42 pm
grillowany

grillowany

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grillowany zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haha, ostatnio z kumplami bylismy na zajezdni, tez z poznania ^^ dobry mega trip, zajawa i kupa smiechu ^^
Jak mi powiedziala opryskliwa pani na recepcji, zajezdnia 31 teraz nazywa sie legnicka cos tam, centrum sportu bla bla bal <nie sluchalem jej za bardzo :D>. oczywiscie nas opieprzyla za to ze mamy zaswiadczenia jeszcze na zajezdnie, a nie na legnicka, na szczescie nas wpuscila ^^ (uwaga! nie wypelniajcie tego sami, a rodzice tylko podpisuja.... do tego tez sie przywalila ;D)
a co do pociagu: wroclaw mikolajow, a stamtad w kierunku magnolii tramwajem 22 z tego co pamietam 3 przystanki i jestes. takie 3 duze hale, poznasz na pewno.
ale mimo wszystko, polecam ten skatepark, jest naprawde fajny. ^^

P.S. Uwazaj na JP ziomkuff we wroclawiu :D Jest tam ich masa i maja ciekawe pomysly na zdobycie pieniedzy <Wchodzimy do Magnolii, przy wejsciu 3 dresow i wywiozuje sie dialog miedzy kumplem a dresem. Dres: Chcesz byc lysy? przejezdzajac maszynka kolo wlosow kumpla, Kumpel: Nie, dzieki. Dres: To daj 2 zlote... brecha z tego jest do dzis :D>

Pozdro i milego wyjazdu.

Napisane Nov 6, 2010, 2:17 pm
kopyt1012

kopyt1012

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kopyt1012 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chce tam jutro jechać ale podobno jest remont a mam bardzooo daleko jest tam jakis remont????????????

Napisane Jan 1, 2011, 6:43 pm
michiDSK

michiDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michiDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Byłem 29 i nic nie było napisane o zbliżającym się remoncie. Jutro idę(mam nadzieje) to się przekonam.

Napisane Jan 1, 2011, 7:13 pm Ostatnio edytowane Jan 1, 2011, 7:14 pm przez michiDSK
kopyt1012

kopyt1012

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kopyt1012 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Muszę wiedzieć na 100% PISAĆ!

Napisane Jan 1, 2011, 8:15 pm
grzesmilan2

grzesmilan2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesmilan2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mały remont był niedawno, wymieniali kilka płyt. Teraz już nic sie nie dzieje. Apropo jak jeździcie tramwajem to można kilkoma liniami, nie tylko 22. Ważne żeby wysiąść na przystanku "Kwiska"

Napisane Jan 2, 2011, 12:30 pm
szyman123

szyman123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyman123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To już się zajezdnia nie nazywa ? Jak girllowany pisał coś o legnickim centrum sportu czy coś takiego ?

Napisane Jan 2, 2011, 9:19 pm
KamilInHood

KamilInHood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KamilInHood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A gdyby się ktoś wybrał w wieku 15 lat z kolegami w podobnym wieku to jak będzie to wyglądało ? i czy można na hulajnogach wpaść ? ile wjazd ?

Napisane Oct 30, 2011, 6:46 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na typów z hulajnogami rzuca się od razu roman z wieśkiem z polecenia siwego, nie polecam.

Napisane Oct 30, 2011, 7:16 pm
seweryn1996

seweryn1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seweryn1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeżeli złożyłem zaswiadczenie ok 2 lata temu zanim zajezdnia zmieniła nazwe na legnickie centrum............. musze składać jeszcze raz? :thinking:

Napisane Oct 31, 2011, 12:04 pm
fifa984

fifa984

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fifa984 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do 10.11 jest zamknieta zajezdnia ;(
]

Napisane Oct 31, 2011, 12:11 pm
michiDSK

michiDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michiDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Witam! Skatepark będzie otwarty 12 listopada b.r., od godziny 10, pozdrawiam!"

Napisane Oct 31, 2011, 12:23 pm
fifa984

fifa984

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fifa984 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przeciez na kartce pisało ze bedzie zamnkniety od 10.10 do 10.11

*Napisane Oct 31, 2011, 12:58 pm
seweryn1996

seweryn1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seweryn1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

seweryn1996 powiedział(a):
jeżeli złożyłem zaswiadczenie ok 2 lata temu zanim zajezdnia zmieniła nazwe na legnickie centrum............. musze składać jeszcze raz? :thinking:

nikt nie wie

Napisane Oct 31, 2011, 1:21 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja