Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Lakai - Beware on the Flare

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Lakai - Beware on the Flare, Kto oglądał co sądzicie ?
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spodziewam sie że nie dużo osób oglądało ten film ale moze są tacy co tak. Mi sie podobał całkiem niezla jazda muza ok. Troche denwrwowały mnie wstawki z Brandonem Biebielem ale spoko skater dobrze jezdzi. No i Mark Johnson bardzo dobry zawodnik ładna jazda. Pozdro 

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane Dec 13, 2005, 4:18 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2008, 11:46 am przez Karwan89
Gangsta

Gangsta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gangsta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film, mistrz!! dobre triczki leca fakt te wstawki z Biebelem czasami denerwuja ale coz....  film na zajawie tak samo jak i caly Lakai :D:D:D szkoda ze nie ma juz dobrego polskeigo teamu lakai!

Napisane Dec 13, 2005, 4:30 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film obejrzałem dopiero jakoś ostatnio, i muszę przyznać, że ekipa się postarała i skręcili dobry film, z dobrymi trikami ;)

Napisane Apr 17, 2007, 7:31 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film masakra !!! biebel jak na 4 deckowym murku zrobił nollie noseslide...masakra...kolesie ładnie pojechali szczególnie biebel i johnson

Napisane Dec 22, 2007, 11:33 pm
sheckler11

sheckler11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheckler11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film już dosyć stary oglądałem go jakis czas temu i niewiele pamiętam z niego ale fajna była jazda w barcelonie noi troche wkurzały mnie ten szpan bibela tymi mięśniami itp. ale co do tricków i muzyki to film warty polecania ^^)

Napisane Dec 23, 2007, 10:50 am
Qba560

Qba560

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba560 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No noo też to widziałem nieźle kolesie jeżdzą :PP Bardzo lubie takie polecam też Bakera 3 :) pozdro  :P ;)

*Napisane Dec 23, 2007, 12:44 pm
wary

wary

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wary zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat stary więc nie powiem jaki wtedy film był leprzy ale jeżeli chodzi o Lakai to ten film  ten był spoko ale teraz najnowszy film Lakai jest o wiele lepszy

Napisane Dec 23, 2007, 3:17 pm
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film mistrz!
tricki z kosmosu
bardzo mi sie podobał montaz
film oceniam na 10

Napisane Dec 24, 2007, 10:40 am
stanekwielki

stanekwielki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stanekwielki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z początku coś mi sie niepodobało ale potem sie rozkrecił i stwierdza że film super.
Moim zdaniem najlepsze triki kręcił BRANDON BIEBEL.

Napisane Jan 4, 2009, 3:00 pm
Adikko

Adikko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adikko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Klik (coś nie mogłem filmu dodać...)

To to?
Jeśli tak, to film mistrz ;).

Napisane Jan 4, 2009, 5:16 pm Ostatnio edytowane Jan 4, 2009, 5:18 pm przez Adikko
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja